Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוח שרוול.

מה רע בשביט?
שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגובה לגיטימית ביותר, צא מהממ"ד.

אין כאן עובדה, אבל השאלה היא בתור מה אתה מתייחס לניתוח הזה, האם הוא שווה ערך לניתוח תיקון ראייה? האם הוא שווה ערך לניתוח להגדלת שדיים? הוא בא לתקן משהו קיים או לשפר?

בפועל זה לא משנה.

המון אנשים שיפרו את האיכות חיים שלהם ואת הבריאות שלהם בזכות הכלי האדיר הזה.

הרפואה היום מנגישה תהליכים ניתוחיים לשיפור איכות חיים. ואני מאד בעד שכל אחד יעשה מה שטוב לו ונוח לו.

אגב, הניתוח היום הוא זול (שילמתי טופס 17 בלבד), מהיר וכמעט נטול סיכונים וכאב.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי, אתה מהאנשים שלא יצליחו עם הטבעת דווקא בגלל שאתה נלחם עם האוכל.

האוכל הוא דלק, האוכל הוא חבר ולא אויב, וזו הסיבה שאני לא מאמין בקבוצות תמיכה המניעתיות שקיימות. כי הן אומרות לך "אתה חלש, האוכל חזק, תתרחק ממנו"

בפועל, אם אתה לא שולט באוכל, הוא שולט בך. כשתדע לקחת את השליטה באוכל, עשית עבודה מדהימה.

בתמונה תוכלו לראות את ההבדלים בין כל הניתוחים הבריאטריים.

אני עשיתי את הימני ביותר, יוסי את השמאלי ביותר.

מאיפה כל הבטחון במה שאתה אומר שביט, ישבת לראות מה אני אוכל כל יום במהלך החודש האחרון? אתה יודע שאני אוכל שמינית ממה שהייתי אוכל עד היום, מינוס המון פחמימות ושומנים?

כנראה שאתה לוקח איתך את "נלחמתי בכדי לסיים שניצל תירס אחד בארוחת הצהריים" לזה שאני משתוקק לאוכל כל היום,אז במילה אחת - לא!

אני אוכל היום מעט מאוד ביחס למה שאכלתי לפני הניתוח ומאידך שובע מאוד מהר! לצורך העניין ירדתי 10 קילו החודש האחרון מבלי ממש להרגיש שאני עושה דיאטה או אוכל פחות בשביל לא להשמין, אני פשוט מתפוצץ אחרי 3 4 ביסים קטנים.

אני ואתה עשינו ניתוחים שונים לגמרי אחד מהשני, בגלל שיש אנשים שעשו את הטבעת וזה לא הצליח להם ולאחר מכן עשו ניתוח שרוול - זה לאו דווקא אומר שניתוח השרוול מוצלח יותר - אני יכול לתת לך בפרטי כמה דוגמאות של טבעת שהצליחו באופן דרסטי וגם משרוול אחד שהתחרט שלא עשה טבעת כי הוא נשאר שמן גם שנה אחרי הניתוח (ירד 30 קילו אבל עדיין לא ממש רזה).

בניתוח טבעת הירידה היא הדרגתית - בשרוול מיידת.

ניתוח שרוול כואב יותר מסוכן יותר ולוקח לחולה יותר זמן להחלים, אני לדוגמא יצאתי מבית החולים לאחר כמה שעות על הרגליים לעומת משרוולים שזמן האשפוז שלהם הוא בערך 3 ימים בממוצע.

ניתוח שרוול מתאים לסוכרתיים ולכאלו שמשמינים גם משוקולדים וכ'ו, לעומת טבעת שמסננת בעיקר בשרים ופחמימות (פיצוחים ושוקולדים יורדים כרגיל).

אלו כמה הבדלים שהעלתי כאן על רגל אחת, רק דבר אחד שביט, שוב - אל תשפוט אותי בגלל משפט אחד שאתה חושב שהבנת וזה מה שגרם לך לחרוץ את דין הטבעת כלא מוצלח "נלחמתי לאכול שניצל תירס אחד בארוחת הצהריים" כי לפני כן בארוחת הערב הייתי יכול לאכול גם 2 שניצל תירס, 4 פרוסות לחם, חומוס כרוב אדום ואולי גם קופסת טונה. אז מה נראה לך שיש שינוי עקב הטבעת?

