Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ייטי כבר כאן - משהוא יודע מחירים?

inmediovirtus
שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפתה אתמול סקודה ייטי בחניון ההנהלה של צ'מפיון

ד"א, הם מחפשים שם עובד למחסן החלפים הכללי, למי שמעוניין

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלה בי חיוך העובדה שמקבלים עם הרכב בובת יטי :lol:

אגב, דגם הקופה קבריולט הוא עדיין בגדר קונספט? בדקתי באתר של של סקודה ולא רשום כלום עליו.

בעיני הרכב הזה די מכוער, אבל גירסאת הקופה קבריולט פשוט יפייפיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, כי הטוסון II הוא בסה"כ רכב פוזה, בד"כ לנשות trophy wives הנשואות לכאלה שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות להן ג'יפ מרצדס, ומי שיקנה את הסקודה לא ממש מתעניין בזה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מצויין אבל הוא לא בר השוואה לIX35.

המתחרים הישירים שלו זה פיאט סדיצ'י וSX4 של סוזוקי.

תגיד, אתה באמת מקשיב למה שאתה אומר?

ה-SX4 (והסדיצ'י) הן סה"כ משפחתיות עם לוק מעט אוף-רואדי, לא מעבר לזה. היטי מבוסס על הטיגואן (רצפת הגולף) ותוכנן כרכב פנאי רך ולא כמשפחתית עם טאץ' (ולוק) "לשטח".

מה גם שהיטי (למרות היותו טיגואן מקוצר) גדול משמעותית מה-SX4 (והסדיצ'י). נכון שבגרסת הבסיס היטי מצוייד בהנעה קידמית אך מרווח הגחון שלו זהה לשל הגרסאות בעלות ההנעה הכפולה.

במבחנים השוואתיים שנעשו באירופה - הוא הועדף על פני הטיגואן (היקר יותר והמעט פחות טוב ב"שטח"), אאוטלנדר ו-CRV.

מכוון שעוד לא היה מבחן בין היטי לבין ה-ix35, לא הייתי ממהר לצאת בהצהרות שהוא עדיף, בעיקר לא מבחינת תא הנוסעים. חכה למבחן ואז נדע מי עדיף.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין כלום מהאתר של סקודה.

הבנתי מדפי הפורום שהוא יגיע עם מנוע 1.2 TSI ועם מנוע טורבו דיזל 2.0, אבל איזה גירים ישודחו לו?

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאני רציני בהשוואה מול סדיצי.

שתיהן נועדו בדיוק לאותו סגמנט ובעלות תצורות זהות, שתיהן מבוססות על פלטפורמה מוגבהת של רכב כביש.

לשתיהן יש 4X4 דיזל וגם הנעה קדמית בדלק.

מרווח גחון שלהן דומה עד זהה, מרווח סרנים דומה עד זהה, גודל דומה עם יתרון לייטי עקב בגז' יותר גדול.

IX 35 הרבה יותר גדולה מהן ובעלת DNA של רכב שבילים ולא כביש.

נכון שלרוב היא תשמש כרכב פוזה לנשות קבלני בניין, אבל גם טיגואן יושבת במשבצת הזאת בול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוויקיפדיה למשל, מצויין שהיטי וה-SX4 הם mini SUV, אבל זה נכון רק לגבי דגמי ה-4X4 של ה-SX4 (והסדיצ'י). בארץ המתחרים הישיריםהיו הטיגואן והקשקאי (ובטח עוד כמה שלא עולים לי לראש עכשיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שמתי לב עכשיו.

פשוט באמת התמונות שפירסמו בעיתון פשוט הורגות את העיצוב שלו

נראה ממש מכוער :\

נכנסתי לאינטרנט והתמונות שמה מאוד מחמיאות לו.

רק נשאר לראות את הרכב במציאות :D

ד"א

מישהו יודע כמה עולה עוד גרסאות?ומתי עתידה להגיע גרסאת TSI 4X4 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פרסמו את מחירה של גרסת ה-2.0TDI CR עם ההנעה הכפולה.

נכון לרגע אין עוד גרסאות שצפויות להגיע. אני מקווה שמישהו יקבל מעט שכל ויחליט לייבא את ה-1.4TSI ואת ה-1.8TSI בצמוד להנעה כפולה וגם אופציה לידני (ולא רק DSG7).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...