Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך דרך ארץ ניסתה לחייב אותי בטעות על נסיעה בכביש 6 (כ"ע)

xtr2004
שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן לאפס ק"מ (חד פעמי) ברכבי VAG, כולל האיביזה...

משמע, יתכן ונסענו הרבה יותר מ-20 ק"מ, רק שלפני המסירה - איפסו את המונה, ואתה קיבלת את הרכב עם 20 ק"מ שבוצעו לאחר מכן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היצרן הוא היחידי שמאפס לאחר שנסעו ברכבים במפעל.

בסמל"ת עושים זאת. יתכן וגם בצ'מפיון פועלים כך.

אני קיבלתי את הפביה עם 10 ק"מ, ונשאלתי אם ברצוני לאפס זאת במקום, בכדי לתחיל מ-0 (לכאורה).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהרכב על גרר, מי שמקבל הודעת תשלום זה הרכב הגורר ולא הרכב הנגרר.

או שמישהו נהג ברכב שלו.

או שנפלה טעות ונשלח אליו חשבון של מישהו אחר.

ל'

זה אולי נחמד בתיאוריה אבל בפועל זה פשוט לא נכון, ודוחות (אוטומטיים אני מניח?) נשלחים לבעלי הרכבים שעל הגרר. זו עובדה שהמקרים האלה קורים.

זו הסיבה שתוכלו לראות לעיתים בסוכנות/על גרר רכבים חדשים שמספר הרישוי שלהם מכוסה. זה בגלל שהגרר נסע דרך כביש 6 והוא כיסה את המספר כדי למנוע את אותה תופעה של שליחת חשבון לבעל הרכב העתידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהרכב על גרר, מי שמקבל הודעת תשלום זה הרכב הגורר ולא הרכב הנגרר.

או שמישהו נהג ברכב שלו.

או שנפלה טעות ונשלח אליו חשבון של מישהו אחר.

ל'

זה לא נכון.

תהליך הפקת הדרישה לתשלום (זיהוי מספר הרכב ושליחת חשבון לבעל הרכב) הינו אוטומטי ובקלות יכול להיות מקרה שבו לוחית הרכב הנגרר נקלטה ולא לוחית המובילית.

בקיצור, לדרוש תצלום או להסביר לשירות הלקוחות של כביש 6 את המקרה בצירוף מסמך המוכיח את תאריך קבלת הרכב. יש סיכוי טוב שהם יזכו אותך על המקום בלי ויכוחים מיותרים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי תסתכל ברישיון רכב תראה אם הנסיעה של כביש 6 קודמת אליו ותשלח את הבקשה הזאת לדרך ארץ

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם נציג "דרך ארץ" מפעילת כביש 6 - ניתן לראות בבירור את לוחית הזיהוי של הרכב, הוא לא על מוביל ובבירור נמצא על הכביש. רישיון הרכב הוא מה-9.1 על שמי (המסירה בוצעה ב-23.1), כך שמי שנהג ברכב נהג עם רישיון רכב שלי, אני יכול להבין נסיעה למטרות מסירה, אבל נסיעה בכביש 6? שבועיים לפני קבלת הרכב כשהרישיון כבר בתוקף?

מכאן גם משתמע שאיפסו לי את מונה הדרך לפני שקיבלתי אותו - זה חוקי? מה הסיבה שרכב חדש, שבועיים לפני תאריך המסירה שלו, יהיה על הכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו התקשרו אלי מדרך ארץ לאחר שביקשתי תצלום - הם ביררו ואכן נפלה טעות והרכב היה על הגרר!

לא ברור למה הנציגה הקודמת אמרה שהיא רואה את הרכב בבירור על הכביש...אולי היא חשבה שקניתי את הגרר...

הזוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיטת מצליח קלאסית. ממש חיזקת עכשיו את אמוני בנציגים של דרך ארץ!

הבעיה אולי שכל היום הנציגים נתקלים בנהגים כמוך, רק שקרנים. אז התרגלו שזה סוג הלקוחות היחיד.

ואני אומר: בכל זאת - חארות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אסור להאמין להם, אתה צריך לבקש לראות את ההוכחות שלהם במו עיניך.

חבל שככה דברים מתנהלים בארצנו, מה היא חשבה לעצמה, פשוט שיקרה במצח נחושה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון.

תהליך הפקת הדרישה לתשלום (זיהוי מספר הרכב ושליחת חשבון לבעל הרכב) הינו אוטומטי ובקלות יכול להיות מקרה שבו לוחית הרכב הנגרר נקלטה ולא לוחית המובילית.

זה נשמע מוזר שהם קולטים רכבים על גרר, אבל אם הגרר מסתיר את לוחית הזוהוי הדבר לא נותן להם התראה על כך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם נציג "דרך ארץ" מפעילת כביש 6 - ניתן לראות בבירור את לוחית הזיהוי של הרכב, הוא לא על מוביל ובבירור נמצא על הכביש.

כשראיתי את התגובה הזאת, הדבר הראשון שרציתי לשאול זה האם אתה ראית את התמונה או שאתה מתבסס על עדותו של אותו נציג... ואז באופן טבעי הדיון המשיך:

עכשיו התקשרו אלי מדרך ארץ לאחר שביקשתי תצלום - הם ביררו ואכן נפלה טעות והרכב היה על הגרר!

לא ברור למה הנציגה הקודמת אמרה שהיא רואה את הרכב בבירור על הכביש...אולי היא חשבה שקניתי את הגרר...

הזוי...

אז... לא ברור לך למה הנציגה הקודמת שיקרה?

פשוט, כי ככה הם עושים. אולי שיטת מצליח, אולי סתם אין להם עצבים באמת להתחיל לבדוק (לא יודע עד כמה זה מסבך את החיים של אותם נציגים, אולי זה תהליך מסורבל והם סתם מתעצלים).

ברגע שביקשת לראות את התצלום - האמת התגלתה.

והאמת, שהאמת היתה דיי צפויה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע מוזר שהם קולטים רכבים על גרר, אבל אם הגרר מסתיר את לוחית הזוהוי הדבר לא נותן להם התראה על כך.

ל'

ל',

למה זה מוזר? זה די ברור!

אם הלוחית מוסתרת, המערכת קולטת את המשאית כגוף אחד (עם חיוב בתעריף משאית) ואין לה בעיה שיהיו על המשאית מכולות, מכוניות או תרנגולות.

אם הלוחית לא מסותרת אז המערכת קולטת גם את מספר המשאית (ומחייבת אותה) וגם את מספר המכונית, ואז מסתבר שברירת המחדל שלהם זה לנסות לחייב (הכל באמצעות המחשב, וללא מגע יד אדם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר.

לפני כשנתיים, הרכב שלי נגרר ע"י חברת גרירה באופן שהורמו רק הגלגלים הקדמיים. קיבלתי חיוב על כביש 6 בגלל שבתצלום לא ראו בכלל את הגרר.

קודם כל שילמתי כדי שלא אצבור רביות.

הייתי צריך להביא אישור מחברת הגרירה שהרכב היה מושבת באותם ימים וכן אישור שהם מקבלים על עצמם את התשלום.

לאחר הרבה שיחות טלפון (עם שירות לקוחות של כביש 6 ועם חברת הגרירה) קיבלתי זיכוי מלא על הסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...