לפני שעה אכלתי ארוחת ערב, הצלחתי לאכול 2 כבדי עוף בלי כלום בצד, לקח לי משהו כמו רבע שעה שלאחריה הרגשתי מלא עד אפס מקום, נראה לך שזה היה מספיק לאדם מבוגר בעל קיבה גדולה גם בלי קשר לנטייה לאכילת יתר? יצא שאכלתי ממש מעט ביחס ליום רגיל לפני כן, או שלא? :roll:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוסי.

ובכן, נדבר ב14.1.2015 לגבי זה.

סבבה?

אני אשמח,

ואם הכל יסתדר לטובה, נדבר גם ב14.1.2025 - לבדוק את הטווח הארוך באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לגיטימית ביותר, צא מהממ"ד.

אין כאן עובדה, אבל השאלה היא בתור מה אתה מתייחס לניתוח הזה, האם הוא שווה ערך לניתוח תיקון ראייה? האם הוא שווה ערך לניתוח להגדלת שדיים? הוא בא לתקן משהו קיים או לשפר?

בפועל זה לא משנה.

המון אנשים שיפרו את האיכות חיים שלהם ואת הבריאות שלהם בזכות הכלי האדיר הזה.

הרפואה היום מנגישה תהליכים ניתוחיים לשיפור איכות חיים. ואני מאד בעד שכל אחד יעשה מה שטוב לו ונוח לו.

אגב, הניתוח היום הוא זול (שילמתי טופס 17 בלבד), מהיר וכמעט נטול סיכונים וכאב.

בוא נדבר על ריטלין לילדים, לדעתי זה בדיוק כמו הניתוחים הללו אבל יתכן ויהיה יותר קל לדבר על זה.

אני לא מכיר סטטיסטיקה, אבל רואה מה קורה סביבי. אחוזים לא מבוטלים מהילדים היום נוטלים ריטלין. חלקם באופן רשמי, חלקם בעידוד הוריהם באופן אפור.

פעם לא היה ריטלין, ואז כולם היו צריכים להתמודד, ההורים, המורים והילדים עצמם.

היום יש ריטלין, אז הכי קל לסמם את הילדים וכך נמנעים מההתמודדויות הלא קלות.

אם הריטלין לא היה זמין, אז לא היה מפלט קל והיתה חובה להתמודד, וראה זה פלא, מרבית הילדים/הורים/מורים היו מצליחים, הרי זה מה שקרה בעבר.

תמיד היה חלק מסויים שלא היה מצליח, ועבורו הריטלין הוא הצלה אמיתית. אבל הנתח שלו קטן משמעותית, מאוד, מהנתח של משתמשי הריטלין היום.

ההקשר ברור לדעתי.

ודרך אגב, הניתוח הזה זול לך. הוא יקר למערכת הבריאות, ומי שמממן את מערכת הבריאות אלה כולנו.

כנראה שזול לה יותר לממן ניתוח שכזה מלטפל בחולה לב וסוכרת בן 40.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נדבר על ריטלין לילדים, לדעתי זה בדיוק כמו הניתוחים הללו אבל יתכן ויהיה יותר קל לדבר על זה.

אני לא מכיר סטטיסטיקה, אבל רואה מה קורה סביבי. אחוזים לא מבוטלים מהילדים היום נוטלים ריטלין. חלקם באופן רשמי, חלקם בעידוד הוריהם באופן אפור.

אם הריטלין לא היה זמין, אז לא היה מפלט קל והיתה חובה להתמודד, וראה זה פלא, מרבית הילדים/הורים/מורים היו מצליחים, הרי זה מה שקרה בעבר.

תמיד היה חלק מסויים שלא היה מצליח, ועבורו הריטלין הוא הצלה אמיתית. אבל הנתח שלו קטן משמעותית, מאוד, מהנתח של משתמשי הריטלין היום.

ההקשר ברור לדעתי.

ודרך אגב, הניתוח הזה זול לך. הוא יקר למערכת הבריאות, ומי שמממן את מערכת הבריאות אלה כולנו.

