Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני פרוייקט התקנת מערכת מולטימדיה בהונדה סיוויק 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התכוונתי למרק, ולתגובה הצינית שלו.

הכותרת שלך מרמזת על אשכול עם מידע טכני מפורט הכולל הסברים ותמונות ולצערי התאכזבתי לכן התגובה שלי צינית משהו.

תסביר בצורה פשוטה באיזה כלים השתמשת ואיך פירקת את הדרוש לפרק ובאיזה בעיות ניתקלת ועוד....

כרגע לי זה לא נראה פרוייקט וגם לא מיקרו פרוייקט וזכותי להגיב ולבקר בכול צורה שנראית לי כול עוד לא עברתי על כללי הפורום.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאוד יפה!!!

כמה שאלות אם אפשר...:

1. הזמנת מהאיביי? כמה עלה כולל משלוח? אם זה לא מוגזם אשמח לקבל ממך קישור ישיר לקניית המערכת.

2. כמה מכס שילמת אם בכלל?

3. איך הפכת את המערכת לעברית ואת המפות לישראליות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפה. אני בזמנו התקנתי כזו מע' ברכב, והשיקול העיקרי היה שזה נראה מקורי,

כיוון שזה מותאם בדיוק לצורה, וכמו כן לחיווט של הרכב, ואין צורך לחתוך חוטים,

להרכיב מתאמים וכד'.

איכות השמע מצד שני לא מזהירה, אבל הפונקציונליות הגדולה, עם GPS, בלוטוס,

מסך טאץ', וכל השאר, הופכים אותה לחבילה מאוד שימושית, ותמורה טובה לכסף.

לכל מי שרוצה מערכות כאלה, תחפשו באתר aliexpress, ואם יש לכם כוח לקצת

התכתבויות עם מוכרים סיניים וכד', יש את האתר alibaba, שבו מוכרים לסיטונאים,

אבל ישלחו לכם גם יחידה אחת אם תבקשו יפה, במחירים יותר טובים.

רק דבר חשוב שצריך לזכור. אלה מערכות סיניות, ללא אבא ואמא, ואם יש לכם

בעיה, או תקלה, אין אחריות, כי נכון שהמוכרים נותנים שנה אחריות, אבל לשלם

משלוח ומיסים פעם שניה, יעלה לכם כמו חצי מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט מדהים !

להזמין קיט ולהרכיבו ברכב זה חתיכת פרוייקט.

אתה בכלל לא צ-י-נ-י :-D

הרגת אותי עם הסמלון :shock: (אופס סליחה על הקפצה נוספת)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד יפה!!!

כמה שאלות אם אפשר...:

1. הזמנת מהאיביי? כמה עלה כולל משלוח? אם זה לא מוגזם אשמח לקבל ממך קישור ישיר לקניית המערכת.

זה הלניק :http://www.erisin.com/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&search_in_description=1&keyword=honda+civic

2. כמה מכס שילמת אם בכלל?

תסתכל דף אחורה אני חושב שבערך 350 ש"ח. (חבר אחר שלי הזמין ולא שילם כלום)

3. איך הפכת את המערכת לעברית ואת המפות לישראליות?

התוכנה של המערכת היא באנגלית לגבי הGPS זה IGO8 יש אפשרות לעברית.

בהצלחה!

בברכה ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
בשביל זה בדיוק הפורום!

בהצלחה!

מאוד יפה זה נותן מראה מקורי כאילו שהגיע מהמפעל ככה עכשיו יש לי הונדה אקורד 2004 קומפורט שמגיעה בלי תוספות וחשבתי להוסיף לה מערכת מולטימדיה כמו שלך רק שמותאמת לאקורד עכשיו כמה שאלות המערכת עובדת טוב לא עושה בעיות? והאם יש עברית במערכת ובקשר למצלמת רוורס האם יש אפשרות להתקנה מצלמת רוורס ביחד אם המערכת ללא צורך בקדיחה

הנה הקישור של המערכת שאני רוצה לרכוש:http://www.ebay.com/itm/DVD-GPS-Navigation-Radio-RDS-BT-Control-for-7th-2003-04-05-06-2007-Honda-Accord-/121078334783?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1c30d4c53f

יש אפשרות גם לעברית במערכת וגם בניווט השאלה אם זה משתלם לקנות את המערכת הזאת? והייתי שמח אם היית מעלה כמה תמונות מהמערכת שהיא עובדת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למערכת של האקורד,

רציתי לקנות גם כזאת אבל שמעתי שזה יוצר בעיות עם המזגן.

היה לי חבר שהיתה לו כזאת וזה יצר לו הרבה בלאגן.

הוא אמר לי שהראות ביום לא כ״כ טובה כי יש על זה אור, אז לא רואים טוב כי זה מידי בהיר.

דיברתי עם הבחור שמביא את זה הוא אמר שהיא לא כ״כ מומלצת והוא אמר שהוא מוכן להביא לי אותה ללא אחריות!

אבל יש דגם אחר שאותו קניתי, זה מסך שמתלבש מעל הפתחים של המזגן זה ניראה כמו המערכת של האקורד החדשה, המסך גם יותר גדול.

התלבטתי קשות אם להזמין מחו״ל כי אמרו לי כאן שזה יעצור במכס ולא ישחררו לי בסוף הצלחתי להשיג מחבר שקנה ומכר את האוטו אז הוא מכר לי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...