Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגברה - פסיבית, חיתוך - פסיבי, הנחתה - אקטיבית?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתחדשת! :-P

עוד הוכחה שכוח זה לא הכל בחיים.

אבל אדי! מה לגבי הסאונד??? איך אתה מעז לומר שיש באס?????

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הסאונד

קודם כל - כוונתי את הגיינים כרגע רק בעזרת שמיעה וטרקים של נורה ג'ונס בעיקר.

אני צריך לצרוב רעש וורוד על דיסק בכדי שאוכל להשתמש באייפון כRTA ואז לאזן את המערכת עד הסוף.

אבל -

לקח לי הרבה עבודה של הנחתה מהHU וכוון גיין בג'נסיס (בשביל המידבאסים) ובמקביל התעסקות עם המנחתים של הטוויטרים בכדי להגיע לאיזון שנשמע לי כבר כמו פשרה טובה.

אין מה לעשות - זה לא סט שלושה חלקים ואין לי במערכת הזו אקולייזר שליש אוקטבה אז צריך להתפשר קצת על זה שהקול של נורה טיפלה עבה.

סה"כ אחרי כוונים ראשוניים הגעתי לתוצאה טובה מאוד.

בהתחלה הגיין למידבאסים היה סגור מידי - הבנתי את זה כשראיתי שהראוסטטים על PASS - אין הנחתה והרגשתי שחסרה לי עוצמה

ואז פתחתי קצת יותר מידי ונורה ג'ונס נכנסה לקליפינג האופייני לה בשיר I don't know why

ואז הרגעתי קצת את הגיין אבל דאגתי לכוון את הגיינים בפעם הקודמת מראש כאשר ההנחתה בHU היא מאוד גבוהה - הסיבה לזה - כדי שתהיה לי אפשרות להגביר את האות שנכנסת למגבר מבלי שאצטרך לגעת בגיינים יותר מידי ובכדי שהנגיעות בראוסטטים (LPADים) תהיה מינימלית גם כן.

לגבי הג'נסיס - עושה רושם שהוא מאוד מאוד נקי ומאוזן - הטוויטרים נשמעים ממש נפלא גם כשהם טיפה צעקו והמידבאסים נותנים באס מדהים - בחלק מהטרקים כמו למשל ריאהנה או j.views לא ממש היה חסר לי סאב ונהניתי מאוד מהתוצאה.

המעבר מטווירטים של אימג'ן לL1 - חשבתי שהL1 יהיו הרבה יותר בהירים ולכן צורמים ולהפתעתי הם דווקא נעימים מאוד לאוזן (כנראה גם בגלל שזה פעם ראשונה שאני שומע אותם חתוכים ב16K) והם סופר מפורטים - פשוט תענוג!

באס? - יש בשפע

מיד? כמה שאתם רק רוצים - אפשר לכוון את זה ובקלות יתרה.

טרבל? לא בעיה בכלל

איפה יש בעיות? - עדיין, רמת הנקיון של המערכת לא מגיעה לזו של סט שלושה חלקים טוב ובהחלט לא היה מזיק לתת למידבאסים קצת זווית

אבל זה מה יש ואני לא מעוניין להרחיק יותר לכת עם המערכת הזו.

הרכב שופץ, המערכת קיבלה קצת חיזוקים וזו בשאיפה תהיה התצורה הסופית שלה עד למכירת הרכב.

השדרוגים הבאים יהיו רק ברכב הראשי, רק בגלל שבא לי ולפחות לא בשישה חודשים הקרובים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כי בא לי לעדכן

:-P

הבלאגן העיקרי שאתם רואים שם זה הכבל של הסאב שכרגע מחכה... לסאב :evil:

שאר החוטים - אני אכניס אותם לתוך שרשירים שחורים וזה מבחינתי יעשה את העבודה.

נסעתי היום ברכב קצת בתוך העיר (מכולת, דברים כאלה) ואני חייב לאמר שאני מאוד נהניתי מהתוצאה - הסאב צריך להשלים את זה וזו מבחינתי תענוג של מערכת, אמנם כבר לא מערכת של רכיבי דרגת כניסה בלבד - אבל עדיין, מערכת שפויה לכל הדעות.

