Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חמישי חופשי--מסע בעקבות רכבי אספנות

zvika52
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגענו היום לתחנתינו האחרונה , תחנת כיבוי אש רמת גן.

הצטרף אלינו בנקודה זו , חבר מועדון יקר--יורם מקובר.

בשורת התמונות העליונה - כבאית שברולט 56\57 מנוע בנזין 6 טורי רכב מדהים שעומד אנדרטה בתחנה.

בתמונה הימנית למטה - -מרסדס אמצע שנות השבעים , נראית חדשה לחלוטין , ולידה -- מרסדס נוספת מאותו שנתון ,

שכנראה העבידו אותה יותר.

בהזדמנות זו אנחנו רוצים להודות לצוות התחנה ומפקד התחנה על קבלת הפנים , הסבלנות , וההסבר הממצה.

לתשומת לב הקוראים בשרשור זה:

החלטנו מתניה ואנוכי לקחת יוזמה ולשפר את מראה השברולט. הרכב הוא נדיר ומדהים , ועם קצת ברק, נקיון , ונגיעות יד פה ושם, הרכב יהיה לתפארת כיבוי אש , ומדינת ישראל.

נשמח אם יהיו חברי מודון נוספים שירצו לתת כתף למטרה זו.

בברכת סוף שבוע נעים .

ולהשתמע בחמישי חופשי הבא.

מתניה את צביקה בע"מ

IMAG0348.jpg

IMAG0352.jpg

IMAG0358.jpg

IMAG0359.jpg

IMAG0355.jpg

IMAG0356.jpg

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט בהמשך ניתן יותר פרטים

אודות המכוניות

עופר בן צבי היקר תיהיה בהיכון

עוד מעט יגיע התור של ירושליים

ואתה תיהיה מורה הדרך

בכייף מתניה

אמש בעת חזרתי מהעבודה נעמד ברמזור גרר ועליו שני סוסיתות קוביה למטה ולמעלה שני רום כרמל,נוסעות לשיפוץ,ממש רגע לפני שהאור התחלף לירוק נהג הגרר אמר לי שהן נוסעות להשתפץ.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיכים הלאה לתחנתינו הבאה , רוצים להספיק כמה שיותר.

הרכב הטורקיז- ווקסהול ויקטור תחילת שנות ה- 60

הלבן , פורד קומט 1961 (תכסכו שאלות - השלט הלבן , לא למכירה)

בוקר טוב צביקה ומתניה

טוב לפתוח את הבוקר עם תמונות כאלו בכלל ושל הווקסהול ויקטור בפרט!

גילוי נאות: אני הבעלים המאושר שלה.

למי שמעוניין בפרטים נוספים:1963 דגם דה לוקס,בתהליכי שיפוץ מתקדמים.

אנצל שרשור זה ואשאל האם משהו יודע איפה יש רכב כזה למכירה או חלקים לרכב הזה.

יום טוב!

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נמשיך הלאה --היום קצר , המלאכה מרובה , ומחר צריך לחזור לעבודה!?

הרכב הירוק bmw 2000

הרכב האפור -- פיורי 3 יפה ושמור.

והרכב שמתחבא בסככה , אחד הרכבים האהובים עלי ---שברולט אימפלה

ואיזו יפהפיה הפיורי 3 מבציר 1968...

חמי

Hemi, זה השם. כמו ה-מנוע של קרייזלר.

פלימות' פיורי גראן סדאן הרדטופ 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתינו הגיע עוד יום חמישי שבו נאמר:גם חופשה מהעבודה , וגם אספנות, שניהם ביחד = שילוב מנצח.

התמקדנו היום באיזור המרכז.

לבקשת המשוטטים , קצת פירוט

הרכב עם הארגז הסגור - d-300

ג'יפ כבאית מנוע ביואיק v8 מקורי

פורד v8 1947

באגי בשלבי שיפוץ

פורד קומט

כמדומני - האופנוע הוא מתוצרת "אלכסוני העין" מסוג HONDA כלשהו (האבחון היה יחסית קל) פרטים אלי באישי אשמח לפגוש את הבעלים.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכייף מתניה

אמש בעת חזרתי מהעבודה נעמד ברמזור גרר ועליו שני סוסיתות קוביה למטה ולמעלה שני רום כרמל,נוסעות לשיפוץ,ממש רגע לפני שהאור התחלף לירוק נהג הגרר אמר לי שהן נוסעות להשתפץ.

איזה עולם קטן. בדיוק באותו יום(חמישי) ראיתי את הגרר הזה בסביבות שש בערב בחיפה, יורד מסביוני דניה לכיוון נשר.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לעקוב אחרי השרשור שלכם. כל פעם הפתעה חדשה.

