Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס מאנשים שעוברים באדום! אפשר לעשות משהו?

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמאס לי! פשוט נמאס!

כל יום, כל רמזור שני שאני מגיע אליו באדום, מישהו מחליט ש"זה בסדר שהוא כל כך אדום שלצד השני כבר יש ירוק, אני יכול עדיין לעבור".

למה? למה אין אכיפה של מעבר באור אדום?!

אפילו אם יש ניידת במקרה באותו צומת, השוטרים המזד**נים בתוכה לא טורחים להזיז את התחת השמן שלהם מהניידת ולעצור את אותו רוצח פוטנציאלי! זה קרה לי כל כך הרבה פעמים שאני רואה מישהו עובר באדום מוחלט, כאילו כלום לא קרה, ומטר ממני יושב שוטר שלא עושה כלום. אבל אם חס וחלילה הצמיגים שלי מסתחררים קצת ביציאה מהמקום- אני עבריין שצריך להרוג. נסעתי 110 במקום של 90? משפט שדה ומוות בסקילה.

אין יותר פרופורציות בחברה שלנו? לאנשים פשוט מותר לעבור באדום? פספסתי משהו בשיעורי הנהיגה? אם זה אדום אבל רק ב34 שניות הראשונות אז מותר לעבור?

אז עלה לי רעיון כבר לפני די הרבה זמן- אם אני עומד בצומת, על המדרכה, ומתחיל לצלם בוידאו ברגע שהרמזור מתחלף לאדום, ואני מצלם את כל מי שעובר באותו רגע- אני יכול לגשת עם זה למשטרה?

אם כן- מה צריך לכלול הסרטון? מספר רכב ולצלם את העובדה שהרמזור אדום? זה קביל איפשהו?

אם לא- באסה. נראה לי שאני פשוט אלך לחכות בצומת עם שק סלעים לנפץ שמשות ופרצופים של עוברים באור אדום...

תודה שנתתם לי במה לפרוק כעסים,

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת נשמע מתסכל. ואפילו נשמע קצת מוזר, ששוטרים ככה יעלימו עין מעבירת תנועה כזו שנחשבת למאוד חמורה. אתה בטוח שהם ראו? אני הייתי צופר, משתגע עם האורות חותך קצת לכיוונם רק כדי לוודא שהם ראו.

בקשר לרעיון שלך של לצלם את אותם רכבים, בטח שזה קביל, רק אתה צריך לקוות שהמשטרה תהיה מוכנה לעשות משהו עם הסירטון הזה שצילמת אחרת אתה לא יכול ללכת לבד לביה"מ.. מה שכן אתה יכול ללכת לתקשורת, הם ישמחו לסיפור כזה לדעתי.

סחתיין על היוזמה ועל הדרך הישרה שאתה הולך בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר סיור / תנועה שעובד בשטח ורואה עבירה כזו - לא יכול להתעלם ממנה. זה האויר לנשימה שלו. אנשים לא מפסיקים להתלונן על דוחות שקיבלו, ואתה טוען שהשוטרים לא עשו כלום?:?

אולי הם היו בנסיעה מנהלתית/ עובדי משרד וכו' שלא עוסקים בתחום ובמקרה עברו במקום עם הניידת שלהם.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא- באסה. נראה לי שאני פשוט אלך לחכות בצומת עם שק סלעים לנפץ שמשות ופרצופים של עוברים באור אדום...

תודה שנתתם לי במה לפרוק כעסים,

אורן

ואם זה לא יעזור תיקח רובה ותהרוג אותם, בגלל שאתה בכעס.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי!

שכן נסע פעם ברכבו, וזה לא סתם "רכבו" אלא סוואנה ענקית.

עמד ברמזור האדום בסבבה והרמזור התחלף לירוק. הוא בא לנסוע ואיזה קופיף קטן בן 17 פשוט נכנס למעבר החצייה וחצה.

הסוואנה זה לא איזה פיאט אונו עשויה מקלקר והבחור קיבל מכה עצומה בחלק ימין של הגוף.

כשהוא פצוע ומדמם ושבור יד, הוא צרח על שכני: כל*, מנ*אק, אמא שלך רחב בת רחב, כל זה והוא מדמם על הכביש.