DSC_0122.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון אחרון (כנראה)

מה בסה"כ רציתי?!? מה! :-D

ביקשתי מיוסי לעשות לי תיבה פשוטה ומלבנית - 60 ליטר נפח חיצוני, 45 ליטר נפח פנימי - קצת לבד, שלום שלום.

הבן אדם בנה לי תיבה עם פרספקס שחור מכל צד שיכול לשמש מראת איפור במידה והאשה מחליטה שבא לה לנסוע בתא המטען :-D:-D:-D

-----------

הכנסתי את התיבה לרכב, חיברתי, הפעלתי - והלב שלי קצת נפל לתחתונים בהתחלה כי חשבתי שטעיתי בנפח של התיבה או הפורט, הסאב היה נשמע עמום מאוד ואז נזכרתי... זה לא החלק בטרק שהוא נכנס לפעולה :-D

ואז הסאב נכנס לפעולה... משהו לא מסתדר לי :shock: הוא מנגן מקדימה אבל גם מתא המטען - קצת משחקים עם TC קצת משחקי ווליום - כלום! שום דבר לא עוזר!

ואז עברה לי המחשבה בראש שאולי משהו בתיבה או בפורט שבא מהצד הפעם עושה משהו לפאזה (יוסי חיבר נכון, אל תחשבו שהיתה כאן טעות).

היפוך פאזה חשמלית (חוטים פלוס ומינוס) והופה! חזרנו לתמונה, הסאב האהוב שלי מספק את הסחורה כרגיל.

------------------- תוצאה ----------------------

אני מאוד מאוד מרוצה.

אני עוד מתכוון לעשות עוד קצת סשן של כוונים כי יש לי כמה דברים שאני רוצה לראות אם במצב הנוכחי אפשר לשפר, טונים מסויימים בתחום המידבאס שקצת חסרים לי ולא, אני לא יודע אם זה הST60 או המידבאס של האימג'ן או כוונים - אני צריך לגלות עד הסוף.

אבל התוצאה פשוט פנטסטית - קשה לי להאמין למען האמת שהצלחתי להשיג תוצאה כזאת ועוד לא סיימתי כוונים.

ממש ממש נהנה מהמערכת ואם להיות כנה - אם כל המטרה היא פשוט להנות מסאונד טוב - לא צריך יותר מזה בעצם. אני משפר מתוך סקרנות, שעמום, אהבה לתחום אבל סה"כ זה מספיק - זה טוב.

---- מה הלאה?

אולי יותר מאוחר כשאני אעשה קצת שדרוגים לרכב הראשי אני אעביר קצת ציוד טוב יותר לרכב הישן יותר אבל זה לא לזמן הקרוב.

אולי קצת קוסמטיקה ובעיקרון אני חושב לעשות עכשיו פרוייקט ביתי קטן - אבל זה לא שייך לכאן.

תמונות - תהנו

זהו - עוד פרוייקטון הגיע לסיומו מבחינתי.

DSC_0123.JPG

DSC_0124.JPG

DSC_0125.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0127.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באמת הרבה מה לאמר כאן

הוא פשוט בנה תיבה פאר אקסלאנס וייצר לה מראה יפהיפה - זה עושה לי חשק לבקש ממנו לעשות לי גריל מפרספקס שחור אבל כמו שכבר ציינתי - אין לזה תקציב וגם התיבה של הסאב זה הדבר היחידי בכל חלקי המערכת ברכב הזה שנראה טוב :shock:

:-D

מעבר לכך הבניה של התיבה עצמה מאוד מושקעת

הפורט מקובע בעזרת משטח והוא מוברג למשטח והמשטח מוברג לתיבה.

בכניסה של הפורט יוסי מיקם רשת בכדי שלא ישאב שום דבר לתוך התיבה.

כל התיבה מטופלת בפסי אטימה מבפנים בחיבורי הקירות.

החוט שמחבר בין הטרמינלים של התיבה לטרמינלים של הסאב בעובי הדרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...