Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קיבלתי את שיחת הטלפון מצמפיון חיפה מחר אני מקבל את הרכב בכל אופן רציתי לדעת על מדובר בג'אנטים כל עוד זה טרי .

והאם מישהו החליף את הנורות המקוריות לקסנון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דיברתי עם הסוכנות בראשל"צ. הסוכן אמר לי על הג'נטים אבל לא ראיתי אותם בעצמי.

בקשר למערכת קנווד, הוא לגמרי הפתיע אותי עם זה כששאלתי על האפשרות להוסיף כניסת AUX למערכת הבסיסית. מרוב בלבול שכחתי לשאול על הוספת רמקולים אחוריים, משהו בסיסי יותר מבחינתי. קראתי בפורום הזה שברשל"צ לא מכירים את זה אבל רציתי לשמוע את זה מהם, אולי דברים השתנו.

כנראה שכל סוכנות עושה מה שבא לה. כל יום הפתעה אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב , סוכנות סיאט הרצליה טוענת שהג'אנטים שימכרו ב1900 הם לא מקוריים של סיאט (לא יוצרו על ידי חברת סיאט)

HU: Alpine iDA-X305 Processor: IMPRINT AUDIO PXA-H100 Comp: Hertz MLK165 Amp: Audison LRx 4.5 Amp: Hertz EP4X Sub: Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי את הרכב בסוכנות בני ברק, שחור יפהפה :)

החוויה עם הסוכן פחות נעימה, פשוט לא מבינים מילה ממה שהוא אומר והכל במהירות. חתמתי "תחת לחץ".

ד"א הוא אמר לי שאין הרצה, הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהא, הגיע הזמן לעדכן...

ביום שבת נסעתי לנצרת לקבל ת'אוטו החדש שלי..בכניסה מצאתי שתיים או שלוש איביזות לבנות ורק אחת סקסית בצבע שחור

זאת הייתה האיביזה שלי :)

http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc0162ix.jpg/

dsc0163jg.jpg

האוטו נראה אחלה, השילוב של חום/ שחור בפנים נראה יפה, הרמקולים מאחורה עוצמתיים ונותנים באסים בשפע, אה הם של חברת HELIX הגרמנית (2 WAY).

זהו בינתיים, מקווה שכולם יקבלו את הרכבים שלהם בקרוב

:)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את הרכב שלי בסוכנות בהרצליה לפני שבוע

אני חושב שקיבלתי את האוטו ללא הרצה.האם יש עוד מישהו ללא הרצה.ומה אני צריך לעשות בתקופת ההרצה וכמה זמן היא נמשכת.

בנוסף ברגע שאני מכניס את המפתחות לסוויץ' האורות חניה ואורות הדרך דולקים למרות שהכפתור על מצב כבוי.

דיברתי עם הסוכנות והם טענו שזה נורמלי ושזה כחלק מתקן אירופאי.האם לאחרים זה אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השכונה שיש בסיאט, אני לא אתפלא אם אצלך זה נדלק ישר, אצל אחרים לא דולק גם כשמדליקים או דולק קבוע ועוד דוגמאות כאלו ואחרות.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נראה אחלה, השילוב של חום/ שחור בפנים נראה יפה, הרמקולים מאחורה עוצמתיים ונותנים באסים בשפע, אה הם של חברת HELIX הגרמנית (2 WAY).

זהו בינתיים, מקווה שכולם יקבלו את הרכבים שלהם בקרוב

:)

אהלן עומר, תתחדש.

חשבתי אתה שולח אותנו לראות סט של תמונות אבל רק אחת בקטנה?

טוב, אולי תהיה יותר נדיב בהמשך, גם לגבי התרשמותך מהביצועים של האוטו 8)

איך היא ביחס לאיביזה של אבא שלך? עולם אחר?

תודה על המידע לגבי הרמקולים, תסתכל בתמונות הבאות ,אתה יכול להגיד איזה מבין שני הרמקולים הללו של Helix הם מתקינים באוטו מאחורה?

תודה, תעשה חיים.

Helix1.jpg

Helix2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב (או בעצם,לא כל כך..),

היום הגעתי לסוכנות בהרצליה לקחת את הרכב.

הסוכן (שאינני זוכר את שמו) הסביר לי בנועם ובסבלנות כל מה שצריך על הרכב וכו'.

הבעיה היחידה היתה שהיו המון שריטות על מכסה המנוע וחלקים אחרים ברכב (בחרתי צבע מטאלי כחול כהה).

הסוכן אמר לי שזה יורד לאחר 2-3 שטיפות, אך לא הסכמתי לקבל את הרכב כך,וביקשתי שיסדרו את זה.