שכני פשוט התיישב על ברכיו

טיפל בקופיף ואמר:

וואלה אם לא היית פצוע, זה בדיוק מה שהייתי עושה לך עכשיו.

באה משטרה, בא אמבולנס, אחרי שבוע של טרטורים "תבוא תלך מחר תבוא שוב לתחנה" שיחררו את שכני בלי אזהרה ובלי שום דבר.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה שלנו זה לא דוגמא טובה, כולם כבר יודעים מה הם שווים.

מהירות מופרזת זה גורם ההרג העיקרי בכבישים לדעתם, ודעתם מעשירה את קופתם.

חבל על העצבים שלך בחור, אתה חי בישראל וכל מילה נוספת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה לא יעזור תיקח רובה ותהרוג אותם, בגלל שאתה בכעס.

לא ברצינות.

לגבי השוטרים- כן כן. ולא פעם אחת. עשרות פעמים השוטרים פשוט מתעלמים לחלוטין, שוטרים בניידת תנועה, לא שיטור עירוני.

פעם אחת היינו אני והניידת ראשונים בתור ברמזור עם שני נתיבים, בא רכב שלישי, עקף אותי מהנתיב הנגדי, עבר באדום, אני מצפצף כמו מנ*אק, אבל השוטרים לא הנידו עפעף.

התחלתי לצעוק על השוטרים למה הם לא עושים את העבודה שלהם כשזה כל כך קל לתפוס אותו? השוטר השמן והמנומנם ביותר מבין השניים ענה שהם סיימו משמרת. המשכתי לצעוק עליהם ואז הוא איים שאם לא אפסיק להתערב הוא יעצור אותי בצד ויחפש על מה לז*ין אותי.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לכל עזוב את השוטרים. מאוד לא חכם לתפוס אדם בקלקלתו, ודאי כזה שיש לו כח וסמכות, כאלו שיופנו קרוב לודאי אל ה"תופס". אשר לעבירה של אי ציות לרמזור, מאוד מסקרן מהיכן אתה ועל איזו דרך או צומת מדובר. שכן אני דווקא מתרשם שהעבירה הזו יחסית נדירה, ודאי יחסית לשימוש בטלפון באופן אסור בנהיגה. וזו האחרונה אף היא בעלת פוטנציאל רצחני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל "לתפוס" נהג שעובר באדום, צריך להציב ניידת תנועה לכמה שעות טובות - כולנו יודעים שאין מספיק כוח אדם וניידות במשטרה.

יש בהחלט מקום לשפר את הרמזורים:

1. מונה זמן -בשניות, לפחות לצמתים הגדולים, עד שהאור מתחלף מירוק לאדום וההפך.

2. הבהוב לאור ירוק.

3. חיישנים, לקיצור זמן המתנה בצומת ברגע שאין תנועה.

4. מצלמות אור אדום.

5.בחו"ל קיימת מערכת שמזהה את תנועתו של רכב המתקרב במהירות לצומת עם סבירות מעבר באדום -היא ממתינה וגורמת לשאר הרמזורים להישאר אדום (עלמנת "לחסוך" בתאונה). ברגע שהנהג עובר את הצומת, היא מצלמת אותו ורק אז מדליקה ירוק לרכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עלה לי רעיון כבר לפני די הרבה זמן- אם אני עומד בצומת, על המדרכה, ומתחיל לצלם בוידאו ברגע שהרמזור מתחלף לאדום, ואני מצלם את כל מי שעובר באותו רגע- אני יכול לגשת עם זה למשטרה?

אם תחליט לקחת את היוזמה הזו עליך כל הכבוד ובהצלחה.

אתה צריך לעמוד בצד של הרכבים הנוסעים לכיוון הרמזור.

לדאוג שמספר הרכב יצולם ושני הרמזורים לאותו כיוון של הנהג שעבר ברמזור אדום יהיו בצילום.

אחרי שצלמת את הנהג, אתה צריך לבדוק את סבב הרמזורים כדי להיות בטוח שהם תקינים, להכין סרטוט (סקיצה) של הצומת, היכן עמדת בדיוק מהיכן הרכב הגיע, לאן נסע, רמזורים ונתיבי נסיעה לאותו הכיוון, האם היו רכבים "שכמעט" הוא פגע בהם, או לחליפין נעצרו ברמזור כאשר הופיע אדום, וכל פרט אשר אתה חושב שיהיה רלוונטי לדוח.

