Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון אלפא קלאסיק, מצילים אלפא GTV במצב

reuven
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שככול שאני קורא תגובה אחרי תגובה בשרשור הזה אני מאבד את הספקות שהיו מעורבות בגיחוך ובהלה כשראיתי את התמונות הראשונות.

נראה פרויקט רציני מאוד, לא יהיה קל, מה שבטוח, יהיה כיף.

תאמין לי אני מקנא באנשים עם ביצים כ"כ גדולות, וידע נרחב כ"כ שיכול לאפשר להם להחליט שהם משפצים רכב כזה.

אני מחסיר פעימה בכול בורג שאני מפרק בחיפושית.

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 453
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד חתיכה (תרתי משמע) לפאזל

טוב לראות את ההתקדמות, לדעתי כדי לשמור על אופציית הרכישה של פאנלים חדשים פתוחה - במיוחד בקורות סף דלת שגם רגישה לצבירת לחות וחלודה וגם לא יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על האומץ וההשקעה.

אני הייתי ממליץ על : ( אלא אם אתה אומן אמיתי ומסוגל ליצר את הפנלים לבד.)

http://www.alfaparts.net/105_115gtv.html

http://www.highwoodalfa.com/56adbd14-e936-4a42-bfc6-38ca5496332d-9.html

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט... סתם. לא מכינים פנל חדש אלא חותכים את החלודה ומייצרים פחיות עם הקונטור הנכון.(כאן באה לעזרה המכונה שאני בונה)

בכל מקרה אם זה מעניין מישהו הנה קישור לפרוייקט GTV 2000 שבו לא נרכש אף פנל.

http://www.alfabb.com/bb/forums/car-restoration/85302-rusty-gtv-floorboards.html

ויש עוד המון באתר הזה.

אני מאמין שתעבור עליי תקופת לימוד ופרקטיקה ויהיו דברים שאעשה פעמיים אבל יש כבר פרוייקטים מאחורי שיצאו מאוד יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משפץ רכבים לא מהיום, יש לי אולי קצת ידע, ואני רואה ופשוט לא מאמין!

לפי כל מה שאני יודע וממה שראיתי בתמונות המשפט היחיד שעולה לי בראש הוא של ג'יימס מאי מטופר גיר על אוטו שג'רמי קנה:

i've seen better ones than that advertised as "spares"...

כל אוטו הוא בר שיקום בתקציב הנכון אבל בלי חלקי בודי והון גדול, זה לא נראה אפשרי וזה לא יאומן. אין מילים לומר חוץ מ"כל הכבוד" הכי נדוש בעולם.

מאחר ותכלס ענין הפחחות והצבע הוא המרכזי ביותר בכל תהליך שיפוץ, הוא היקר ביותר וגם המלא בפאשלות ביותר, אני חושב ברצינות שנים על ללמוד איך לעשות את החלק הזה בשיפוץ בעצמי. ברור לי שמה שאני אעשה, אף בכל מקצוע לא יעשה. זה נכון לכל תחום. חוץ מזה זה החלק האומנותי באמת בכל התהליך.

יגאל, אתה אומר שאתה אומן מתכת - מאיפה? אני מת ללמוד את זה ממישהו שיודע באמת מה הוא עושה. אני אשמח לשמוע, ואני בטוח שלא רק אני, על איך מגיעים לרמה כזו שמצליחים להחיות את המתים...:shock:

ושוב, אין לי מילים. אני חושב שזה הפרוייקט הכי שאפתני שנראה כאן אי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רון. יש לי כבר את האתרים הללו כבר שנים. וכן. אני אומן מתכת (במקצוע)

יגאל, אתה אמן. נקודה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד יגאל!

אני אומנם נגד השלמות פאנלים במידה וישנה אפשרות להשיג חלק שלם חדש, אבל לא ניתן להתעלם מהעבודה המורכבת הנדרשת כאן ואני אומר כל הכבוד, ומאחל לך בהצלחה!

בכ"א, אם אפשר לשאול (מכיוון שהצלחת לסקרן אותי) למה הכוונה "אומן ברזל" ? אפשר לשאול מהו העיסוק המדוייק שלך ? (סתם מתוך סקרנות ואהבה לתחום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי הגזמתי עם האומנות. אבל מי שמכיר אותי יודע שאני בתחום המתכת כמעט מתמיד. אם במסגרות (גם TIG MIG ברזל ואלומניום) ואם בפחחות למיזוג אוויר שם רכשתי את הידע במכונות FORM LOCKER השונות , מערגלות מכונות כיפוף ומגבלותהן.

אני לא עוסק בשיפוץ מכוניות כמקצוע ועושה את זה בשביל הכיף.

אמשיך לפרסם תמונות ואני מאמין שבקרוב יתחיל להיות מענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרון המוהיקנים......

חייבים לשמור עליו !!!!!

בז'רגון שלנו זה נקרא "אחד בדורו" לפחות בארץ ישראל

הוא באמת אחד בדורו - בידי הזהב שלו ויותר מזה בלב הזהב שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי הגזמתי עם האומנות. אבל מי שמכיר אותי יודע שאני בתחום המתכת כמעט מתמיד. אם במסגרות (גם TIG MIG ברזל ואלומניום) ואם בפחחות למיזוג אוויר שם רכשתי את הידע במכונות FORM LOCKER השונות , מערגלות מכונות כיפוף ומגבלותהן.

אני לא עוסק בשיפוץ מכוניות כמקצוע ועושה את זה בשביל הכיף.

אמשיך לפרסם תמונות ואני מאמין שבקרוב יתחיל להיות מענין.

אני מכיר אלפא שתיבת ההגה שלה נשברה והייתה אמורה ללכת לפח, מכיוון שאין תיבות חדשות, משומשות לא ניתן לייבא בגלל תקנות משרד התחבורה, התיבה השבורה הגיעה ליגאל ומשם יצאה עם האוזינג "כחדש".

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש חתיכת פרוייקט בחר לעצמו...

בהצלחה גדולה בהמשך הדרך הארוכה.

אני מקווה שחבר שלך יגאל סוחב בעליות קשות כי זה מה שהוא הולך לפגוש...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...