Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך דרך ארץ ניסתה לחייב אותי בטעות על נסיעה בכביש 6 (כ"ע)

xtr2004
שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו התקשרו אלי מדרך ארץ לאחר שביקשתי תצלום - הם ביררו ואכן נפלה טעות והרכב היה על הגרר!

לא ברור למה הנציגה הקודמת אמרה שהיא רואה את הרכב בבירור על הכביש...אולי היא חשבה שקניתי את הגרר...

הזוי...

תבקש את הצילום של הרכב, לך תדע אולי הם מחפים על היבואן(בארץ כול הטייקונים חברים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם נציג "דרך ארץ" מפעילת כביש 6 - ניתן לראות בבירור את לוחית הזיהוי של הרכב, הוא לא על מוביל ובבירור נמצא על הכביש. רישיון הרכב הוא מה-9.1 על שמי (המסירה בוצעה ב-23.1), כך שמי שנהג ברכב נהג עם רישיון רכב שלי, אני יכול להבין נסיעה למטרות מסירה, אבל נסיעה בכביש 6? שבועיים לפני קבלת הרכב כשהרישיון כבר בתוקף?

מתי הזמנת ושילמת על הרכב?

רכב מקבל מס' רישוי אחרי שהוא הוזמן וששולם בעבורו. הסיפור הזה מתחיל להצחין כמו נבלה ששוכבת שבוע בשמש, תאריכי ההזמנה והתשלום יכולים להסביר כמה דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להצחין מצד צ'מפיון?

סתם פקידה בדרך ארץ (הראשונה שדיבר איתה) שיקרה לו שרואים בבירור את הרכב בתמונה (בלי להסתכל באמת).

הלכתם קצת רחוק עם הקונספריציות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום סיבה לחשוד שמשהו לא בסדר מצידם של סיאט/צ'מפיון, בינתיים ההתנהלות שלהם תקינה, נציגת הלקוחות הייתה מסבירת פנים ואפילו התקשרה לברר מה הסטטוס של הנושא מול דרך ארץ.

הבעיה לא הייתה מצידם במקרה הזה, על פניו נראה כסתם טעות ומאחר והרכב צולם על הגרר אני רגוע.

נציגת דרך ארץ אמרה שהם יפנו את התשלום לבעל הגרר ויצרו איתי קשר תוך 4 ימים.

איזה סיפור הזוי, העיקר שנגמר בטוב :)

(ד"א למי ששאל - את הרכב הזמנתי בתחילת דצמבר, והרישיון הוא מה-9.1, קיבלתי אותו ב-23.1).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיוב בדרך ארץ לא אוטומטי. כל התמונות עוברות בדיקה. על מנת למנוע כפילות (למשל גרור על רכב פרטי). ישנם מקרים בהם יש חיפוף. עד כה, לא נתקלתי בכפילות שלא זוהתה ע"י נציג לפני חיוב (רכב מנוי, נגרר לא).

לגבי איפוס ק"מ בצמפיון.

אין להם אפשרות לעשות את זה בארץ. נבדק.

נלך רחוק יותר עם העRS.

גם בפיאט אי אפשר לעשות את זה (גם שם קניתי אוטו). אם הם עושים את זה, או אבארט, הם עוברים על החוק שמונע מהם לעשות זאת. גם זה נבדק. עם עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו התקשרו אלי מדרך ארץ לאחר שביקשתי תצלום - הם ביררו ואכן נפלה טעות והרכב היה על הגרר!

לא ברור למה הנציגה הקודמת אמרה שהיא רואה את הרכב בבירור על הכביש...אולי היא חשבה שקניתי את הגרר...

הזוי...

גדול! אני רק רוצה להזכיר מי ניחש את זה ראשון :wink:

גם בפיאט אי אפשר לעשות את זה (גם שם קניתי אוטו). אם הם עושים את זה, או אבארט, הם עוברים על החוק שמונע מהם לעשות זאת. גם זה נבדק. עם עו"ד.

טכנית, בוודאי שאפשר. אפילו ראיתי במו עיני מכונאי של פיאט מזיז בטעות את המד ק"מ אחד אחורה ב-500 של חברה שלי, בזמן ששיחק עם המחשב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איפוס ק"מ בצמפיון.

אין להם אפשרות לעשות את זה בארץ. נבדק.

באבו-אבוה שאפשר.

לאשתי הייתה פולו שבין יתר הצרות שעשתה, גם לוח השעונים שלה התקלקל. :shock:

נחש מה? החשמלאי חיבר מחשב ומול העיניים שלי כיוון את הקילומטרג' בלוח החדש למה שהיה רשום בלוח הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ד"א למי ששאל - את הרכב הזמנתי בתחילת דצמבר, והרישיון הוא מה-9.1, קיבלתי אותו ב-23.1).

הזמנת בדצמבר

רשיון מ- 9.1

מסירה ב- 23.1

מתי שילמת את מלוא התשלום עבור הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מקרים של חיובים כפולים בדרך ארץ

זו לא הפעם הראשונה שאני שומע על חיוב של רכב נגרר.

בתוכנית הבוקר סיפר דן שילון על חיוב כפול במשך שנים, מכיוון שהצליבו את המכשירים של כביש 6 בין הרכבים. כל פעם שרכב נסע הוא חוייב על פי המספר והרכב השני חוייב על פי המכשיר (שהיה ברכב הלא נכון)

לי יש שני חוקים

1. לא עולים בלי מנוי כל שהוא - על מנת שחשבונית לא "תלך לעיבוד" בדואר

2. כל חשבונית שמגיעה הביתה (בעלי מנוי מקבלים חשבונית לא לתשלום) בודקים ב7 עיניים. האם המספר רכב נכון האם הנסיעה נראת הגיונית וכ"ו. אם יש ספק מתקשרים אליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...