ומעכשיו לקוות שהשופט בבית משפט לא יבטל את הדוח כי החסרת פרטים.

בהצלחה!!

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לכל עזוב את השוטרים. מאוד לא חכם לתפוס אדם בקלקלתו, ודאי כזה שיש לו כח וסמכות, כאלו שיופנו קרוב לודאי אל ה"תופס". אשר לעבירה של אי ציות לרמזור, מאוד מסקרן מהיכן אתה ועל איזו דרך או צומת מדובר. שכן אני דווקא מתרשם שהעבירה הזו יחסית נדירה, ודאי יחסית לשימוש בטלפון באופן אסור בנהיגה. וזו האחרונה אף היא בעלת פוטנציאל רצחני.

אני מהוד השרון. ודווקא לא התרשמתי שמדובר בעבירה מקומית. גם בת"א המון אנשים עוברים באדום, כנ"ל הרצליה, כפר סבא, ואני בטוח שבעוד מקומות. זה פשוט לא מהווה מכשול מבחינתם. רמזור אדום שווה לרמזור ירוק. זה לא משנה באמת איזה צבע דולק עכשיו.

למה אתה אומר שלא חכם לעשות זאת? מה הסיכוי שהוא יראה אותי במצב זה? ואם יראה- מה כבר יכול לעשות? להרביץ? שינסה.

elili- כן אבל להזרים כספים לקופת המדינה לטובת שיפור הרמזורים אני אישית לא יכול לעשות. אני שואל מה אני כן יכול לעשות. כי להקדיש כמה שעות בשביל לצלם את אותם רוצחים בפוטנציה ולהפחית מכמותם- אין לי בעיה.

gs1- ושלילה לכל החיים, והחרמת הרכב. אם אפשר גם לשרוף לו את הבית- מה טוב (בלי ציניות)

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחליט לקחת את היוזמה הזו עליך כל הכבוד ובהצלחה.

אתה צריך לעמוד בצד של הרכבים הנוסעים לכיוון הרמזור. אפשרי

לדאוג שמספר הרכב יצולם ושני הרמזורים לאותו כיוון של הנהג שעבר ברמזור אדום יהיו בצילום. אפשרי

אחרי שצלמת את הנהג, אתה צריך לבדוק את סבב הרמזורים כדי להיות בטוח שהם תקינים, איך? להכין סרטוט (סקיצה) של הצומת, היכן עמדת בדיוק מהיכן הרכב הגיע, לאן נסע, רמזורים ונתיבי נסיעה לאותו הכיוון, האם היו רכבים "שכמעט" הוא פגע בהם, אפשרי או לחליפין נעצרו ברמזור כאשר הופיע אדום, למה הכוונה? וכל פרט אשר אתה חושב שיהיה רלוונטי לדוח.

ומעכשיו לקוות שהשופט בבית משפט לא יבטל את הדוח כי החסרת פרטים.

בהצלחה!!

ל'

אבל אני הרי לא ניגש בעצמי ותובע אותם אישית. אני צריך ללכת עם זה למשטרה, נכון? הם יעשו עם זה משהו או סתם ינפנפו אותי?

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק את כל הרמזורים בכיוון, לראות שברגע שיש אדום הרמזורים אכן עומדים על אדום (שניהם), שהסבבים של הרמזורים מתחלפים והרמזורים לא תקועים מהבהבים וכו'.

"או לחליפין נעצרו ברמזור כאשר הופיע אדום"- לדוגמא אם יש לך פניה שמאלה, ויש 2 נתיבים לכיוון, לעיתים מגיעים 2 רכבים באותה המהירות, אחד יעצור באדום, ואילו השני ימשיך בנסיעה.

אתה הולך למשטרה ואתה זה שכותב את הדוח, שוטר לא יכל לכתוב דוח תנועה על עברה שלא ראה, לכן אתה צריך להיות מאוד מדוייק בכתיבה של הדוח, כי אתה השוטר במקרה הזה, האדם שזיהה את העברה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...