Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נאבד לי למור או איך מגיעים למדגסקר

Mleder
שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חכמי הפורום,אני מתכנן להגשים חלום ישן ולטוס למדגסקר,מישהו יכול לתת לי טיפים איפה לבקר מה לעשות ומה לא לעשות.

עשיתי חיפוש והדבר היחידי שמצאתי זה דקסטר :roll:

הטיול יהיה ל14 יום נטו

והכי חשוב איפה להשיג כרטיס טיסה במחיר שפוי??

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל מכיר???

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3504080,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4108471,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4094125,00.html

אם עדיין יתחשק לך לבקר שם אחרי קריאה על מסע אופניים בלב העולם השלישי, מה אני אגיד, כל אחד וטעמו הוא...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היתי חודש במדגסקר, ירח דבש, תעשה חיפוש תמצא תמונות והסברים שלי.

לנו יצא לזוג בסביבות ה30 אלף ש"ח (ולא בבתי מלון מפוארים).

העלות העיקרית היא הטיסה, וטיסות פנים (כדאי ביותר), הכבישים אם אפשר לקרוא להם כבישים (אם מיצובישי מגנום 100 ק"מ לקח לנו בסביבות ה3 וחצי שעות) פשוט לא קיימים ושיש גשמים אז בכלל קשה לנוע.

אם אתה אוהב מאכלי ים, אז המקום הוא גן עדן בשבילך, ב ile sainte marie תוכל לקבל צלחת ענקית אם פירות ים טריים במחיר של כ6 דולרים בלבד.

תתרגל לאכול זבו (סוג של פרה), בשר יבש מאוד וכמובן אורז.

האנשים מאוד נחמדים, אבל צריך להזהר מאוד במיוחד בלילה, לא מומלץ להסתובב בלילה בחוץ לבד או בכלל באנטנריבו.

ברגע שאתה מגיע לאנטנריבו, לשדה תעופה, אתה תיתקל במליון ואחד אנשים שקופצים עלך ומנסים לקחת לך את התיק.

תשמור עליו בכל מצב, האנשים הללו הם "נהגי מוניות" אשר לא יתנו לך את התיק בחזרה עד שלא תשלם להם או תסע איתם.

אנגלית הם בקושי מבינים אז תתאמן על הצרפתית שלך, תתרגל לראות רנו 4 ופיג'ו למינהם.

יש המון המון המון מה לראות, המטבע המקומי הוא ארי ארי, ו500 יורו יביאו לך כמיליון ומשהו ארי ארי.

500 יורו יספיק לך לשבוע אם אתה טס אם בת זוג (וזה בהנחה שאתה מסתובב אם מדריך).

שכרת רכב לא מומלץ בכלל, אין חוקי תנועה, אין משטרת תנועה, אין רמזורים ואין הגבלת מהירות.

אנחנו שכרנו פעם אחת אופנוע ב nosy be, מקום מדהים ופשוט למצוא דלק היה כמעט בלתי אפשרי (נמכרים במקומות נידחים בבקבוקים של ליטר או חצי ליטר במחיר מופקע).

מה גם שרוב הרכבים הם במצב מוזנח, ועל תאורה אין בכלל על מה לדבר, אתה רואה פנס בודד מתקרב אלך מרחוק ואתה חושב שזה קטנוע, בסוף מסתבר שזאת משאית שפשוט טסה לכיוונך :lol:

אם תרצה מדריכים מעולים תגיד לי, מומלץ בכל מקום שאתה מגיע פשוט לשכור מדריך (בכל מלון או אכסניה יש כאלו אז אם זה אין בעיה), אם מדריך החיים הרבה יותר קלים, מה גם שבחלק מהערים יש מחסום של הצבא או משטרה והם פשוט מחפשים למצוץ כסף מהתיירים (דבר ידוע, ואם יש לך מדריך טוב הוא יסביר לך על זה).

יש לי עוד המון מה לכתוב על מדגסקר, חלום שמומלץ להגשים אם יש את התקציב (ואתה צריך כסף), רוב בתי המלון במקומות התיירותים שייכים לצרפתים אשר יצאו לפנסיה ופשוט החליטו לפתוח עסק, אז אל תתפלא שזול זה לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...