Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר.

אז תחפש :lol: קצת יותר רחוק , צא מהסרט הקטן, ותראה את כל התמונה .

יש מערכות פליטה עם אישורי תקינה .

גם לסדנאות שיפור יש כאן צד - הם צריכות לארגן אישור תקינה למערכות והתוספות שהן מתקינות .

( ביצעו אצלי ברכב התקנת הגבהה לכסא - היבואן אישר את השינוי עם העתק למשרד הרישוי, ורק אז בוצעה ההתקנה )

המשטרה צריכה ומשתמשת בהדרכות נהיגה , עם מדריכי הנהיגה המתקדמת בישראל.

( אם מחר יסגרו את המגרשים הנטושים, או יקימו עלייהם מגרשי מרוצי סוסים , למשטרה ועוד יחידות תהיה בעיה רצינית )

הם צריכים מגרשי אימוני נהיגה , לא רק לנהיגה , אתם קשים .. :brickwall:

חפש קצת בפורמי הרכבים - יש הרבה בעלי רכבים אשר נוהגים ברכב רגיל בנסיעות רגילות , ומשתמשים ברכב משופר בימי כייף .

ואנחנו סתם מפספסים את הדיון - כן מדינה של אהבלים , אז - צריך לנסות לשנות את החוק , ולהתקדם .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מערכת פליטה עם אישור תקינה??! הגבהת כיסא נהג?? ישששש זהו!!! פתרת לי את כל הבעיות.

לקנות ולהחזיק רכב נוסף ליום יום?? מצויין!!! אני יורד לקטוף קצת כסף בגינה.

צא מהסרט הקטן אמרת?

נראה שאתה חי בספריית וידאו.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yonimiata,

זה לא סרט אלה הן דרישות לגיטימיות.

החוק קובע מה יחשב כרכב סטנדרטי שמאושר לתנועה.

כשאתה נכנס לתחום שיפורים וכד' אתה מראש מוציא את עצמך מן הכלל.

רכבים המותאמים לנכים עוברים שינויים שאינם שיפורי מנוע וכד' ובעיקר נעשים לצורך עצמאות הנהג/נכה. שינויים אלה מופיעים ברישיון הרכב. כשהרכב ימכר לאדם רגיל, יהיה צורך לבטל את השינוים ולהחזיר מצב לקדמותו.

ברכבים של תושבי איו"ש, בוצעו אי אילו מיגונים שהבולטת בהם היא החלפת שמשות - גם זה רשום כמאושר ברישיון הרכב. ברוב המקרים כאשר הרכב ימכר למי שאינו תושב האזור, הוא יאלץ להחליף שמשות.

כשאתה רוצה לשפר רכבים, שעיקרם הוא שיפורי מנוע ומכלולים, אתה רוצה מראש להוציא אותם מן הכלל. יכולות להיות לכך שתי אפשרויות: האחת היא שהשיפורים האלה יוכרו ויאושרו להתקנה ברכב, והשניה במסגרת חוק הספורט המוטורי - להתיר לרכבים כאלה לנסוע רק בשטחים מוגדרים כגון מסלול אימונים/מירוצים וכד'. אפשר להקביל זאת לתנועת כלי רכב באזור תפעולי. (באזור תפעולי ישנם כלי רכב מסויימים הפטורים מרישוי של משרד התחבורה אך אסור להם לצאת מחוץ לאזור התפעולי. במקומות כאלה גם מוצב תמרור המורה על התחלת וסוף השטח התפעולי).

מי שהפרוטה אינה מצוייה בכיסו וחפץ במכונית משופרת שלא ניתן לאשרה לתנועה, יתכבד ויחליט מה קודם למה, מכונית יעודית לספורט או מכונית ליום-יום. תחביב עולה כסף. יש כאלה שהתחביב שלהם הוא מכוניות אספנות והם יחסכו מפת לחמם לטובת ההובי ויש כאלה שיחזיקו 4-5 מכוניות אספנות בנוסף לרכבים רגילים.

יש כאלה שההובי שלהם זה רכיבה על סוסים וידם אינה משגת לקנות רכב, האם זה אומר שהם ידהרו עם הסוס מת"א לירושלים ?

הסוס אומנם יכול לעשות זאת, אבל החוק לא מאפשר לעשות זאת בכביש.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישששש זהו!!! פתרת לי את כל הבעיות.

