Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לפגש הכנה ורישום למירוץ לקראת אירוע הדראג החוקי הראשון בישראל

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיי שהשרשור לקוח מתוך מועצת שבט של הישרדות...,

כל שנותר לומר - מודה ועוזב ירוחם.

איך חשבתי בכלל להעלות טענות נגד הרשות, יובל מלמד ואחרים, שהביאו את הספורט המוטורי לפתחנו...,

בעניין אחר,

senad (שאשמח לדעת מי עומד מאחורי הכינוי) כתב: "בינתיים דרך אגב. מלחמות היהודים וחברי הראלי הובילו לקיום חוק שכמעט ואיינו מאפשר ספורט מוטורי עממי. מי שמדבר על צאן לטבח הוא לא פחות מאחד הבוקרים האחראיים..."

אני חושב שהגיע הזמן (פעם נוספת) להפריך אחת ולתמיד את הקונספציה השבויה שחלקכם חיים בה, ואת חלקכם האכילו בה

מכיוון שזה התיישב טוב עם האינטרסים השונים של אנשים שונים.

החוק הוא לא רע. החוק מצוין. הוא מאפשר קיום מרוצים כדין - מה שנמנע מאיתנו תקופה ארוכה.

איפה הבעיה - בתקנות!

במקום לקבוע - באמצעות התקנות - כי החוק ייושם על פי כללי הפדרציה הבינלאומית, FIA ו- FIM, הלכו והכינו שרשרת של תקנות

והנחיות שהרגו את הספורט; תקנות שכלל לא נדרשות; תקנות שנועדו לכסת"ח; תקנות שנבעו מחוסר ידע! (שעם כל הכבוד, אינו נחלתו הבלעדית של היועץ מלמד).

אם יש לכם טענות כלשהן בעניין זה, הכתובת היא יד חרוצים בתל אביב.

ניר

בתור יועץ משפטי אתה בטח יודע שהתקנות הם חלק מהחוק ובד"כ לכל חוק יש תקנות ליישום אותו החוק.

אז מה זה מעניין שהחוק הוא טוב אם תקנותיו לא.

זה מה יש כרגע ולא תשנה את זה אלא לאחר שיעברו כמה שנים בהם ילמדו מהנסיון ואז אולי ישנו.

יש את פקודת התעבורה ויש את תקנות התעבורה כך גם כאן , רק כאן מוחמר יותר , כי מדובר במירוצים רחמנא ליצלן .

אז את האשמה יש לזרוק לפקידים שלא בהכרח יושבים ברשות לספורט מוטורי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור יועץ משפטי אתה בטח יודע שהתקנות הם חלק מהחוק ובד"כ לכל חוק יש תקנות ליישום אותו החוק.

זו בדיוק טענתי

אז מה זה מעניין שהחוק הוא טוב אם תקנותיו לא.

ולמי יש לבוא בטענות? לבוקרים? כפי שהיטיב להתנסח senda...

זה מה יש כרגע ולא תשנה את זה אלא לאחר שיעברו כמה שנים בהם ילמדו מהנסיון ואז אולי ישנו.

אני מקווה שלא

יש את פקודת התעבורה ויש את תקנות התעבורה כך גם כאן , רק כאן מוחמר יותר , כי מדובר במירוצים רחמנא ליצלן .

זו הבעיה. מי קבע שצריך להיות "מוחמר יותר"? מי אמון על כתיבת התקנות? משרד הקליטה והעלייה?

אז את האשמה יש לזרוק לפקידים שלא בהכרח יושבים ברשות לספורט מוטורי.

לא מסכים. ממילא כספורטאי, הרשות היא (אמורה להיות) הכתובת שלי.

בברכה,

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התקנות כתבו אנשים שהזיקה שלהם לספורט המוטורי היא אפס , כאשר הרשות מנסה למשוך לכיוון הספורטאים.

אנשי משרד התחבורה משטרה בריאות והאוצר כל אחד מושך לכיוונו .

כתבתי 1000 פעם אכתוב פעם נוספת אין קיום לרשות אם אין ספורט מוטורי מי שלא מבין את זה . בעיה.

לכן לשם דוגמה הם הפכו עולמות והשיגו ביטוח ויותר מזה תקציב לכך.

לכן הרשות היא בצד של קיום הספורט המוטורי לא בהכרח שהדרך שלהם היא הנכונה אבל בטח הם לא נגד.

וכאשר כרגע הדיון הוא מתי יתקיים מירוץ ומה עלות ההשתתפות ולא האם יתקיים מירוץ יש התקדמות, אין זה אומר שיש גן עדן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שהשרשור לקוח מתוך מועצת שבט של הישרדות...,

כל שנותר לומר - מודה ועוזב ירוחם.