הוא אמר לי שייקח להם כמה ימים עד שזה יסודר.

זה נראה לכם ריאלי? האם השריטות האלה הן דבר שבשגרה והן אכן יורדות לאחר מספר שטיפות?

תודה,

גל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות אמרו לי שישדרגו את המערכת שמע לקנווד עם כניסות USB וAUX ללא לתשום. לא בטוח אם זה רק הרכבים שיגיעו בסוף פברואר (כמו הרכב שלי) או גם הרכבים שכבר כאן.

בקשר לג'נטים, אפשר לבחור בין 7 או 10 צלעות.

אפשר עוד פרטים? אני מחכה למשלוח פברואר בהרצליה, ולא שמעתי על זה כלום... כל מה שאמרו לי זה התקנת AUX בתוספת 850 ש"ח. עניין המוזיקה ממש מבאס, הכניסו שם סידי MP3 כאילו אנחנו 10 שנים אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר עוד פרטים? אני מחכה למשלוח פברואר בהרצליה, ולא שמעתי על זה כלום... כל מה שאמרו לי זה התקנת AUX בתוספת 850 ש"ח. עניין המוזיקה ממש מבאס, הכניסו שם סידי MP3 כאילו אנחנו 10 שנים אחורה.

צר לי ידידי, אין לי יותר פרטים ממה שרשמתי. עד שלא התקשרתי גם אני לא שמעתי על זה ואני מקווה שלא יחזרו בהם. תתקשר לעוד סוכנות ותשאל (אפילו בשהרצליה הסוכנות הראשית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את הרכב שלי בסוכנות בהרצליה לפני שבוע

אני חושב שקיבלתי את האוטו ללא הרצה.האם יש עוד מישהו ללא הרצה.ומה אני צריך לעשות בתקופת ההרצה וכמה זמן היא נמשכת.

בנוסף ברגע שאני מכניס את המפתחות לסוויץ' האורות חניה ואורות הדרך דולקים למרות שהכפתור על מצב כבוי.

דיברתי עם הסוכנות והם טענו שזה נורמלי ושזה כחלק מתקן אירופאי.האם לאחרים זה אותו דבר?

לי אמרו בסוכנות שב 1500 ק"מ הראשונים לא לעבור את ה3K-3.5K סל"ד אני מחמיר ולא עובר את ה3K.

בנוגע לאורות,גם כשהבורר תאורה נמצא על "0" האורות דרך יהיו דלוקים כלומר ברכב הזה האורות יהיו דלוקים בכל מצב (אלא אם כן תעביר לאורות חנייה ואז רק הם ידלקו). ההבדל בין מצב "0" למצב של אורות דרך מלאים הוא האורות הפנימיים של הרכב כדוגמת לוח השעונים כפתורי המזגן וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מבזבזי הכסף על "מערכות" למיניהן:

שמיעת מוזיקה ברצינות דורשת 100% תשומת לב ואי אפשר לעשות אותה אלא על חשבון הנהיגה.

לשמוע מוזיקה בזמן נהיגה זה כמו לקרוא ספר בזמן נהיגה.

ברכב תשמעו מוזיקה "חפיף", ברצינות - בבית (והכי טוב זה לנגן ממש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה תמשיך לכתוב שטויות, לך תכתוב את מה שכתבת בפורום אודיו פה בפורום, נראה מה יהיו התגובות.

בקשר לבחור שקיבל את הרכב עם שריטות - על אילו שריטות מדובר? שריטות ממש כאילו מישהו לקח מפתח ושרט את הרכב (לא חריטה), או שריטות שרואים בהשתקפות של הרכב סוג של עיגולים כאלה? כי אם זה מהסוג השני, צר לי לאכזב אותך, כמעט כל רכב מגיע ככה לידי הלקוח, כי פה בארץ לא יודעים לטפל ולשטוף רכב כמו שצריך. קח אותו לדיטיילינג, שם זה כבר יירד :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מבזבזי הכסף על "מערכות" למיניהן:

שמיעת מוזיקה ברצינות דורשת 100% תשומת לב ואי אפשר לעשות אותה אלא על חשבון הנהיגה.

לשמוע מוזיקה בזמן נהיגה זה כמו לקרוא ספר בזמן נהיגה.

ברכב תשמעו מוזיקה "חפיף", ברצינות - בבית (והכי טוב זה לנגן ממש).

אהה מה יש לך.. מה ההבדל אם אני שם סידי MP3 או מכניס דיסק און קי.

ומה זה מבחינתך "לשמוע חפיף"?? לפי התאוריה שלך גלגלצ זה גם כמו לקרוא ספר בזמן נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...