לקנות ולהחזיק רכב נוסף ליום יום?? מצויין!!! אני יורד לקטוף קצת כסף בגינה .

באיזה גינה - גינה משותפת של כל השכנים ,אשר החלטתה שהיא שלך , והצמדתה אותה לדירה שלך :lol:

או יש לך רכב משופר/יקר/מיוחד - ועלייך לא חלים החוקים , להדחף בכביש , לנסוע על השוליים ,.

סתם - זה אני - היה מתאים לך .

מה חשוב חוק , או איכות חיים של אחרים .

צא מהסרט הקטן אמרת?

נראה שאתה חי בספריית וידאו.

לפחות בספרייה יש כמה סרטים - אפשר לראות עוד נקודות מבט .:wink:

ראה תשובה למעלה של - אמיר

והוספה לכך - באישור היבואן ומשרד הרישוי, צמוד למבנה מערכות הרכב - לא כל שינוי מאושר

ויש התקנות המחייבות חיזוקים במערכות אחרות של הרכב

גם בנהיגה אתה נעול עד הסוף כל הזמן - זרום בהתאם למסלול .

ציניות או יאוש , לא עוזר לפתור בעיות .

ולהגיד רק אני קיים , ובא לי כך - לא בדיוק מחזיק מעל גיל מסויים - צר לי .

(להגיב בציניות ולכניס קטנות גם אני יודע - הבעיה , זה לא מוביל לפתרונות )

יש בעיות נוספות :?: כתוב על כך , וביחד נראה איך אפשר להתקדם .

אני נותן דוגמאות ומנסה להתקדם - יש לכם רעיונות , למה אתם לא כותבים או מנסים לשנות .

לא ברור לך שעכשיו סתם מוציאים קיטור , פתרון אמיתי יעשה רק באופן חוקי .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר שליט,

אתה מחדד בדיוק את מה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי בשרשור -

בדיוק.

זה יהיה ספורט לעשירים בלבד שיוכלו להרשות לעצמם רכב חוקי למהדרין לכביש, ורכב חוקי למסלול בלבד.

לצערי המשפרים ה"עממיים" ימשיכו לסבול.

אני כבר יכול לראות את אותם "בוחנים" אורבים למשפרים מחוץ לאירועים החוקיים ומורידים אותם מהכביש בשמחה.

מר ליין מן,

מאוד קשה להבין מה אתה כותב. יש לך המון שגיאות וצורת הניסוח שלך לא מובנת.

בכל מקרה, אין שום פתרונות.

רכב משופר הוא מחוץ לחוק.

בעלים של רכב משופר הוא עבריין.

אפילו באירועים חוקיים, לא תהיה אפשרות לבעלים של רכבים משופרים להשתתף מבלי לחשוש.

למי שיש ממון, יוכל להוציא רשיון מסלול לרכב המשופר ולרכוש רכב נוסף ליום יום.

זאת המציאות.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר ליין מן,

מאוד קשה להבין מה אתה כותב. יש לך המון שגיאות וצורת הניסוח שלך לא מובנת.

בכל מקרה, אין שום פתרונות.

רכב משופר הוא מחוץ לחוק.

בעלים של רכב משופר הוא עבריין.

אפילו באירועים חוקיים, לא תהיה אפשרות לבעלים של רכבים משופרים להשתתף מבלי לחשוש.

למי שיש ממון, יוכל להוציא רשיון מסלול לרכב המשופר ולרכוש רכב נוסף ליום יום.

זאת המציאות.

בכל זאת , עם כל הכבוד תרשה לי .

כתבתי יאוש לא עוזר במתן פתרון . כי גם אני רוצה פתרון .

בצע שינויים המאושרים ע"י היבואן ובאישור משרד הרישוי .

סדנאות לשיפור רכב , צריכות לפני ביצוע שיפורים , לבקש תקינה לשינויים מהיבואן ומשרד הרישוי .

( לעשות עבודה חכמה , לצרף אישורים לשינויים אשר אושרו בתקינה ע"י היצרן במדינות אחרות )

רכב משופר בשינוי יעוד למסלול , אשר אושר בתקינה - ישמש רק למטרה זו .

באמצע יש תחום אפור רב , ואותו אפשר לקבע , ע"י הוספת תקנות לחוק הספורט המוטורי .

