Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב-15 לנובמבר המכה הגדולה! הפגנה בכל הכוח!

Smi1ey
שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפקק הקודם באיזור השלום גרם לתגובות נזעמות מהציבור , משהו יותר גדול ישפיע לרעה ולא ישרת את המטרה של הרוכבים.

אתה יוצא מנקודת ההנחה השגויה שהציבור קובע.

הציבור ודעת הציבור לא קובעת דבר וחצי דבר לקובעי המדיניות (במקרה הזה, פקידי האוצר). מי שאולי יוצר איזשהוא הד הם העיתונאים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סליחה, אבל אתם עדת מפונקים, ואם אני אעמוד דקה אחת בפקק בגללכם, אני אטרח להביע את דעתי בכל מקום שאני רק אוכל. ואני מניח שאני לא לבד.

הביטוח שלכם יקר יותר כי אתם (כציבור, לא "אתה" ספציפי) נוהגים כמו משוגעים, דופקים מראות ופנסים של רכבים תוך כדי השתחלות, וביום ממוצע בו אני בסה"כ נוסע מרמ"ג לת"א, אני לפחות פעמיים דופק ברקס חירום כי איזה אדיוט על טוסטוס החליט שכולם מבינים מראש שהוא לא שומר על החוקים. לפעמים בין הנתיבים, לפעמים יחסום נתיב שלם, לפעמים יסע על מעבר חציה, לפעמים באדום, לפעמים יעקוף מימין ולפעמים משמאל, אף פעם לא יאותת כמובן, וכו'. כי הוא טוסטוס. מגיע לו להיות ראשון.

אה, ולפעמים אתם גם נוסעים על המדרכה כי צפוף על הכביש או שהוא חד סיטרי ועל הז*ן שלכם עגלות תינוק ואחרים שצריכים לנשום את הגזים הרעילים שהמנוע הלא כל כך מתוחזק שלכם פולט.

אז הגעתם לראש הטור של הרכבים אחרי שגרמת התקף לב לשנים-שלושה נהגים בדרך, ואז במקום לנסוע בירוק אתם מתחילים להסתחבק עם האופנוען שלידכם. איזה כיף. כמו נהג מונית - כשיראה נוסע מרים יד והוא בנתיב השמאלי מבין שלושה - יחתוך כאילו אין מחר. אבל אם מישהו אחר יעשה את זה - אוי ואבוי איך הוא נוהג.

אני מניח שחברי הכנסת ירצו ללקק לכם ולקבל איזו תמונה בעיתון וילכו לקראתכם, כמו האידיוט שהצטרף לחסימת כבישים על ידי נהני הליסינג הצבועים והמתחסדים, שחיים על חשבון משלם המיסים.

אז תעשו לי טובה. אין לכם משהו אחר לעשות ביום ראשון בבוקר? תתנדבו למשהו שמועיל לא רק לעצמכם. אני גם לא מבין מה זה "לכל שאר הרוכבים שיישארו ב"פול" " - אז השגתם הנחה לחלק מהרוכבים? מי זה ה"פול"? אלה שאף חברת ביטוח אחרת לא מוכנה לבטח? אולי יש להן סיבה.

עריכה: חשבתי על זה, ומבחינתי זה שקול לשביתה של אנשי המטען בנתב"ג. גם הם מתבייכנים שלא לצורך בד"כ.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

מסכים עם ידידי המלומד

לא נכון!! אני הייתי שם, כמות צפירות העידוד שקיבלנו הייתה עצומה וההבנה הייתה מפתיעה, נהגים רבים הביעו הזדהות

עם ההתנגדות, להפתעתי גיליתי שישנם עשרות נהגים שהיו מתים לרכב על אופנוע אבל מחירי הביטוח לא מאפשרים זאת

תחשוב לרגע איך היו נראים החיים שלך אם חצי מאיילון היו אופנועים שלא פוקקים את הכביש.

לא יודע איך לומר לך את זה, אבל אלו לא היו צפירות עידוד :)

אלו היו אנשים עצבניים שמאחרים לעבודה

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון BAR אין ולו קשר בין מה שכתבת למחירי הביטוח, כל מה שכתבת נכון וישנם רוכבים שעושים עבירות תנועה מרגיזות.

העניין הוא שאין קשר בין עבירות תנועה לבין ביטוח.

כי אם היה קשר אוטובוסים נהגי מוניות ומשאיות היו משלמים עשרות אלפים בשנה.

ותעשה לי טובה אל תצטדק אולי אופנוענים עושים עבירות תנועה אבל חוץ מאת עצמם הם לא מסכנים איש, אתם נהגי המכוניות מתפרעים על הכביש, לא נשמעים לתמרורים ולרמזורים, מחרבנים על קו לבן ובעצם חושבים שהכביש שלכם,שלא לדבר על היחס שאופנוענים מקבלים ממכם, אם זה חסימה מכוונת של נתיבים, דחיפה הצידה של האופנוע מהנתיב ועוד.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה אף חברת ביטוח לא מסכימה לבטח במחיר נמוך מזה של הפול.

מספיק היה להוריד 100 שקל כדי למשוך אליה עשרות אלפי לקוחות פוטנציאלים שהיום חייבים לבטח בפול.

יכול להיות שיש להם מספיק לקוחות והם לא רוצים להרוויח עוד כסף?

לגבי האיום בנסיעה ללא ביטוח - נשמע לי סיכון מוגזם ביותר.

נניח שתיפצע ואין לך ביטוח, מאיפה תשלם מאות אלפים או יותר על השיקום של עצמך? או חלילה של בת זוגתך שרכבה איתך?

