Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעונין לקנות טרקטורון, הייתי שמח לרעיונות איך למנוע גניבה.

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום היקרים

בתקופה האחרונה החלטתי שאני רוצה לקנות טרקטורון.

אך יש לי בעיה אני גר בבנין עם קומות ואין לי מחסן או מקום שאני יכול לאחסן אותו, הייתי רוצה לשמוע הצעות כיצד אני יכול למנוע גניבה,יש לי חנייה פרטית בבנין ששם הייתי רוצה לבנות משהו אך עדיין לא הצלחתי להגיע לפתרון של מה בדיוק לבנות ואיך אני יכול לישון בשקט בלילה ולדעת שהטרקטורון שלי בטוח.

כל רעיון יתקבל בברכה

אין כרגע בעיה של תקציב ,אני מוכן להשקיע בשביל השקט הנפשי שלי.

תודה מראש לעוזרים

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לאחסן אותו אצל חבר, משפחה מישהו שיש לו חצר עם מחסן נעול.

כי לפעמים גם מהמחסנים כשהם נעולים הם מצליחים להעלים לך אותו, להשאיר אותו בחניה של ביניין זה התאבדות.

:smilecolr:snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, אך אין לי אפשרות לאחסן את הטרקטורן אצל מישהו שיש לו מחסן, חשבתי על האופציה הזאת אבל כל מי שאני מכיר ויוכל לעזור לי לאחסן אותו, גר ממש רחוק ממני ואין טעם כל פעם לנסוע רחוק רק בשביל לרכב טיפה עליו.

בכל זאת הייתי שמח לשמוע עוד הצעות , אם בסוף אני אבין שגם לכם אין רעינות הנושא ירד מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין המקביל לבניין של ההורים שלי יש לאחד השכנים טרקטורון ואופנוע ים, הוא עשה דבר פשוט:

הפך את החנייה לכלוב אחד גדול.

הוא פשוט שם גדר היקפית לחנייה (מהקיר הפנימי על העמודים החיצוניים ועוד גדר אחת (שער) שמחברת בין 2 העמודים החיצוניים, סה"כ 3 גדרות).

את הגדרות הוא עשה מגובה הקרקע ועד התקרה עם מנעולים אגרסיביים מאוד כך שגם לא ניתן לטפס מעל הגדר.

את הגדר עצמה הוא עשה ממתכת שהקוטר שלה הוא כ-2-3 ס"מ לכל עמוד מתכת.

כבר שנים שהחנייה שלו ככה, לכלים שלום.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן- זה חוקי בכלל לעשות כזה דבר? להקים מבנה בחניה שלך, עד כמה שהבנתי, מצריך המון אישורים.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לדכדך אותך אך זה ידוע בארץ שאם גנב ננעל על הכלי שלך, הוא יביא אותו, השאלה היא כמה אתה תמרר לו את החיים בדרך קרי כמה אתה תקשה עליו לגנוב אותו וכמה זמן יקח לו לעבור את כל ההגנות.

אחרי שהתעניינתי קצת בתחום אני יודע שאפשרויות המיגון הן:

1) מנעול רתק אשר מצד אחד מעוגן לרצפה ומצד שני מעוגן לשלדה של הטרקטורון ולהוציא ממנו עוד שרשרת למשולשים וכו'.

2) שלושה מנעולי דיסקים על שלושת הדיסקים (שניים קדימה ואחד מאחורה).

3) כיסוי של הטרקטורון עם מנעולים בצדדים.

4) זה כבר יותר מסובך - לבנות גדר כמו שהבחור מלמעלה אמר ולגדר את השטח שהוא יחנה בו.

5) במידה ועשית כלוב סגור אפשר לשים מצלמה שתצלם אותו וגלאי תנועה מחוברים לאזעקה.

בקיצור אני מקווה שעזרתי, יש פתרונות מפה ועד מחר צעשה המ שמתאים לך.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גניבות של כלים כאלה (ואופנועים) מתרחשות לעתים קרובות

כתוצאה מ"טיפ" של שכן צר עין. תיזהר מסכסוכים ישנים או חדשים,

וכמובן ש"רחוק מהעין רחוב מהלב" יעזור כאן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן- זה חוקי בכלל לעשות כזה דבר? להקים מבנה בחניה שלך, עד כמה שהבנתי, מצריך המון אישורים.

