Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאי מצלמות המהירות צ'יטה C50i

TIG Motorsport
שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לגבי החוקיות של משבשב כבר אין לי מושג. בכ"א, אם אתה נוסע כמוני אתה יכול להסתפק בצ'יטה. שילזרו כמה שהם רוצים, מקס' יגלו שאני נוסע 110 בכביש של 100

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני לא הייתי מוכן להוצא 1350 ש"ח,

אבל היה לי GPS ברכב והעדפתי לשלם 8 ש"ח לחודש

לקובץ של ATOO בתוכנת IGO.

אגב, גם למי שאין GPS עדיין לדעתי עדיף, כי ניתן היום לקנות בארץ GPS

כולל תוכנת נווט וכמובן הכל בעברית ועם אחריות החל מכ-500 ש"ח בלבד...

בנוסף למכמונות מרוויחים גם מפות ונווט או להפך :-)

אני מכיר את הקובץ הזה עוד מהימים שהיה חינם בקבוצת ה-GOOGLE

וניצלתי מספר פעמים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 דולר באיביי, למה לשלם פי 4 פה? אני אקנה 4 גלאים במחיר של 1, מצידי שיתפרק 1 שימות השני ואת השלילישי אני אתן לחבר ,עדיין יישאר הרביע, פשוט לא יאומן....

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים קניתי את הווקטור של בלטרוניקס מרדיושייק ב 200דולר עם דיבור,גלאי סוף ללא התראות שווא, עדיין נמכר פה ב 4000 שקל, נשאלת השאלה על מה ולמה?

הבעייה היא שהוא לא קולט את המצלמות החדשות...ובגלל זה צריך להחליף,אולי כדאי ללכת על הציטה 100C , שעולה 200 דולר והוא מכסה הכל.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הכל טוב....

לא הכרחנו אף אחד לקנות, ויותר חשוב... לא אנחנו מכתיבים את מחיר המכירה אלא היבואן.

מי שרוצה קונה, מי שלא - לא חייב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר חשוב... לא אנחנו מכתיבים את מחיר המכירה אלא היבואן.

ידוע, אף אחד לא מאשים אותכם.

אם זאת היתה רק חנות אחת היה ניתן למצוא אצל המתחרים במחיר זול יותר, אבל כשיש רק יבואן אחד שעושק את ציבור הלקוחות, המחיר יהיה יקר בכל החנויות.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.D.B

אני לא רוצה להיכנס לוויכוח אם הוא עושק או לא, אבל דע לך... הוא לא !

אי אפשר להתייחס לעלות של $150 בחו"ל ($100 מכשיר ועוד $50 לקבלת העדכונים) ולומר שזה אמור היה לעלות בארץ +-600 ש"ח...

החישוב ביבוא סדיר פשוט לא עובד כך......

אתה באופן פרטי יכול להביא מכשיר ואין לך צורך באישורים מיוחדים, ברגע שאתה מביא מוצר ביבוא סדיר יש כל כך הרבה גורמים בדרך שדואגים לקחת ממך כספים שאם רק היית יודע היית מתפחלץ :-(....

לצערינו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
B.D.B

אני לא רוצה להיכנס לוויכוח אם הוא עושק או לא, אבל דע לך... הוא לא !

אי אפשר להתייחס לעלות של $150 בחו"ל ($100 מכשיר ועוד $50 לקבלת העדכונים) ולומר שזה אמור היה לעלות בארץ +-600 ש"ח...

החישוב ביבוא סדיר פשוט לא עובד כך......

אתה באופן פרטי יכול להביא מכשיר ואין לך צורך באישורים מיוחדים, ברגע שאתה מביא מוצר ביבוא סדיר יש כל כך הרבה גורמים בדרך שדואגים לקחת ממך כספים שאם רק היית יודע היית מתפחלץ :-(....

לצערינו !

נו , אז למה אתה לא מספר לו על הגורמים בדרך , אולי הוא לא יודע ?

למרות שזה הוסבר טוב וברור בדפים הקודמים.

600 שח זה נכון - בחו"ל .

ושוב רק להבהרה :

איפא הובלה 60$

איפא מע"מ

איפא עמילות מכס

בסוף איך שזה לא יהיה , זה יעלה 970 שח , כשהמכשיר דובר אנגלית - וללא אחריות ושירות .

כך שלא כל הנוצץ זהב , כמו שכל מכונית או טלוויזיה עולים חצי מחיר בחו"ל כך גם במקרה הזה

ובעצם אולי בכל המקרים .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ARAMA המחיר שנקבת לא רחוק אך לא מדוייק.

עלות המכשיר +שילוח=159 דולר=588 ש''ח.

על המוצר יש מס אחד בשווי כ-90 ש''ח אם אני זוכר נכון מדובר במע''מ-על גלאי GPS אין מכס.

חבילת שידורגים לכל החיים עולה 50 דולרים כ-185 ש''ח.

כלומר הסך הכללי עומד על 860 ש''ח כולל הכל.כ-500 ש''ח ממחיר היבואן בארץ, אם נפריד את עלות חבילת השידרוגים שאינה מוגבלת במספר מכשירים כלומר עם חבילת עדכונים אחת תוכל לעדכן מספר מכשירים, נגיע לתימחור של 675 ש''ח לכל מכשיר, בדיוק חצי מחיר ממחיר המכשיר פה בארץ.

כל אחד יעשה את השיקולים שלו, אין TIG אשמים הם בסך הכל חנות שמוכרת מטעם היבואן, למי שטוב עברית+אחריות+שקט נפשי יקנה בארץ.

למי שכמוני וכמו רבים אחרים אין בעיה לשמוע את המכשיר דובר 3-4 משפטים קבועים באנגלית ירכוש בחו''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רציתי לגעת בזה, כדי לא לשם רגל ל-TIG, שמתפרנסת, בין היתר, ממכירת המכשיר, אבל אתם העלתם את זה.

אם אתם חושבים שהיבואן מביא מכשיר-מכשיר, ומשלם 60$ משלוח על כל מכשיר, אשרי המאמין.

בנוסף לזה בל נשכח שגם החנויות בארה"ב משלמות משלוח והמכשיר לא צץ יש מאין במחסני החנות.

תעשו את החישובים שלכם. אני גם ככה נוסע עם הנייד במתקן אז אני כנראה אלך על אחד מהפתרונות התוכנתיים (WAZE או תוכנה יעודית למצלמות). אני אשקול מכשיר יעודי אם הוא יהיה משולב בגלאי ראדר איכותי כמו ה-9500ix, שלצערי ישראל לא מכוסה במסד נתונים שלו (רק צפון אמריקה).

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

כן, תרכוש מEBAY, הכי זול, רכשתי 2 יחידות ועוד חברים קנו מאותו המוכר.

130$ שעליהם תשלם מע"מ (אולי, ממני לא גבו מחבר אחר שהזמין גבו מע"מ),

על זה תוסיף 50$ עדכונים וזהו, הרבה יותר זול מהארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...