תודה על השיתוף :-).

יש לי אתגר עבורכם, אתגר ושכרו בצידו; ישנן עוד עשרות מכוניות, רובן יפות ושלמות, שנקנו ע"י באי כוחו של איתן ורטהיימר למוזיאונים שלו - ומעולם לא הוצגו בהם. הן שוכבות באי אילו מחסני ענק, קרוב לודאי בתפן - ומעלות אבק.

הגיע הזמן שמישהו יחשוף את האוצרות האלו לציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תענוג צרוף... הכי אני מת על רכבים שנשמרו ו/או שופצו למראה מקורי, כמו חלק מהוויליסים, הפארגו, הסוסיתא הזו בכלל...!

כמו שאני מכיר אותך מתניה, אתה כבר תחבר אספן מתאים לכל רכב ושום דבר ממה שעולה כאן לא יגיע לברזל, אה?

מחזק את ידיכם מרחוק בעיין הכבאית - אכן השברולט הזו יפיפייה ומגיע לה טיפול אוהב!!!

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לעקוב אחרי השרשור שלכם. כל פעם הפתעה חדשה.

תודה על השיתוף :-).

יש לי אתגר עבורכם, אתגר ושכרו בצידו; ישנן עוד עשרות מכוניות, רובן יפות ושלמות, שנקנו ע"י באי כוחו של איתן ורטהיימר למוזיאונים שלו - ומעולם לא הוצגו בהם. הן שוכבות באי אילו מחסני ענק, קרוב לודאי בתפן - ומעלות אבק.

הגיע הזמן שמישהו יחשוף את האוצרות האלו לציבור.

יש גם המון בחרות יפות שהתמונות שלהן, מחדר האמבטיה, לא נחשפו... מה עם פרטיות?

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצפה מצביקה ומתניה 'להתפלח' לאיזה מחסן. אני משער שהם מצלמים את רוב המכוניות בשרשור בתיאום עם הבעלים.

והיה אם לא, זה טיבו של שרשור תצפיות. גם כשאתה מצלם מכוניות במפגשים, אינך מבקש רשות מפורשת מכל אחד ואחד.

הרכב שלי צולם פעמים רבות ולא הרגשתי שפרטיותי נפגעה כהוא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למותר לציין:

איננו חודרים לפרטיות של איש , איננו עוסקים במציצנות וחטטנות .

נהפוך הוא : מרבית הרכבים שפורסמו ויפרסמו בעתיד , צולמו באישור הבעלים , או לחילופין , נמצאו באמצע שום מקום , ואני סבור שבכך איני חודר לפרטיות של איש , אוסיף ואציין שהיו בעלי רכבים שסרבו שנפרסם את ריכבם , ואנחנו מכבדים בכבוד את רצונם .

בנוסף לכך , אם ישימו לב קוראי הפורום , אנחנו מקפידים במיוחד שלא לפרסם את מיקומם המדוייק של הרכבים , אלא איזור גיאוגרפי בלבד .

בנוסף לכך ועקב כך אנחנו דואגים מראש לטשטש את מספרי הרישוי של הרכבים , או טלפונים מזהים כלשהם , כך שבאמת אחנו משתדלים , ומצליחם גם לא לחדור לפרטיות של איש , וגם לשתף את האחרים במסעינו.

להשתמע בחמישי הקרוב , עם צרור חדש בקנה.

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למותר לציין:

איננו חודרים לפרטיות של איש , איננו עוסקים במציצנות וחטטנות .

נהפוך הוא : מרבית הרכבים שפורסמו ויפרסמו בעתיד , צולמו באישור הבעלים , או לחילופין , נמצאו באמצע שום מקום , ואני סבור שבכך איני חודר לפרטיות של איש , אוסיף ואציין שהיו בעלי רכבים שסרבו שנפרסם את ריכבם , ואנחנו מכבדים בכבוד את רצונם .

בנוסף לכך , אם ישימו לב קוראי הפורום , אנחנו מקפידים במיוחד שלא לפרסם את מיקומם המדוייק של הרכבים , אלא איזור גיאוגרפי בלבד .

בנוסף לכך ועקב כך אנחנו דואגים מראש לטשטש את מספרי הרישוי של הרכבים , או טלפונים מזהים כלשהם , כך שבאמת אחנו משתדלים , ומצליחם גם לא לחדור לפרטיות של איש , וגם לשתף את האחרים במסעינו.

להשתמע בחמישי הקרוב , עם צרור חדש בקנה.

מחכה בקוצר רוח

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...