Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדברת מקקים

Mosho
שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים הדברתי בדירה, ומידי פעם מופיע מקק (תדירות די גבוהה, משהו כמו אחת לשבועיים), מת. נחמד שהוא מת והכל אבל חברה שלי עדיין מתחרפנת, רציתי לדעת אם יש פתרון לזה לפני שאני מתקשר לעוד מדביר.

תודה!

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול, מיכאל צודק - העובדה שהם מתים היא ההוכחה לכך שההדברה עובדת.

חוץ מזה, תכיר: מדבירת חרקים אקולוגית, יעילה יותר מכל תכשיר בעולם.

DSCF4982_small.jpg

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הזה רודף את הבית שלי בנתניה כבר שנים. בגדול, הבני זונות האלה מגיעים בטיסה, לכן גם אם בסוף ההדברה תעשה את שלה, אין דרך של ממש למנוע את כניסתם לבית מלבד לסגור את כל החלונות, וגם אז לא בטוח שזה יעזור.

מומלץ להשקיע בסדנה להגברת הבטחון העצמי, או בלטאה מהסוג שאוכל מקקים. בגירה יוכל לעזור לכם לבחור את הזן הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא וסבתא שלי אובססיביים בעניין המקקים ויש להם דרך חיים שמוכיחה את עצמה

רשתות על כל החלונות

מברשת מתחת לדלת הכניסה כדי שלא יזחלו פנימה

שקית הזבל יוצאת מהבית כל ערב כך שלא נשאר זבל לעמוד בלילה

לא משאירים כלים עם שאריות בכיור ללילה

כלים שנכנסים לארונות המטבח חייבים להיות יבשים (זה מסבתא, אני לא רואה קשר)

עלי דפנה בארונות

סבתא שלי גם מפזרת נפטלין בפינות אסטרטגיות, אצלינו לא עושים את זה.

במבחן התוצאה, אין ג׳וקים.

ההורים שלי הכניסו הביתה חתולים בינתיים, ולמרות שהם צדים הרבה זבובים, מקק אחד הם עוד לא תפסו.

אני, שעצלן קצת, תמיד הסתפקתי בלרסס סנו K1200 או כל תכשיר מיקרוקפסולרי אחר לאורך הפאנלים (נתיב מועדף על מקקים) וזה הוכיח יעילות מרשימה. היתרון בגישה הזו הוא שהפעולה המושהית שלו הורגת אותם במאורה ומרעילה גם את המשפחה שלהם שם. כפועל יוצא, אתה לא נתקל בגופות.

בסופו של דבר עברתי למדינה קרה, והסטטיסטיקה מראה ג׳וק אחד בארבע שנים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני וחברתי אובססיבים בעניין מקקים, אני ממליץ לישם את הדברים ש nitch כתב ומוסיף:

- להקפיד שכל פתחי הביוב מכוסים במכסה רשת דקה.

- אצלנו אני אטמתי את הפתחים מסביב לצינורות הכיור (יש רווח בין המגירות לקיר, ולכן יש חורים במגירות כדי שהצינורות יעברו בהם לכיור) בסלוטייפ כדי למנוע מהם להגיע לאזור הפח מתחת לכיור.

- באופן כללי, אם אתה רואה סדקים בפינות הבית, בצינור כלשהו, כל חור שיכולה להיות אליו גישה מחוץ לבית - לאטום !!

כל זאת ובתוספת הדברים של nitch ואני מאמין שהמצב ישתפר.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרת רבים חצי נחמה?

אני מחסל בין 3-5 כאלה בערב.

מחכה כבר למזג אוויר קריר יותר ואז הם יעלמו לעוד כמה חודשים.

בהתחשב בזה שרק מתחת לבית שלך יש מעל למיליון, אז אפילו לא רבע נחמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת, אם אתם גרים בעפולה:

בינתיים מדבירים בעפולה בני אדם (משפחתי למשל, כמו גם אני בטוח עשרות אלפי אזרחים נוספים) בשיטות שהם שוות ערך למחנות ההשמדה בתקופת השואה של מלחמת העולם השנייה. ג'וקים חיים באין מפריע.

מבחינה הזאת ארצינו אינה חריגה. בארה"ב למשל, כ-350,000 נימצאים תחת שימוש נגדם באמצעים כאלה בחסות CIA.

ממליץ ליקרוא בלוג שלי למי שמעניין אותו הנושא הזה. יש לי הרבה שם קישורים בנושא בנוסף כמובן לסיפור האישי.

אגב, למי שמעוניין, בדיקות רפואיות מסויימות בוצעו ומוכיחות לפחות שימוש של אינפרה סאונד נגדינו (ההורמון של סטרס שרופאים לא מוצאים בשבילו הסבר בריאותי, גם על כך יש כתבה באחד הקישורים בבלוג). בדיקות רפואיות הבאות בדרך/תהליכים. הקרנות רדיואקטיביות (אני רוצה להזכיר שזה לא אנטנות סלולאריות וכד') נגד משפחתי אלה גם עובדות.

ספציפית בקשר למיקרוגל, גם יש כתבה של רופא על השפעות בריאותיות ותמונות של מיקרוגל ביתי שעבר הסבה לשימוש בתור נשק.

עריכה, הוספתי לכאן את הקישורים. מעבר לזה, יש לי בבלוג מספר קישורים לחומר הכולל עדויות של אנשים אחרים, סרט דוקומנטלי וכד'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מדבירים בעפולה בני אדם (משפחתי למשל, כמו גם אני בטוח עשרות אלפי אזרחים נוספים) בשיטות שהם שוות ערך למחנות ההשמדה בתקופת השואה של מלחמת העולם השנייה. ג'וקים חיים באין מפריע.

מבחינה הזאת ארצינו אינה חריגה. בארה"ב למשל, כ-350,000 נימצאים תחת שימוש נגדם באמצעים כאלה בחסות CIA.

ממליץ ליקרוא בלוג שלי למי שמעניין אותו הנושא הזה. יש לי הרבה שם קישורים בנושא בנוסף כמובן לסיפור האישי.

אגב, למי שמעוניין, בדיקות רפואיות מסויימות בוצעו ומוכיחות לפחות שימוש של אינפרה סאונד נגדינו (ההורמון של סטרס שרופאים לא מוצאים בשבילו הסבר בריאותי, גם על כך יש כתבה באחד הקישורים בבלוג). בדיקות רפואיות הבאות בדרך/תהליכים. הקרנות רדיואקטיביות (אני רוצה להזכיר שזה לא אנטנות סלולאריות וכד') נגד משפחתי אלה גם עובדות.

ספציפית בקשר למיקרוגל, גם יש כתבה של רופא על השפעות בריאותיות ותמונות של מיקרוגל ביתי שעבר הסבה לשימוש בתור נשק.

עריכה, הוספתי לכאן את הקישורים. מעבר לזה, יש לי בבלוג מספר קישורים לחומר הכולל עדויות של אנשים אחרים, סרט דוקומנטלי וכד'.

נכנסתי לבלוג :shock:

ורק אציין את המילה הזוי :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...