Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלת תם - מה זה הויטמין P הזה? :oops:

במילותיו של רפי גינת; קקקק'וווומבינה

566.jpg

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכןי שקורות החיים שלך לא מספיק מושכים ומעניינים?

שלח לי קורות חיים, תן להעיף עליהם מבט [email protected]

תדאג שכולם- חברים, מכרים, קרובי משפחה, שכנים ואפילו בעלה של הגננת של הילדה ידעו שאתה מחפש עבודה ובאיזה תחום אתה מחפש.

בהצלחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים:

שלחתי את קורות החיים שלי לכמה חברי פורום - עד כה - נאדה.

שלחתי את קורות החיים שלי ללפחות 6-7 אתרים שונים ברשת, שלחתי אפילו למשרות פקידותיות יותר ופחות מאתגרות, משרות

לא ניהוליות וגם משרות שאני אובר-קוואליפייד אליהן וכלום.

אני חושב שבשבוע האחרון שלחתי את קורות החיים שלי ליותר מ-300 משרות שונות וקבלתי רק טלפון אחד (מוקד טכני שבסופו של

דבר אמרו לי שהתפקיד הזה קטן עלי).

מה לעשות? אני ממש אובד עצות ולא מצליח להבין מדוע זו משימה כ"כ קשה? זו הפעם הראשונה בחיי שאני מנסה כ"כ חזק והרבה

ולא יוצא מזה שום דבר.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתתף בצערך, ולצערי אין לי משרות להציע לך.

אבל אם אתה לא עושה את זה, אז תוודא שאתה מעדכן את קו"ח שלך בהתאם למשרה.

למשרת QA לא מעניין שאתה אשף פיננסי, ולמשרת סוחר מט"ח לא מעניין שאתה איש QA מוכשר. (בהגזמה והכללה כמובן).

בהצלחה.

אגב,

אנחנו מגייסים בעיקר דרכם: http://www.seev.co.il/

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתתף בצערך, ולצערי אין לי משרות להציע לך.

אבל אם אתה לא עושה את זה, אז תוודא שאתה מעדכן את קו"ח שלך בהתאם למשרה.

למשרת QA לא מעניין שאתה אשף פיננסי, ולמשרת סוחר מט"ח לא מעניין שאתה איש QA מוכשר. (בהגזמה והכללה כמובן).

בהצלחה.

אגב,

אנחנו מגייסים בעיקר דרכם: http://www.seev.co.il/

+1

SEEV היא חברה מעולה עם אנשים מדהימים, גם אני ממליץ מאוד עליהם

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קל המצב, 2 חברים טובים שלי פוטרו לא מזמן (אחד בתחום רשתות מנטויזן ואחד מנהל פרוייקטים הייטק).

זה יכול לקרות לכל אחד.

לא ציינת מה ההכשרה האקדמאית שלך , אם אין כזו אולי כאן קבור הכלב ויש מקום להתחיל לחשוב בכיוון (אף פעם לא מאוחר, לדעתי קורס בודד לא יעזור לך למצוא תפקיד טוב, אלא יחזיר אותך לנקודת פתיחה אבל תואר בקצוע ריאלי יכול בהחלט לעזור, לרוב ללא תואר או קומבינות קשה עד בלתי אפשרי למצוא עבודה בתחום).

קורס QA יכול לעזור בעיקר למי שיש כבר תואר או במדעי המחשב, או בהנדסה כלשהיא מעבר לזה הג'ובים יהיו "בודק תוכנה מתחיל".

יש לא מעט אתרים ברשת שמחפשים עובדים לעבודות ONLINE (בדיקות WEB לדוגמא).

אם כבר יש נסיון, אז לכתוב בקוח עם איזה כלים, ועל איזה מערכות נעשו הבדיקות, ידע בכתיבת תסריטי בדיקות.

תחום הפיננסים? להתחיל לשלוח קוח לכל בתי ההשקעות בארץ ולכל מי שנוגע בתחום, ואף לציין שאתה גמיש בדרישות שכר.

אפשר להתחיל לעשות קצת EBAY TRADING או לפתוח עסק קטן בדמות חנות אונליין ולמכור כל דבר שיש לו ביקוש. (סגריה אלקטרונית, ג'אדג'טים , לא חסר )

אני תמיד אומר לעצמי שאם אמצע את עצמי יום אחד ללא עבודה, זו תהיה הזדמנות עבורי לפתוח איזה עסק ברשת ולנסות למצות את היכולות שלי שם באופן עצמאי. לדעתי היום יש מספיק כלים באינטרנט כדי לבנות חנות אונליין בחינם, להשקיע בפרסום (פורומים,גוגל) ולרוץ משם.

אף אחד לא אומר שזה יצליח או שזה לא סיכון , אבל זה לבטח עדיף מאשר לשבת בבית ולחפש בלי לעשות משהו מועיל לנצל את ההזדמנות למיצוי האופציה הזו.