בנושא מגרשי ומסלולי הדרכה לנהיגה מתקדמת .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לנו בPSI ביטלו שם את יום האימון

איך נלחמים בזה

עבר חוק הספורט \המוטורי

ולמה להלחם למה לא מגיע לנו גם להתאמן ולהבין את הכוחות הפועלים על הרכב!!!!!

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהשרשור מאבד כיוון לגמרי, הייתי רוצה ברשותכם למקד אותו בחזרה לנושאו המקורי.

אני חיב לומר שמאוד אהבתי את הגישה שהובעה ע" עידן:

אני מציע להתחיל לתת להם "להנות" מהנשק שלהם.

לתעד את הפעולות שלהם בצורה נרחבת ולעלות עת החומרים איפה שרק ניתן.

כל התנהגות כזו מצדם מצריכה תיעוד מצולם ומוקלט, עברות תנועה מצדם צריכות לעלות ברשת.

יש לתעד כמה שיותר מפגשים עם כחולי המדים ולתת לציבור להנות "מפניני החוכמה" שלהם לאחר מכן.

אם נצליח לרתום קצת את התקשורת לטובתינו נוכל לפחות לעשות שינוי בגישה.

אם אני לא טועה המקרה של יום שישי צולם ותועד.

בואו נמשיך עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לחפש שיפורים שמאושרים על ידי היבואנים - צריך להקים מכון רישוי ייעודי לרכבים משופרים שבו תבדק שמירה על בטיחות וחוקי זיהום אוויר.

אי אפשר לומר שכל רכב משופר יהיה למסלול בלבד - זה לא מעשי ל 95% מהאוכלוסיה. עם כל הכבוד למקצועני הספורט המוטורי (ראלי ועבירות) רוב האנשים שרוצים לעסוק בספורט מוטורי שייכים (בינתיים) לספורט העממי. יש מאות חובבי גימקנות, עשרות דריפטרים ו 95% מהם מתעסק בספורט עם הרכב האישי ולא ברכב נפרד.

הפתרון הוא כמו שציינתי לבצע טסטים לרכבים משופרים - שיעלה אפילו יותר כסף אבל יאפשר למשפרים לחיות בשלווה ולא באופן בלתי חוקי.

הרכב שלי יכול להיות בעל 40% יותר סוסים - ולעמוד בתקנות האוויר - אבל אני יודע שאם אני אבצע את השיפור הנ"ל אני אאלץ לפחוד משוטרים בכל אימון ובכל נסיעה. לא מתאים לי. מהצד השני אני מבין את החשש משיפורים שיעשו את הרכב מזהם יותר או פחות בטיחותי.

בחו"ל ניתן להעביר רכבים טסטים עם השיפורים. הדאלה היא איך יכולים לבצע את השינוי הזה גם בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הוא כמו שציינתי לבצע טסטים לרכבים משופרים - שיעלה אפילו יותר כסף אבל יאפשר למשפרים לחיות בשלווה ולא באופן בלתי חוקי.

זאת אומרת שאתה רוצה שנפעל כמו בחו"ל.

מסכים.

ואני לא חושב שיהיה פה מישהו שיתנגד לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אודה לך אם תסביר לי כיצד דבריך אלו:

מיישרים קו עם כללי הפורום האלו:

אבל מכיוון שאיני רוצה לעבור בעצמי על כלל 1, אני לא ארחיב בנושא ולא אעלה טענות על דבריך אלו - רק תחשוב על זה, לא יותר.

לגופו של עיניין - אתה אולי לא עבריין, אבל מבחינת החוק אתה כזה. אני יודע שזה לא מוצא חן בעינך ואתה מנסה להוכיח אחרת, אך אתה בינתיים משיג את ההיפך (ע"ע פרסום השרשור בפורום בו השוטרים נמצאים בלי סוף, או ע"י כתבה ב"אוטו").

מצד אחד אתה כותב: "השרו עלינו אווירה של תעזו להוציא מילה ואנחנו נראה לכם מה-זה", ומצד שני מגיע המשפט: "אין לי שום אינטרס לריב עם החוק". אז אתה אומנם עזבת, אבל אם אין לך אינטרס לריב עם החוק מדוע העלת כתבה לאתר אוטו? מבחינת השוטרים הכתבה ההיא היא הרבה יותר מהוצאת מילה, ואף מהווה הכרזת מלחמה. אל תשכח שהם יודעים מה מס' הרכב שלך, שרק באמצעותו יכולים להגיע אליך ולסדר לך יופי של הורדה מהכביש בגלל נורה למס' אחורי שרופה.