איך חשבתי בכלל להעלות טענות נגד הרשות, יובל מלמד ואחרים, שהביאו את הספורט המוטורי לפתחנו...,

בעניין אחר,

senad (שאשמח לדעת מי עומד מאחורי הכינוי) כתב: "בינתיים דרך אגב. מלחמות היהודים וחברי הראלי הובילו לקיום חוק שכמעט ואיינו מאפשר ספורט מוטורי עממי. מי שמדבר על צאן לטבח הוא לא פחות מאחד הבוקרים האחראיים..."

אני חושב שהגיע הזמן (פעם נוספת) להפריך אחת ולתמיד את הקונספציה השבויה שחלקכם חיים בה, ואת חלקכם האכילו בה

מכיוון שזה התיישב טוב עם האינטרסים השונים של אנשים שונים.

החוק הוא לא רע. החוק מצוין. הוא מאפשר קיום מרוצים כדין - מה שנמנע מאיתנו תקופה ארוכה.

איפה הבעיה - בתקנות!

במקום לקבוע - באמצעות התקנות - כי החוק ייושם על פי כללי הפדרציה הבינלאומית, FIA ו- FIM, הלכו והכינו שרשרת של תקנות

והנחיות שהרגו את הספורט; תקנות שכלל לא נדרשות; תקנות שנועדו לכסת"ח; תקנות שנבעו מחוסר ידע! (שעם כל הכבוד, אינו נחלתו הבלעדית של היועץ מלמד).

אם יש לכם טענות כלשהן בעניין זה, הכתובת היא יד חרוצים בתל אביב.

ניר

השם שלי הוא ניב סדובסקי, אני מתעסק בספורט מוטורי כבר כ 10 שנים כאשר כבר לפני יותר מ 7 שנים הרמתי את אליפויות הדריפט הראשונות (בשיתוף פעולה עם טל שביט). מעבר לזה גם הקמתי תחרויות וליגת גימקנה למועדון הרודסטרים ולחברים.

ברור לי כי התקנות הורגות את החוק, ברור לי כי יש המון גורמים שעיכבו ומעכבים את הספורט המוטורי, אני רק שמח לגורמים שכן גורמים לדברים לקרות.

אני מצטער אם נשמע כאילו יש לי טענות לאחרים, רק רציתי להראות שיש הרבה דברים שניתן לומר, בפועל אין לי ספק שלחוק הספורט המטורי מגיע זכאות רבה למתחרי הראלי למניהם שהייתה להם את המוטיבציה והכוח הכלכלי להגיש בג"צ ולזרז את קידום החוק בארץ.

אני לא רוצה להראות תמיכה עיוורת באיש, אני כן רוצה לקחת את הכיוון החיובי שנמצא כרגע ולתת לו הזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם שלי הוא ניב סדובסקי, אני מתעסק בספורט מוטורי כבר כ 10 שנים כאשר כבר לפני יותר מ 7 שנים הרמתי את אליפויות הדריפט הראשונות (בשיתוף פעולה עם טל שביט). מעבר לזה גם הקמתי תחרויות וליגת גימקנה למועדון הרודסטרים ולחברים.

ברור לי כי התקנות הורגות את החוק, ברור לי כי יש המון גורמים שעיכבו ומעכבים את הספורט המוטורי, אני רק שמח לגורמים שכן גורמים לדברים לקרות.

אני מצטער אם נשמע כאילו יש לי טענות לאחרים, רק רציתי להראות שיש הרבה דברים שניתן לומר, בפועל אין לי ספק שלחוק הספורט המטורי מגיע זכאות רבה למתחרי הראלי למניהם שהייתה להם את המוטיבציה והכוח הכלכלי להגיש בג"צ ולזרז את קידום החוק בארץ.

אני לא רוצה להראות תמיכה עיוורת באיש, אני כן רוצה לקחת את הכיוון החיובי שנמצא כרגע ולתת לו הזדמנות.

ועל כך מגיע לך כל הכבוד באמת.

רק תראה שלא מנצלים אותך בדרך...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי שהגענו למסקנה שכולנו בעד - מתי המירוץ? איזה קטגוריות? מי מול מי בסיבוב ראשון? מה התקנות לרכבים? ומתי נקבל סיקור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיילוט למרוץ חוקי ראשון לענפים הספורטיביים, דראג, דריפט, ראלי

ביטוח

דראג - מרוץ מאוץ מהמקום.

דריפט

ראלי

http://www.nazzima.com/view_article.php?a=1374

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...