Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוחות נסיעה - ניסאן אלמרה

שייקה
שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בניסאן אלמרה 97,האוטו לא מפסיק לקפוץ ..אני יודע שהכבישים בארץ חרא,אבל עד כדי כך? :shock:

הנסיעה היא אחת הגרועות שנתקלתי בה,אני יודע שזה לא bmw אבל הייתי מצפה לקצת יותר מאוטו שנת 97.

מישהו יכול להסביר את תופעה?

נמאס לי כבר.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה היא אחת הגרועות שנתקלתי בה,אני יודע שזה לא bmw אבל הייתי מצפה לקצת יותר מאוטו שנת 97.

סע בקאיה פרייד 98' .

ככל הנראה מדובר בבולמי זעזועים שלא מתפקדים כהלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד שזה מחלה של האוטו הזה...

יש לך גם רעשים מהבולמים כשנוסעים על כביש משובש? (כמו העליות בחניונים, או כביש מגורד)

אגב לא ממש הבנתי תקטע הזה ש"האוטו לא מפסיק לקפוץ"....האוטו לא קופץ, הוא פשוט לא מסתדר כמו שצריך עם כבישים משובשים ופסי העלה (מהסוג של המדרגת 10 סנטימטר :roll: )

חוץ מזה האוטו שנת 97, אני מתאר לעצמי שהוא עבר יותר מ100 אלף, ובקילומטרז' כזה אפשר כבר להחליף בולמים.

(יש לי אלמרה שנת 98 )

עריכה

החלפנו בולם אחד מאחורה והוא עלה 450 שקל כולל עבודה...

בדקתי אחרי זה במקומות אחרים למחירים של בולמים ואצל הפרסי (פרוחזאד ביצחק שדה, ת"א) עלה פחות מ-300 שקל לבולם ... שים לב שיש הבדל בין הקדימה לאחורה וגם בין הדגם שלפני שנת 98 לדגם שאחרי (הקוטר של החיבור שונה)

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד שזה מחלה של האוטו הזה...

יש לך גם רעשים מהבולמים כשנוסעים על כביש משובש? (כמו העליות בחניונים, או כביש מגורד)

אגב לא ממש הבנתי תקטע הזה ש"האוטו לא מפסיק לקפוץ"....האוטו לא קופץ, הוא פשוט לא מסתדר כמו שצריך עם כבישים משובשים ופסי העלה (מהסוג של המדרגת 10 סנטימטר :roll: )

חוץ מזה האוטו שנת 97, אני מתאר לעצמי שהוא עבר יותר מ100 אלף, ובקילומטרז' כזה אפשר כבר להחליף בולמים.

(יש לי אלמרה שנת 98)

שלי עברה 80 אלף,וחוץ מזה אני לא יודע איפה אתה נוסע אבל בעיר שלי כל הכבישים משובשים. 8)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, אני גר בלוד ואני יודע מה זה כבישים גרועים... אם לא הייתי זוכר בע"פ איפה נמצא כל בור מזמן הייתי דופק משהו ברכב :)

אגב, לא ענית על השאלה של הרעשים מכיוון הבולמים...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין.

הגיע הזמן להחליף בולמים...

רביעייה של מונרו תחליפיים לא אמורים לעלות יותר מדי.

נ.ב.ל Q-PIXEL מי מחליף רק בולם אחד?:shock:

זה הולך מינימום בזוגות , במקרה של אחזקה נכונה ברביעייה .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מבחן "תן דחיפה למתלה ותראה אם האוטו מתנדנד" נותן תוצאה חד משמעית (כלומר, לא מתנדנד = בולם תקין בהכרח) ? אם לא, האם יש מבחן שכן נותן תוצאה חד-משמעית ?

אני חושד בבולמים הקדמיים שלי למרות שהם די חדשים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מבחן חד-משמעי לבד' בולמ"ז, כל נדבך בהתייחסות אליהם מוסיף או גורע.

הבדיקה הכי טובה היא זו של התחושה בנהיגה של זה המכיר אותה יומיומית.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי בניסאן סאני בולמים קידמיים אורגינליים kayaba עלה 900 שקל כולל עבודה. חוץ מהנוחות נסיעה גם הבלאי של הצמיגים יורד וגם העחיזת כביש ודיוק בהיגוי משתפרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...