במקרה הזה הניתוח בריאותי בשורה הראשונה ואסתטי בשורה השנייה.

אני יכול להצהיר כאן שבתור בן 27 ניסיתי לא מעט דיאטות בשילוב ספורט, היו פעמים שהצלחתי לרדת 10 קילו ופעם אחת אפילו 30, בשורה התחתונה הכל לבסוף עלה בחזרה, כי אין מה לעשות מעל 40 BMI הקיבה כבר דורשת יותר אוכל ומתישהו זה נמאס לקום משולחן האוכל כשאתה עדיין רעב.

התוצאה הסופית של דיאטה ללא עזרה ניתוחית היא סופה ברוב מהמקרים להיכשל.

לרדת? אפשרי. לשמור על זה לאורך זמן? כמעט ולא.

מעבר לנתונים סטטיסטיים ודוחות קרים כאלו ואחרים, אני יכול לומר באופן אישי שתקופת החיים שלי לאחר הירידה של ה30 ק"ג הייתה תקופת החיים הטובה ביותר שעברתי בחיים (עד שבהדרגה עליתי בחזרה) ולעומת זאת תקופת החיים עם התוספת של ה30 ק"ג המיותרים האלה, היא בזבוז גדול של זמן חיים, נקודה. ממש לפספס את הדברים הטובים שבחיים.

אז ניתוח פשוט יכול להפוך את זה לסיפור הצלחה, ובנוסף אהיה אדם בריא יותר?

!fuck it all and sign me in

אה... נכון כבר נרשמתי ולבינתיים זה מצליח לא רע בכלל!

אז תמשיך לעשות סטטיסטיקות על ריטלין וניתוחי שדיים עד הבוקר, מה שמדבר זה מבחן התוצאה.

גם אני הייתי המתנגד הגדול ביותר לניתוחים כאלו, עד שראיתי שכל השאר נכשל, וזה הצליח, ואני לא מתחרט לרגע אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמשיך לעשות סטטיסטיקות על ריטלין וניתוחי שדיים עד הבוקר, מה שמדבר זה מבחן התוצאה.

זה באמת מעניין ! תצרף גם תמונות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההקשר ברור לדעתי.

פעם גם הסתדרו בלי מזגנים ובלי כריות אויר. אז אנשים סבלו יותר ומתו בגלל טעויות שלהם.

היום יש עזרים טכנולוגיים שעוזרים לאנשים עם בעיות רפואיות/התנהגותיות שפעם היו גורמים למותם בטרם עת או להורדת איכות החיים שלהם בצורה משמעותית אז למה לא לנצל אותם?

אתה צריך להבין שניתוח הוא אופציה אחרונה לכל אדם כי אף אחד לא אוהב ששוחטים אותו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וחודש אחריי ניתוח שרוול , מ 155 ק"ג ירדתי ל 87 ק"ג , מרגיש מצויין , מחוייך ונהנה מכל רגע - שומר על יציבות של 87-89 ק"ג לפי מדידת משקל פעמיים בשבוע , אוכל מעט ומרגיש שבע , אחרי שנה הכמויות גדלו ואני מצליח כבר לאכול סנדביץ' שלם חצוי לשתיים במשך כשעה ...תענוג !!!

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

טוב מה נשמע?

מתקרב לקראת 50 קילו ירידה.

ממשיכים כרגיל בחיים. נפח הקיבה שלי נשאר קטן יחסית. עושה אופניים והליכות.

כיף.

לא מצאתי אבטיח אז חטפתי ילד בלונדיני.

דני, יוסי, מה הולך איתכם?

1781096_10152334189904631_7067684763964521477_o.jpg

1981956_10152262119899437_41126931_n.jpg

10171912_10152345084839631_8067843834765612194_n.jpg

10268593_10152335529274631_140209608725311162_n.jpg

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה נשמע?

כיף.

אני כיום פחות 25 קילו פחות, 5 חודשים אחרי הניתוח.

10245536_10202779581143803_342846124153999638_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה נשמע?

כיף.

יפה לך.

מה עם סידור של הגבות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי ושביט,עזבו סידור גבות ושאר שטויות. כשרואים את האור בעיניים שלכם רואים שהניתוח הצליח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...