Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי sx4 או מאזדה 3 ?

b_elad
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

שאלה דחופה כי אני תקוע בלי רכב.

אנחנו זוג נשוי צעיר - עדיין בלי ילדים - אבל יש מצב בעתיד.

לא מזמן מכרתי את הרנו מגאן 5 דלתות שלי ( אוטו נוח,אבל לא מעט תקלות).

כרגע אני מתלבט בין שתי אופציות:

1. מאזדה 3 2008 - כלומר ללכת על בטוח, הבנתי שדיי כיפית בנהיגה. אני מעדיך 2008 כי אני יותר אוהב את הצורה הישנה. קצת חבל לי שהרכב לא חמש דלתות ( יותר אהוב עליי)

2. סוזוקי sx4 5 דלתות - נראה לי רכב טוב, יפני - כנראה אמין, אבל לא סגור שנוח לנהוג בו בגלל שהוא מזכיר ג'יפ במבנה שלו. יש מצב שאקנה אותה חדשה.

בלי קשר לתקציב, אשמח לקבל המצלתכם וכל מידע - אמינות, נוחות נסיעה, צרכית דלק, ירידת מחיר ....

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאזדה 3 גם עם 5 דלתות.

אבל אם אתה רוכש את הסוזוקי כחדשה אני הייתי בוחר בה עקב כל מה שמתלווה לרכישה של רכב חדש לחלוטין מאשר להתחיל לחפש רכב משומש בתוך ים סוחרים ממולחים.

בדוק גם את יונדאי I30, מכונית מאובזרת וזריזה בעלת עיצוב נאה, תא נוסעים איכותי ומאובזר וגם צריכת דלק טובה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הsx4 רכב מאוד מהנה לנהיגה ודווקא בגלל התנוחה הגבוהה שפותחת לך שדה ראיה. רכב אמין, לא שותה דלק. בקיצור אם יש את האפשרות לחדש אז מומלץ.

אשמח לדעת מאיפה אתה מכיר את הנתונים על sx4....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, הסוזוקי תוכננה בשיתוף עם פיאט ככה שהיא חצי איטלקית, ולדעתי מיוצרת בכלל בהונגריה... היונדאי תוכננה בעיקר באירופה, ומיוצרת בצ'כיה... גם אם היא הייתה מיוצרת בקוריאה אני לא רואה שום סיבה הגיונית לדעות הקדומות שלך, אני יכול להגיד לך בפה מלא שאתה תהנה יותר מהיונדאי מאשר מהסוזוקי ושהיא מכונית עדיפה.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי אבל לא שאלתי על זה - שאלתי מה עדיף sx4 או מאזדה3.

אגב היא מיוצרת ביפאן - וידאתי את זה ( ב 4x4 שלא מיובאת לארץ מיוצרת בהונגריה).

מה לדבי צריכת דלק בהשוואה למאזדה3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה "נעול" על אחת משניהן, המאזדה עדיפה על הסוזוקי.

למאזדה שילדה עדיפה, יחידת כוח נעימה יותר ונוחות נסיעה עדיפה.

ולמרות שפסלת את הרעיון על הסף, לדרישותיך היונדאי I30 תתאים מצויין.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי ביד 2 לא חסר מאזדה 3 - 5 דלתות עם מנוע 1600.

אני אישית מאוד נהנה מהרכב הזה ויש לו גם מראה מיוחד לדעתי.

צודק - אבל אני צריך רכב קבוצה 2 ...אני חושב שזה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...