Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מוזרה - סאב לא נכנס לעבודה. או מגבר ?!

שימו לב! השרשור הזה בן 5100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לאחרונה ישנה תופעה מוזרה אצלי במערכת ( בחתימה ).

בבוקר שהרכב עדיין קר ( לא יודע למה זה קשור..) אני מפעיל את המערכת והסאב לא נכנס לעבודה.

שומעים רק בקדמיים , אין לי מושג אפילו אם הבעיה במגבר או לא. מה שמוזר זה שלאחר שהרכב מתחמם , אני צריך לכבות את הרכב ואז בחלק מהמקרים הכל חוזר לקדמותו. זו תופעה שהתחילה ממש

בשבוע שבועיים האחרונים בצורה יותר שכיחה. לפני כמה חודשים היה לי אותו מקרה אבל בודד.

אשמח לרעיונות איפה לדעתכם לשים את האצבע , שלא יבוא למתקין שיתחיל לתפור אותו בהוצאות.

תודה לכם,

Alpine 9855R / Amp - Alpine Mrp-f600

Comp -Hertz Hi Energy / Sub - Image Dynamics IDQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה כמו אצלך.

זה פשוט המגבר מתנתק,אני מציא לך לבדוק עם זה הפיוז זכוכית שמחובר למגבר דרך החוט האדום אצלי זאת היה הבעיה החליפו לי פיוז והכל היסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את כבל הארקה , נראה תפוס חזק מאוד.

לגבי הפיוז , זה דבר מעניין. המגבר שלי הוא אלפיין MRP-600 לדעתי אינו באחריות.

ראיתי שם שלושה פיוזים שקופים , אילו פיוזים מיוחדים שצריך להזמין בשבילו או כל פיוז תואם בחשמלאי

רכב יתאים לזה ?

רב תודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני מקפיץ שרשור לנסות להבין מה קורה אצלי ברכב..

בדקתי את הפיוזים במגבר והם תקינים. התופעה החמירה מאז והסאב לא נכנס רנדומלית.

אפילו באמצע שמיעת מוזיקה הוא פתאום "נופל" והכל מורגש כאילו עובד ללא הגברה, המוזיקה נשמעת עדיין בקדמיים אבל..

יכול להיות שהמצבר שלי הולך למות ? סה"כ בן שנתיים ואין לי בעיות הצתה בבוקר.

תודה לעוזרים ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכאשר הסאב אינו עובד, הרמקולים הקדמיים כן עובדים ללא תקלה מיוחדת? (והם מחוברים לאותו מגבר שאליו מחובר הסאב.)?

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

אין סיכוי שהסט הקדמי היה מנגן אם הבעיה היתה במגבר לא ?

או שרק היציאת סאב לא תקינה ?

חשוב לציין , המערכת עובדת כבר שני וחצי וזו פעם ראשונה שהתופעה הופיעה. כמובן שלא נעשו שינויים בסט-אפ ואף אחד לא נגע

בסט-אפ. לכן אני חושב שאולי זה קשור למצבר או תקלה חשמלית אחרת באוטו. פיוזים ? משהו שקשור לכבל גייג' ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכאשר הסאב אינו עובד, הרמקולים הקדמיים כן עובדים ללא תקלה מיוחדת? (והם מחוברים לאותו מגבר שאליו מחובר הסאב.)?

זה בדיוק מה שהוא אומר, הרמקולים הקדמיים עובדים והסאב לא.

לפותח השרשור, הבעיה היא לא במגבר, אם הוא מפעיל את הקדמיים, זה אומר שהוא פועל

ואין סיבה שהוא לא יפעיל את הסאב. עם זאת תקלה מוזרה, אולי הוותיקים יוכלו להסביר לך יותר ממה שאני יודע.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום וערב טוב

על פניו נשמע שהסאב שלך לקראת סופו

ישנה תופעה כזו ברמקולים כשהרמקול (או סאב) בתקלה של קצר או נתק בסליל מצליח לפעמים לעבוד כשישנם תזוזות או רעידות שגורמות לנתק בסליל להתחבר מעצמו

שוב זו דיאגנוזה של אחת מהמון אפשרויות שנראית לי הכי הגיונית

דרך אחת לבדוק זאת זה בבוקר לפני שאתה מתחיל נסיעה והתופעה מתרחשת תנסה ללחוץ על הממברנה של הסאב ולבדוק אם בעקבות זאת הוא עושה סימנים של עובד

בכל אופן זה לא נשמע כמו בעיית מגבר

ואני לא רואה סיבה למה אתה פוחד לגשת לאיש מקצוע

רוב בתי ההתקנות שמכבדים את עצמם יסייעו לך בהסבר ועזרה ראשונה ללא תשלום

שבת שלום

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לחבר את הקומפוננטים על היציאה שכרגע מגבירה את הסאב ואת הסאב על הקומפוננט, תסע עם זה תראה אם זה עושה את הבעיות הפוך (הקומפוננט נכבה והסאב ממשיך) אז זה בעיה ביציאה,ואם זה עוד פעם לא עובד רגיל (יענו הסאב לא עובד והרמקולים ממשיכים) זה בעיה בסאב.

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...