עוד רעיון למיזם קטן זה שאם באמת יש לך ידע בתחום הפיננסי, כך את כל הנושא שעובדים עלינו בעיניים עם קרנות ההשתלמות ותהיה יועץ פרטי בתשלום.

יש בלוג מצויין של מירב בנושא http://meravs.com/

שיהיה בהצלחה

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני סטודנט באונ' הפתוחה, שנה אחרונה (בתקווה לסיים באוקטובר שנה הבאה) למדעי החברה והרוח.

2. קורס QA כבר עשיתי לפני מס' שנים.

3. קורס מטמיע מערכות עשיתי בשנה שעברה.

4. עבדתי בבית השקעות בעבר, בבנקים ובעוד מוסדות פיננסים.

5. חנות ב-EBAY יש לי כבר קרוב ל-5 שנים והכנסה חודשית של 200$ רווח נקי זה נחמד אך לא תחליף למשרה מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בסוף תמצא מעסיק שמחפש בדיוק את הנתונים שלך (התואר כנראה לא קשור לתחום בו אתה מחפש, ויכול להיות שזה מה ש"מפריע" למי שעובר על הקוח), השאלה זה מתי וכמה זמן תהיה מוכן לחכות.

אם תרגיש שעבר יותר מדי זמן, אז לא תהיה בררה אלא לחשוב על הסבת מקצוע גם אם באופן זמני.

ולא לפסול את נושא המיזם כמובן, אם יש לך כבר חנות EBAY אז זו התחלה טובה שמשם ניתן להתפתח לכיוון אתר או חנות מקומית.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך טיפים שקיבלתי ממראיינים.

1. תפרט בקורות חיים שלך רק מה שרלוונטי לתחום אליו אתה פונה, זאת אומרת שאם עבדת פעם בתור גננת, תוריד את זה לא מעניין אותם. בנוסף גם אל תשים דברים עתידיים שאתה מתכנן כי גם זה לא מעניין אותם.

2. בחורה מקבלת עכשיו 100 קבצים של קורות חיים, אמרו לה תחפשי טכנאי X, מה שהיא עושה היא פשוט זורקת את כל הקבצים לתיקייה, ומבצעת בפעם אחת חיפוש של מלל בתוך כל הקבצים, בחיפוש היא כותבת את צמד מילים טכנאי X. כל קובץ שעולה לה בחיפוש, היא נכנסת לתוכו ובודקת את הקורות חיים. ככה הם מסננים בצורה מהירה. לכן, אתה צריך לכלול בתוך הקורות חיים שלך מילות מפתח שיקפיצו להם את הקורות חיים שלך, זה עובד ממש כמו בגוגל.

אני יכול להגיד לך שמאז הטיפ האחרון, פנו אלי הרבה יותר!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לבדוק בדלת האחורית

https://www.facebook.com/groups/209699052428529/

(גילוי נאות, אני מנהל הקבוצה)

יש שם הרבה משרות רלוונטיות

בהצלחה

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לבדוק בדלת האחורית

https://www.facebook.com/groups/209699052428529/

(גילוי נאות, אני מנהל הקבוצה)

יש שם הרבה משרות רלוונטיות

בהצלחה

DONE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא מתמקד כיון שכשהתמקדתי, לא ראיתי היצע משרות גדול ומהימן. אני מחפש גם בתחום הפיננסים (מערכות מידע או מערכות בנקאיות ופיננסיות, מנהל מערכת, תפקידים עם פן יותר טכני למרות שגם בתחום עצמו פיננסים, שוק ההון, פנסיה וגמל יש לי ניסיון עתיר שנים ומכיר את העולם על בוריו).

בבדיקות תכנה גם יש לי ניסיון אך לא רב (שנה פלוס מינוס) ותפקידי האחרון היה מנהל פרויקטים בחברת הייטק.

האם יש לך קובץ קורות חיים יעודי עבור כל אחד מהתחומים?

אם אתה לא מתמקד וגם קובץ קורות החיים לא מתמקד אז זה לא יתפוס את העין של מי שיעבור עליהם.

(כלומר, לשלוח קו"ח למשרת QA כאשר במסמך הניסיון האחרון בתחום הוא מלפני מספר שנים ובאותו מסמך מודגשים באותה מידה אספקטים של תחום הפיננסים, רוב הסיכויים שיגרום למגייס פשוט לעבור הלאה כי לא יהיה לו קל למצוא את מה שרלוונטי עבורו).

בנוסף שווה להוסיף גם כמה מילים (כמו תמצית / מכתב מקדים) בהם אתה מדגיש מילות מפתח ומה אתה מחפש כעת, ולכן גם הצורך לקבצים שונים לכל תחום.

וד"א, השכר שניתן לקבל היום בQA הוא גבוה משמעותית מרמות השכר שציינת. - בדוק במספר טבלאות שכר, תמצע ואולי תפחית מעט.

יתכן ודווקא בעקבות ציפיות שכר נמוכות מידי אתה גם פוגע במצג שלך.

בהצלחה :-)

עריכה: רק עכשיו ראיתי שהרוב כבר נאמר. בכל מקרה, שיהיה.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...