Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אישית אני לא מצלם וידאו כמעט בכלל. 

אני מניח שהאפליקציה משנה. 

לא מצלם בחיים באפליקציה של וואזאפ, אלא אם מדובר במשהו זניח שרק נועד להעביר מידע. 

שכחתי... לגבי הסמסונג, פתרו את בעיית התמונות המטושטשות? 

כי אם לא, אפשר לזרוק את האופציה הזו לפח. ראיתי את זה אצל חבר וזה היה בלתי מתקבל על הדעת. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, דניאל1983 כתב:

אני גם חשבתי לשדרג לs23+ אבל המסך שלו יותר קטן מאשר בs20+.

היתרון של האולטרה זה הגודל של המסך, מצלמה, סוללה.

מסך קטן או גדול פחות קריטי לי,הכל נכנס לכיס של הג'ינס

הS23+ 256GB עולה 2900 באילת,ה512GB  עולה 700שח יותר

S23 אולטרה בנפח 256GB עולה 3650,בעוד ה512GB משמע תוספת של 500ש"ח,התחרפנו לגמרי ולא בטוח שהמסך המצלמה והסוללה שווים עוד תוספת.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.7.2023 בשעה 16:41, lesles כתב:

דגל מתנגש עם הקמצנות שבי

חייב לקנות בארה"ב, אבל ה-Asus Zenfone 10 החדש נהנה ממערכת ייצוב ברמה הכי גבוהה שיש ועולה שם רק 700 דולר

שאר המכשיר גם ברמה של מכשירי דגל, אבל מסך קטן יחסית (לדעתי זה יתרון...) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי בביקורות טוענים שהמצלמה לא ואו, Asus Zenfone 10 Review: A Small Phone With Some Big Compromises - CNET

יש למישהו נסיון עם שיאומי redmi note pro 12?

ו13 אולטרה?

נאמן למותג 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, lesles כתב:

לצערי בביקורות טוענים שהמצלמה לא ואו, Asus Zenfone 10 Review: A Small Phone With Some Big Compromises - CNET

למה אתה לוקח את הביקורת הזו ברצינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקרים שמבינים בצילום ויש לא מבינים מהחיים שלהם. mkbhd מבין בצילום, לדוגמא, CNET רשמו ביקורת חפיף עם דוגמאות דמיקולו. 

למשל, לא התייחסו בכלל לייצוב התמונה, שלפחות מיישר קו עם הטופ שיש. הבאתי את זה לפה כי יש כאן מי שזה חשוב לו.

אני גם מודה, אם הייתה לו איזשהי תמיכה בארץ והמחיר היה יותר נגיש, זה היה הטלפון שלי, בגלל הקוטן. החסרונות שלו לעומת הפיקסל הם פונקציות מתקדמות לעיבוד תמונה, שאני נהנה לעשות בהן שימוש בפיקסל, ועדכון גירסה אחד פחות. אני גם לא יודע אם האסיסטנט עובד טוב כמו בפיקסל בזיהוי קולי. וכאמור, לפיקסל יש לי מעבדה עם ניסיון ליד הבית, לכל מקרה שלא ייקרה. האסוס, שברור לא קונים במחיר המונפץ שנמכר בארץ, לא יודע מי יוכל לעזור לי איתו ביום פקודה.

אבל @lesles קונה בקנדה וזה הכי הרבה כושר ייצוב בהכי מעט כסף שיש.

וגם כל השאר מעולה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הזנפון 9 רק שהוצג בשנה שעברה, שילמתי 3000 שקל לדגם 128 מ"ב. וכחלק מקנייה מקדימה אפילו קיבלתי מחשב כרומבוק מתנה. שזה היה אחלה דיל. אני לא ככ מבין בצילום. אז אין לי מה להוסיף. אבל הייצוב עובד ממש טוב ויש תחושה כמו של גימבל שמחליק את התמונה.

לגבי המחיר- המחיר בארצות הברית הוא 700 דולר שזה יוצא 3050 שקל כולל מיסים. בארץ דורשים על המוצר 3500, אבל מקבלים אוזניות ובטרייה שזה בטח עולה כמה מאות שקלים. אז המחיר יוצא זהה פחות או יותר.

הסיבה שרכשתי את הזנפון 9 הייתה בטרייה טובה יחסית לגלקסי S22. ובאמת בשנה שחלפה, נהנתי מהטלפון. הוא קטן, קל, מהיר. אין בעיות.

יחד עם זאת, ל S23 יש כבר בטרייה טובה כמעט באותה רמה של האסוס. אבל בגלל שהוא נפוץ יותר וישן יותר ניתן למצא אותו עם מגוון יבואנים. במחירים זולים יותר. לכן כרגע אני חושב שהסמסונג הוא קנייה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם אין יבואן רשמי לפיקסל? גוגל לא רוצים למכור לנו ישירות\דרך מישהו בארץ?

השוק אומנם מוצף מכשירים בכל הצבעים והמינים אבל בטוח יש מקום גם בשבילו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקסל נתח של כ-2% מהשוק האמריקאי, הם עוד לא מחפשים שווקים זניחים להכנס אליהם...

אין פרופורציה בין תשומת הלב שהמכשיר מקבל אצל ״מבינים״ לבין הצלחה במכירות

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2023 בשעה 08:10, falou כתב:

אם היו לך עוד מכשירים של אפל היית מתחבר ונהנה. כשאפשר לענות לסלולרי מהמחשב או האייפד או כשהסלולרי אומר לך ששכחת את הלפטופ מאחור, זה מאוד נחמד. 

אני עם מקבוק פרו כבר שנים. אבל אייפון מביא לי עצבים ברמה שלפעמים בא לי לשבור אותו. זה פשוט אמירה לא נכונה.

בקיצור שכל אחד יבחר מה שהוא מעדיף.

• רעיון טוב! 2

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאפשר למצוא עדיין מי שמעדיף פקס, אבל הפונקציונאליות קיימת והאינטגרציה נוחה.

אני מניח שאלו שמבדילים בנוחות בין אייפון לאנדרואיד הם לא אלו שיצליחו ליישם את הפונקציונאליות הזו בכל מקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wa11a כתב:

אני עם מקבוק פרו כבר שנים. אבל אייפון מביא לי עצבים ברמה שלפעמים בא לי לשבור אותו. זה פשוט אמירה לא נכונה.

בקיצור שכל אחד יבחר מה שהוא מעדיף.

אז המכשיר הראשי שלך זה אנדרואיד? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמסונג a10s השתגע, אין לי בלוטות' או וויפי. אני לא מצליח להפעיל אותם. כנ"ל נתב אלחוטי

ניסיתי להוריד אפליקציה של בלוטות' אבל זה לא עובד. הסמארטפון מעודכן.

יש דרך לפתור את הבעיה הזו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...