Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר או תיקון אצל "זגגות רכב משה" בחדרה

snirabam
שימו לב! השרשור הזה בן 3740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיוני האישי מספר פעמים עם משה הזגג, האנשים במקום אכן סובלים מתודעת שרות נמוכה, הם עובדים עם כל חברות הביטוח, מדובר ב"בית חרושת להחלפת שמשות" ולכן הם כל הזמן לחוצים, כל הזמן צעקות בין העובדים, על לקוחות נודניקים ועל בכלל, ככה שממש ברור לי למה לא היה לו ראש אליך ולתיקון שרצית.

עם זאת, בכל פעם שהגעתי קיבלתי טיפול ברמה מקצועית.

אני לא יודע מה הנוהל של חברות הביטוח על "חובת דיווח" אבל אני יכול להגיד לך שבשתי פעמים (מתוך 4-5) הגעתי אליו עם סדק קטנטן בחלון הקדמי, הוא הסתכל על הסדק, אמר לי "אין סיכוי שהביטוח יאשר החלפה", הסתובב, הרים פטיש והביא פצצה לחלון! :shock:

בקשר לחברת ביטוח, כמו שנאמר כבר, הם דורשים איזה ניעור שבד"כ מגיע בצורת מכתב מעו"ד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הנוהל של חברות הביטוח על "חובת דיווח" אבל אני יכול להגיד לך שבשתי פעמים (מתוך 4-5) הגעתי אליו עם סדק קטנטן בחלון הקדמי, הוא הסתכל על הסדק, אמר לי "אין סיכוי שהביטוח יאשר החלפה", הסתובב, הרים פטיש והביא פצצה לחלון! :shock:

.

אני ממש חושב שכדאי שתמחק את זה. אם באת לברך, יצאת מקלל.

בהנחה וזו התנהגות ראויה לציון שלו כנותן שירות(וזה ממש לא חד משמעי),יש לי תחושה שאם המידע הזה יתפשט הוא יסתבך קשות ולבטח יפסיק לנהוג כך.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחוק? כי הוא אולי יסתבך? :screwy:

פתאום ברור לי למה בישראל מעיפים מהעבודה חושפי שחיתויות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מספיק נבון כדי להבין לבד, ושזו סוג של היתממות, כי אם לא המצב קשה.

אבל, למקרה הלא סביר שלא, הנה ההסבר בכמה שלבים פשוטים:

1) משה הזגג מסייע ללקוחותיו לרמות/לתחמן את חברות הביטוח, שהן אלו שמפרנסות אותו. (ושוב, נשים בצד לרגע אם זו התנהגות ראויה או לא).

2) חברות הביטוח שמפרנסות את משה לא יודעות על כך, עד שבא חכמולוג אחד ומפרסם זאת בפורום רכב הכי פופולרי בישראל.

3) בפורום גולשים רבים, בהם סוכני ביטוח, עובדי חברות ביטוח ומתחרים של משה. מישהו ישמח להסב את תשומת לב חברות הביטוח להודאה רשמית של לקוח (ועוד מנהל בפורום) על התנהלות זו, ובעיקר שזה לא מקרה חד פעמי אלא שיטה.

4) משה מקבל הביתה זר פרחים ובקבוק יין מחברת הביטוח כהוקרה על השירות הטוב שהוא נותן ללקוחות.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...