Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים עם אלפא מיטו 155

alexk
שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להתאכזב מרמת המחיה היומיומית האפשרית איתה. היא לא בדיוק שיא העידון ותא הנוסעים שלה לא בדיוק מזמין.

מה שכן, היא הרבה יותר נוחה מהמיטו מבחינת שיכוך מהמורות.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוכמה גדולה. המיטו נוראית מהבחינה הזאת על חישוקי 16'', אני אפילו לא רוצה לתאר איך זה עם חישוקי ה-18''.

המיטו היא לא כוס התה שלי, אבל מעניין ומשמח לקרוא שהיא תפקדה באופן מושלם הלכה למעשה, ועוד בנסיעות שהן לא שיא הבריאות לרכב (עירוני כמעט לגמרי).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוכמה גדולה. המיטו נוראית מהבחינה הזאת על חישוקי 16'', אני אפילו לא רוצה לתאר איך זה עם חישוקי ה-18''.

המיטו היא לא כוס התה שלי, אבל מעניין ומשמח לקרוא שהיא תפקדה באופן מושלם הלכה למעשה, ועוד בנסיעות שהן לא שיא הבריאות לרכב (עירוני כמעט לגמרי).

נתון המהירות מפתיע קצת, כי רוב הזמן נסעתי יותר בינעירוני מעירוני (הירקון->רוקח->איילון->כביש 5->כביש 4->רעננה). בירקון יש green wave בד"כ, אז זה לא ממש מרמזור לרמזור. כנראה שהעמידות ברמזור בדרך חזרה במהירות 0 מורידות את הממוצע הרבה יותר ממה שנסיעה ב 120 בכביש מהיר.

ראית את זו שפרסמתי למכירה (עבור חבר)?

לא ראיתי, אני לא אהיה בארץ בשבועות הקרובים ואתחיל לחפש כשאחזור. תודה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש לי איזושהי הרגשה טובה, לקרוא על אדם שמחליף מכונית מסויימת, כיוון שמיצה אותה ולא מסיבות כלכליות וכדומה. אחד הדברים שאני מאחל לכל אחד מאיתנו זו הידיעה שאנו נחליף את המכוניות שלנו, בעקבות תחושת מיצוי נטו.

בהצלחה עם הכלה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לקרוא על האמינות וההרכבה של המיטו, היה צפוי שיהיה פחות מושלם.

בהצלחה עם המיאטה.

תודה.

תודה על הסקירה.

אם זה מה שמצפה לי עם הג'ולייטה מבחינת שירות ואמינות אני אהפוך בסוף באמת לאלפיסט:-D

אני לא ממש מחשיב את עצמי לאלפיסט. אני בעיקר לקוח מרוצה.

תמיד יש לי איזושהי הרגשה טובה, לקרוא על אדם שמחליף מכונית מסויימת, כיוון שמיצה אותה ולא מסיבות כלכליות וכדומה. אחד הדברים שאני מאחל לכל אחד מאיתנו זו הידיעה שאנו נחליף את המכוניות שלנו, בעקבות תחושת מיצוי נטו.

בהצלחה עם הכלה הבאה.

מסיבות כלכליות עדיף להחזיק את הרכב הרבה זמן, לא?

תודה על האיחולים.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...