ומה באמת יצא לך מכל הסיפור? אני מתייחס לתת סעיפים שלך:

א': נכון, העלת כתבה וחשפת כמה מאות חובבי רכב לכתבה, אבל רוב הציבור שלא מבין במכוניות לא נחשף לאתר ההוא בכלל, אתה צריך להעלות כתבה בעיתונות ובתקשורת הכללית (וואלה, נענע, ynet... אתה צריך להיכנס לתודעה של הציבור).

ב': כן קיבלו, לא קיבלו את האישורים... אבל מה הקשר לנושא המדובר?

בקשר לטענות:

אני אכן יושב בבית. מה אני יכול לעשות? תאמין לי שאין לי כוח ו/או זמן כדי לגשת למגרשים נטושים ולהסתכן במריבה עם שוטרים, ועל הדרך לחטוף דו"חות והורדות מהכביש על נורות שרופות וצמיגים שנועדו מלכתחילה לאימונים ולא לכביש הציבורי. את האימונים שלי אני עושה בכביש הציבורי, לבדי - פה בצפון לא חסרים כאלו כבישים. אומנם זה גם לא חוקי, אך עדיף מלהתקהל 20 רכבים במגרש מסומן הידוע לשוטרים.

ומה דעתי?

א-נ-ח-נ-ו, לא "אתם" צריכים לקום ולא לשתוק, אבל השוטרים הם לא הכתובת! הכנסת היא האשמה הבלעדית לעוול הנגרם לחובבי הרכב בישראל, ורק אליה צריכים להשמיע טענות ותלונות.

א. אם באיזו שהיא צורה הדברים הללו שכתבת מנסים להיות איום כלפיי, כדאי שתגיד זאת עכשיו. אתה מכיר במקרה איזה שוטר שתרצה לשלוח אותו אלי? כי כך זה בדיוק נשמע.

ב. השוטרים לא "נמצאים בלי סוף" בפורום הזה. אני די משוכנע שהוא מעניין להם את התחת. יותר מזה, הם גם לא יעיפו מבט שני במה שהעליתי לאוטו, אז הסר דאגה מליבך - אנחנו לא מעניינים אותם.

ג. יש לי כוונה להעלות מודעות לדברים כאלו - זו הסיבה שהעליתי כתבה. אישית, בתור אזרח, אין לי שום כוונה לריב עם החוק. בתור עיתונאי - בהחלט מותר לי לבקר אותו.

ד. הכרזת מלחמה כלפי השוטרים? עשה לי טובה. אנחנו לא בגנון. אינני דואג שיתחילו להתנכל לי ואם יבדקו את העבר התעבורתי שלי הם יגלו שאין בו רבב.

ה. בנוגע לתת-סעיף א' אליו התייחסת - אל תגיד לי לאיזו תודעה אני צריך להיכנס, או איך לעשות את העבודה שלי.

ו. תת סעיף ב' - לא יודע מה הקשר. אתה העלית אותו, וכתבת שטויות, אז תיקנתי אותך.

ז. אתה מעז לבקר אותי שאני "עובר על החוק" אבל מודה בפה מלא שאתה עושה זאת בעצמך - ועוד על כביש ציבורי? אז מי המסוכן מבינינו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם המקום נטוש - אפשר להפקיע אותו למספר שעות , המשטרה לוקחת אחריות .

אם למקום יש בעלים - אפשר לתאם עימו , וכן אפשר גם להפקיע אותו למספר שעות או ימים , נגרם נזק

או נמנעה זכות השימוש במקום לבעליו , ינתן לו פיצויי ."

כשקראתי את זה יצא לי קיטור מהאזניים.

אני חי בישראל.כדי לעשות את האמור צריך צו בימ"ש או צו ע"פ תקנות לשעת חירום או צו אלוף (בשטחים) וכ' וכו'.

התרגלת שאתה חי בפאשיסטן ? כשכל פקיד מושחת וכל שוטר שהשתן עלה לו לראש נותנים לך פקודות ואתה משרת אותם במקום לקבל שירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...