Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפג'ו 107 :)

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש על הקניה,אבא שלי גם קיבל את ה107 שלו לפני כמה ימים,לדעתי כחול מאוד מתאים לה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש,

אני מאוד מתחבר לעיצוב שלו וגם הצבע הנבחר מאוד הולם אותו.

אני גווקא חושב שבשל גודלו 3 דלתות היו מתאימות יותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עליה בנסיעת מבחן.

פלוסים שמצאתי:

- הגה מתקשה במהירות, עוזר מאוד ליציבות!

- רכב קומפקטי, אני 1.93 מטר ישבתי בה ולא היה לי צפוף מאוד. (ביחס לרכבים שלי, סבלתי, אבל אי אפשר להשוות אותה ל406).

- צריכת דלק.

- מנוע טויוטה (למרות שמנוע צרפתי היה מתקבל בברכה.)

- אהבתי את הקלאץ' שלה.

- מראה, יפה מאוד, קטנה, קומפקטית. (לא צריך חיישני רוורס בכלל, הרכב מרגיש כמו קארטינג, מבט קטן ורואים איזה מרחק אתה מהרכב מאחור.)

מינוסים:

- בנסיעת מבחן, לא הייתי רגיל לידית הילוכים (ידני), היא לא הייתה חדה וקולעת כמו בגרמניות נגיד. (קצת זמן והייתי מתרגל.)

- רק שתי רמקולים.

-קשה לסחוב איתה. (אולי זה רק אני, אבל לקח לה לדעתי הרבה זמן להגיע ל100, ומי שקונה אותה צריך סבלנות. משכתי לה הילוכים עד 5K, הנציג של פיג'ו אמר לי להרגע, אבל לקח לה זמן להגיע ל100.)

- זה לא מינוס רשמי, אבל בנסיעת מבחן (חצי שעה, 15 דקות קרעתי לה את הצורה, 15 דקות נהיגה רגועה ובחנתי כל מיני דברים ברכב).

בקיצור בנסיעת מבחן, ירדו לי שתי קווים מהמיכל!

סך הכל רכב קומפקטי חמוד מאוד, אבל אני הייתי מוסיף את ההפרש לאיביזה\פאביה\פיאסטה החדשה, ומקבל יותר רכב. (עדיפות לכל רכב שאינו גרמני. אין לי משהו נגדם, פשוט הכי פחות אוהב את הרכבים שלהם. אחד מהסיבות זה שהכל אותו דבר רק צורה שונה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על הברכות :)

לגבי הצבע של הפגוש, הוא באותו הצבע של הרכב, פשוט הוא נמצא בזווית אחרת מהמכסה מנוע ובגלל זה רואים כאילו זה צבע שונה.

אוראל - אני לא חושב שכזה נפלתי ;) צריכת הדלק של ה-107 יותר טובה ומה-300 ק"מ שכבר נסעתי עלייה היא מרגישה ממש כייפית!! מיני קארטינגית כזאת :-D

וניר נכון שאפשר להוסיף קצת ולקנות פאביה ולמי שקונה פאביה אפשר לומר לו שהיה מוסיף קצת וקונה פוקוס ולמי שקונה פוקוס תגיד שיוסיף ויקנה פוקוס אקו-בוסט ולו תגיד שיוסיף קצת לגולף GTI ולו תגיד שיוסיף לBMW 1 וכו' וכו' וכו' וככה אתה מגיע מפג'ו קטנה לפרארי מטורפת :twisted:, בקיצר הבנת את העניין, זה הכסף שהיה לי וזה מה שיכולתי לקנות, נכון שיכולתי באותו הכסף לקנות רכב משומש אבל הוא יהיה לפחות בן שנתיים ולפי השיקולים שלי זה הרכב שהתאים לי ואני מאושר מכל רגע :lol:.

שיהיה לנו שבוע טוב.

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!!! אחלה רכב!!!

סעו בדרכים טובות!!

כנ"ל גם אני וארוסתי עם 107 רובוטית, זוג צעיר בת"א ואין רכב יותר טוב מזה כרגע.

אני כבר עם 15,000 על הרכב ב-9 חודשים של שימוש. מבסוט מכל רגע, הגיע לאילת, לקריית שמונה, ירושלים, ים המלח כמה פעמים ללא שום בעיה ואפילו עם נוסעים נוספים חוץ ממני ומארוסתי.

המנוע אכן של טויוטה כמו שאר החלקים הפזורים באיזור המנוע בשיתוף של חברת BOSCH כמו שנהוג ברכבי טויוטה.

הצריכת דלק הכי נמוכה שהצלחתי להגיע היא כ-16 ק"מ לליטר לאחר לחיצות גז וקיקים בנסיעות יחסית פרועות.

הממוצע הוא כ-18 ק"מ לליט מחישוב קבוע שלי.

מבחינת סחיבה עד 100 ממה שנרשם כמה הודעות מעליי, אם תיתן גז האוטו יסחב יפה מאוד עד 100, בדיוק כמו יפנית כזו או אחרת רק ביותר גז.

אל תקשיב לקישקושים שאנשים כותבים, עשית בחירה טובה, ואחלה אוטו שבעולם!

קיצר תתחדשו!!!!

קנייה טובה ואתם תהנו מהרכב!!!

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו, רק בדרכים טובות.

הצבע הולם את הרכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על הברכות :)

לגבי הצבע של הפגוש, הוא באותו הצבע של הרכב, פשוט הוא נמצא בזווית אחרת מהמכסה מנוע ובגלל זה רואים כאילו זה צבע שונה.

