Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשית רגב משפחתי עד 72K

green_beret
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מבקש ייעוץ לרכב משפחתי לשימוש יומיומי לזוג נשוי עם ילדה.

חשובה לי הבטיחות עקב הילדה, אמינות ושמירת ערך, בנוסף חשובה גם הנוחות לא פחות.

מחפש רכב בשנת 2008 בתקציב של עד 72K, יש לציין כי אני רוכש מסוכנות ליסינג.

חשבתי על הפוקוס 2008 הצורה החדשה, או על הסיוויק, אך מעונייין לשמוע את עצתכם

ודעתכם בעניין בהתחשב לנתונים שציינתי לרכב אשר אמור לשמש משפחה.

(לא מתקבלים כל רכבי הסטיישן כדוגמת המאזדה 5, CROOS WAGEN וכו')

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס בחירה מוצלחת, 5 דלתות יותר פרקטי.

עדיף מפרטי שתחזק את הרכב בצורה פחות קמצנית מחברות הליסינג, ונהג עליה יותר בעדינות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב במצב המשפחתי שלך והתקציב שלך – הפוקוס היא אופציה מאד טובה. שווה לבדוק גם את מאזדה 3.

אופציה מעניינת, שגם תחסוך לך כמה שקלים היא רנו מגאן 2008 או אפילו 2009 בתקציב הזה.

התדמית הלא מחמיאה של הרכב מבחינת אמינות אינה מבוססת, בדגמים האלה, והרכב מרווח מאד, נוח מאד ובטיחותי מאד.

הונדה סיוויק – רכב מעולה, אך מעט יקר יותר מהאלטרנטיבות האחרות, ואם מדובר בילדה אחת (או אם בעתיד יתווסף עוד ילד למשפחה) – שווה לך יותר ללכת על האלטרנטיבות שציינתי.

אני קניתי מאוויס ממש לא ממזמן, אני יכול להמליץ לך בחום, עדיף ללכת לדעתי לחברה כמו אוויס שיש לה מבחר, והיא מטפלת במוסכי יבואן, אני קיבלתי אחריות שנתיים אבל זה משתנה,

מה שלא תעשה תיקח לבדיקה עצמאית אם מוצא חן בעינייך

נגמר המונדיאל, ארגנטינה בחוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה סיויק יקרה בהרבה מהתקציב שציינת ויש מעט רכבים שהגיעו ללסינג לעומת המאזדה 3 והפורד פוקוס לדוגמה.

אני מציע לבדוק את יונדאי I30. רכב מאוד נעים לנסיעה, זריז וחסכוני ומתאים מאוד למשפחה קטנה.

אני נהנה מה-I30 השניה שלי, הראשונה הייתה מדגמי 2008 והייתי מאוד מרוצה ממנה. היא הייתה ברשותי כ-4 חודשים וכיסינו יחד כ-20 אלף קילומטרים. עם הנוכחית כבר 10 חודשים ומאז 0 קילומטרים והיום כמעט 45 אלף קילומטרים. האמינות של שתיהן הייתה מעולה ולא נרשמה אף תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...