Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו שלי עבר טסט היום!

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואוו שכחתי,

מזל"ט על מעבר הטסט

עכשיו נתחיל לראות את הכלה מסתובבת באיזור??

יוני

תודה! כן. לא עבדתי שלוש שנים על האוטו כדי לא לנהוג בו. עכשיו אני רוצה לדלוף שמן על כל רחובות מודיעין :wink:

לפחות לא תדלוף מים! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו שכחתי,

מזל"ט על מעבר הטסט

עכשיו נתחיל לראות את הכלה מסתובבת באיזור??

יוני

תודה! כן. לא עבדתי שלוש שנים על האוטו כדי לא לנהוג בו. עכשיו אני רוצה לדלוף שמן על כל רחובות מודיעין :wink:

לפחות לא תדלוף מים! :wink:

אבל לאור ההתלהבות הברורה, יתכן והוא ידלוף משהו אחר....

8)

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפסים הזוהרים, שמעתי מישהו במועדון שניגש לטסט עם מוריס ישנה ללא פסים.

כשאמרו לו שהוא צריך לשים פסי אזהרה הוא טען כי לפי התקנות רכב אספנות יכול להיות במצבו המקורי ומאחר ובשנות השישים לא היה צורך בפסי אזהרה אין הוא חייב לשים פסים.

הם ויתרו והוא עבר טסט!

בכל מקרה תמיד מחייבים אותך לרכוש את הפסים ב- 10 ש"ח אך אף אחד לא בודק אם אתה מתקין אותם. אז פשוט כל טסט אפשר לשלם 10 ש"ח על פסים ולא להתקינם, קשה לי להאמין ששוטר יהיה מספיק קטנוני לתת דו"ח לרכב אספנות על כך שאין לו פסי אזהרה.

אני עובר טסט בלי שום בעיה ללא פסים זוהרים. ומעולם לא ביקשו ממני לשים אותם.עצה שלי למי שלא יכול לסבול אותם ועושים לו בעיה לעבור טסט,כדאי להחזיק ברכב זוג פסים לשים אותם כשעוברים, ולהסיר אותם מיד אחר כך. אל תתפתו לקנות זוג פסים מחורבנים בעשרה שקלים, הרי זה ידוע שמכוני הבדיקה מנצלים את המצב....הסיכוי ששוטר יעשה לכם משהו קלוש ביותר...מנסיון. :D

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...