אם זה חוקי או לא פותח השרשור יצטרך לבדוק בעצמו.

אני נתתי רק דוגמא לאמצעי מיגון שיצא לי לראות בעיניים.

אני משער שזה יצריך אישור כזה או אחר,אבל גם להכניס את הדברים לפרופורציה, מדבר רק בגדר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בטרקטורון יושב במחסן עם אזעקה.

להשאיר אותו ככה בחניה אפילו עם מנעול זה לא מעשה חכם.

תראה,גם אם תשים מנעולי דיסק או שרשראות זה לא יעזור,שרשרת עם דיסק/תוכי אפשר לחתוך בשניות מועטות.

בנוסף,אני לא יודע איזה טרקטורון אתה מתכוון לקנות אבל לנו יש פולאריס 500 (sportman) דו מושבי והוא נחשב לכבד.

3/4 אנשים מרימים אותו. ואם אחי הקטן(בן 15 וחצי) למרות שהוא סוס עבודה מצליח להזיז אותו בלי הרבה מאמץ שגנב יבוא עם שני חברים הם פשוט ירימו אותו משם,בשני המובנים.

עצה הכי טובה? אם אתה יכול לבנות לו מחסן או מקום סגור זה הכי אידיאלי(ראיתי שאין לך אצל מי לשים אותו) במידה ולא הסיכוי שהוא יגנב יכול להיות גבוה.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין אם המבנה נשמע די טוב, אך הבעיה אצלי שאין עמודים ואין תקרה זה בניין יחסית חדש ואתם מכירים את החניות החדשות זאת חנייה אם מספר שתקועה באמצע בין עוד כלי רכב, אני מפחד שאני צריך להתחיל לרדת מהרעיון בגלל עניין הגניבות, מתסכל לדעת שאפילו להנות בלי דאגות ממש קשה במדינתנו, אם לא ימצא רעיון בקרוב ארד כנראה מהעניין תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני שונא להיות משבית שמחות, אבל מאחר ואני עם טרקטורונים כבר כ-20 שנה

וגם נוצר מעגל חברים עם כלים זולים ויקרים, כמעט כולם נפגעו מגניבות או ניסיונות של גניבות.

לא אלאה בסיפורי זוועות, רק מאוד אמליץ לך שאם אין לך סידור למקום נעול ולא מנקר עיניים או מעצבן שכנים -

וותר על כאב הלב.

אחרי אופנוע/קטנוע, אין כלי יותר פשוט לגניבה מאשר טרקטורון.

ומנעולי דיסק הם בדיחה לגנב. כנ"ל שרשרת 20 מ"מ.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התייאשתי מהמוצרים המוכנים שניתן לקנות בארץ.

אז הכנתי לעצמי -

82101421ya9.jpg

יש לי 2 כאלו ,(היסודות הוארכו עם ברזל בניין כמובן, זאת תמונה מאמצע העבודה) שקועים עמוק בתוך בטון, דרכם יש אפשרות לעגון בכמה צורות.

אנחנו העברנו בו מוט ברזל עשוי בצורה דומה ומאותו העובי ומנעול גדול שנועל דרך אוזני גרירה

(9 אוזניים מרותכות בעובי של 1 ס"מ).

אפשר גם פשוט עם 2 שרשראות, ל2 עוגנים , אבל זה פחות עמיד לדעתי.

הריתוכים מסיביים בהתאם כמובן, מטרת הבניה ב"שכבות", מברזל רגיל ולא מחוסם(העובי אמור לחפות) היא נגד נסיונות

לשבור את הברזל בעזרת חנקן נוזלי ( שככל שהוא קשה יותר, ועושי כיחידה אחת - הוא פריך יותר).

ואם ירצו גם זה לא אגדה, וגם את השילדה תמיד יהיה קל יותר לחתוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שעוד לא נאמרה:

בונדד אחסון, ברר כמה עולה להשאיר אצלהם את הכלי ולבוא להוציא מתי שאתה רוצה (תשלום על אחסנה חודשית)

חסרון: סגור בשישבת ובלילות אז אתה מכופף לשעות.

זה הדבר הכי בטוח שעולה לי לראש, מעבר לזה רק מנעולים משבתים ביפר וכד'

אני אישית לא הייתי לוקח סיכון.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...