אוראל - אני לא חושב שכזה נפלתי ;) צריכת הדלק של ה-107 יותר טובה ומה-300 ק"מ שכבר נסעתי עלייה היא מרגישה ממש כייפית!! מיני קארטינגית כזאת :-D

וניר נכון שאפשר להוסיף קצת ולקנות פאביה ולמי שקונה פאביה אפשר לומר לו שהיה מוסיף קצת וקונה פוקוס ולמי שקונה פוקוס תגיד שיוסיף ויקנה פוקוס אקו-בוסט ולו תגיד שיוסיף קצת לגולף GTI ולו תגיד שיוסיף לBMW 1 וכו' וכו' וכו' וככה אתה מגיע מפג'ו קטנה לפרארי מטורפת :twisted:, בקיצר הבנת את העניין, זה הכסף שהיה לי וזה מה שיכולתי לקנות, נכון שיכולתי באותו הכסף לקנות רכב משומש אבל הוא יהיה לפחות בן שנתיים ולפי השיקולים שלי זה הרכב שהתאים לי ואני מאושר מכל רגע :lol:.

שיהיה לנו שבוע טוב.

אני לא מסכים איתך , כי יש שיקול יחס של עלות לתמורה, ולשימושים. הדוגמא שנתת לא ריאלית וגם אתה יודע את זה. מי שמחפש 107, כנראה לא פוזל לS קלאס, אבל תאמין לי שבתוספת הגיונית וסבירה (או לחילופין שירידה של שנה אחת, שתסכים איתי שזה כלום ושום דבר ואפשר למצוא מציאה מטורפת), אתה מקבל רכב שיש בו כמה יותר סנטימטרים משמעותיים (אבל עדיין קטן, קל, ומשתחל לכל חניה), תא מטען קיים (בניגוד לפחית הקולה ו2 בורקס קטן שאתה יכול לאחסן בננסיות המתוקות הללו), ומנוע עם קצת יותר חיים

( אבל עדיין חסכוני כמעט באותה צורה בייחוד שתצורה ידנית). לטעמי איכות החיים משתדרגת פלאים, והויתור אינו משמעותי (שנה אחורה, פחות ק"מ לליטר, וכו'...).

זאת כמובן דעתי, שאין בה משום להפחית מאומה מהחלטתו של פותח השרשור ומאיחוליי שיהנה מאד מאד מהבונבוניירה החדשה שלו. אגב, הכחול פשוט מקסים!

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען קיים (בניגוד לפחית הקולה ו2 בורקס קטן שאתה יכול לאחסן בננסיות המתוקות הללו)

לא יודע מה איתך, אכן התא מטען קטן, אבל אני מכניס קניות של 600 ש"ח בתא מטען הקטן הזה, ואני יכול אפילו ביותר.

תא סביר, אומנם לא לסחיבת ארונות(שגם את זה עשיתי ב-107 שלי) אבל בהחלט סביר לזוג צעיר.

בנוסף סקודה ממש לא עדיפה...ביררת לאחרונה על יבואן שנקרא צ'מפיון מוטורוס? יבואן ארור משבש מחירונים, עם רכבים שנקנים ב-72,000 ש"ח ומחירי הטיפולים בשמיים, שלא נדבר על מחירי ביטוח עקב גניבותן של רכבים אלו. (חלקי חילוף למוניות וכדומה)

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה לא חכמה... במחירים של היום פחית קולה, 2 בורקסים קטנים, ופסק זמן, עולים 600 ש"ח...:-D,

ועכשיו ברצינות, לא חייבים סקודה. יש פיאסטה, יש קליאו, יש פיאט, לא חייבים להכנס למיטה החולה שציינת.

ובכל מקרה,כעירונית חביבה שזה עיקר תפקידה היא בוודאי תצטיין.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך , כי יש שיקול יחס של עלות לתמורה, ולשימושים. הדוגמא שנתת לא ריאלית וגם אתה יודע את זה. מי שמחפש 107, כנראה לא פוזל לS קלאס, אבל תאמין לי שבתוספת הגיונית וסבירה (או לחילופין שירידה של שנה אחת, שתסכים איתי שזה כלום ושום דבר ואפשר למצוא מציאה מטורפת), אתה מקבל רכב שיש בו כמה יותר סנטימטרים משמעותיים (אבל עדיין קטן, קל, ומשתחל לכל חניה), תא מטען קיים (בניגוד לפחית הקולה ו2 בורקס קטן שאתה יכול לאחסן בננסיות המתוקות הללו), ומנוע עם קצת יותר חיים

( אבל עדיין חסכוני כמעט באותה צורה בייחוד שתצורה ידנית). לטעמי איכות החיים משתדרגת פלאים, והויתור אינו משמעותי (שנה אחורה, פחות ק"מ לליטר, וכו'...).

זאת כמובן דעתי, שאין בה משום להפחית מאומה מהחלטתו של פותח השרשור ומאיחוליי שיהנה מאד מאד מהבונבוניירה החדשה שלו. אגב, הכחול פשוט מקסים!

מסכים איתך ב100%.

באופן אישי אני חושב שהפיג'ו והC1 נמכרות כרגע בשיטת מצליח של מחיר גבוה לפי דעתי. והיבואניות מנסות למכור במחיר גבוה.

אם הם ימכרו ב50 אלף אז זאת תהיה מציאה אמיתית. אבל עד אז אני גם לא מבין מדוע לא לקנות פאביה/איביזה/פיאסטה. גם פיקנטו עדיפה לדעתי.

אגב פיאסטה היא אופציה מעולה

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...