אתה רוצה לקחת כזה סיכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל אתם עדת מפונקים, ואם אני אעמוד דקה אחת בפקק בגללכם, אני אטרח להביע את דעתי בכל מקום שאני רק אוכל. ואני מניח שאני לא לבד.

הביטוח שלכם יקר יותר כי אתם (כציבור, לא "אתה" ספציפי) נוהגים כמו משוגעים, דופקים מראות ופנסים של רכבים תוך כדי השתחלות, וביום ממוצע בו אני בסה"כ נוסע מרמ"ג לת"א, אני לפחות פעמיים דופק ברקס חירום כי איזה אדיוט על טוסטוס החליט שכולם מבינים מראש שהוא לא שומר על החוקים. לפעמים בין הנתיבים, לפעמים יחסום נתיב שלם, לפעמים יסע על מעבר חציה, לפעמים באדום, לפעמים יעקוף מימין ולפעמים משמאל, אף פעם לא יאותת כמובן, וכו'. כי הוא טוסטוס. מגיע לו להיות ראשון.

אה, ולפעמים אתם גם נוסעים על המדרכה כי צפוף על הכביש או שהוא חד סיטרי ועל הז*ן שלכם עגלות תינוק ואחרים שצריכים לנשום את הגזים הרעילים שהמנוע הלא כל כך מתוחזק שלכם פולט.

אז הגעתם לראש הטור של הרכבים אחרי שגרמת התקף לב לשנים-שלושה נהגים בדרך, ואז במקום לנסוע בירוק אתם מתחילים להסתחבק עם האופנוען שלידכם. איזה כיף. כמו נהג מונית - כשיראה נוסע מרים יד והוא בנתיב השמאלי מבין שלושה - יחתוך כאילו אין מחר. אבל אם מישהו אחר יעשה את זה - אוי ואבוי איך הוא נוהג.

אני מניח שחברי הכנסת ירצו ללקק לכם ולקבל איזו תמונה בעיתון וילכו לקראתכם, כמו האידיוט שהצטרף לחסימת כבישים על ידי נהני הליסינג הצבועים והמתחסדים, שחיים על חשבון משלם המיסים.

אז תעשו לי טובה. אין לכם משהו אחר לעשות ביום ראשון בבוקר? תתנדבו למשהו שמועיל לא רק לעצמכם. אני גם לא מבין מה זה "לכל שאר הרוכבים שיישארו ב"פול" " - אז השגתם הנחה לחלק מהרוכבים? מי זה ה"פול"? אלה שאף חברת ביטוח אחרת לא מוכנה לבטח? אולי יש להן סיבה.

עריכה: חשבתי על זה, ומבחינתי זה שקול לשביתה של אנשי המטען בנתב"ג. גם הם מתבייכנים שלא לצורך בד"כ.

אתה קשקשן ואתה מלך המתחסדים והיפי נפש, כל ההתמרמרות שלך והסיבות הבאמת שטויות שלך לכעוס על האופנוענים (שלא בצדק כמובן) אינם סיבה מוצדקת להעלות את מחירי הביטוח.

סוף סוף יש מאבק נגד עוד מהלך שהמדינה מנסה לדרוך על ולסחוט את הציבור בטיעונים יבשים וקטנונים לצערינו הטיעונים האלה משפיעים על אנשים קטנים כמוך שמעולם לא יצאו מהבית להפגין בשביל שום דבר כי המדינה תגנוב ממך קצת פה וקצת שם וקצת מס מים וקצת מס פלאפון וקצת מס על אופנועים כולם בטיעונים "צודקים" עלק ואתה תשב ותשתוק.

תגיד להם אל תתקלחו, אל תסעו, אל תקחו פלא מהעבודה ועוד שטויות במיץ... ואתה לא שם לב שאוכלים לך את ההכנסה מכל הכיוונים וכל מה שרצית זה לנסוע בקטנוע ואתה משלם ביטוח בערך של 50% מכלי הרכב!!

המאבק הזה הוא בשביל כולנו, נהגי המכוניות מרוויחים מקיומם של האופנועים בדיוק כמו שהם מרוויחים מזה מאלף ואחד סיבות שחזרו עליהם כבר עשרות פעמים במאבק הזה, צרות העין המגעילה של עם ישראל היא לא חדשה הרי הוא עושה לך פקק ואתה מה שמעניין אותך זה רק התחת שלך ולא מילימטר קדימה ממך...

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקולות נגד, אם אני אעמוד דקה אחת בפקק בגללכם (וכבר עמדתי) אז תפסידו את תמיכתי (וכבר הפסדתם)

אין לכם כסף לביטוח? אולי תלכו אתם ברגל? אולי תשתמשו בתחבורה ציבורית?

אולי תבינו שלחברות הביטוח והמדינה נמאס לממן את בית לוינשטיין בזמן שאתם נוהגים כמו חבורת מתאבדים שיעיים.

אם לכם לא אכפת מהחיים שלכם, שגם למדינה לא יהיה אכפת.

אין לי שום דבר אישי נגד אף רוכב אופנוע, אבל ממני לא תקבלו שמץ של סיפטיה או הזדהות.

וגם הצעקות על כך שיהיו יותר פקקים כי תעברו למכוניות.. אין לכם כסף לביטוח של האופנוע אז יש כסף לאוטו ?

האיחול היחיד שתקבלו ממני זה שלא תזכו לראות את בית לוינשטיין מבפנים, כי מישהו ידאג שלא תעלו על אופנוע.

וד"א, אני ממש לא בעד העלאת מחירי הביטוח חובה של האופנוענים, אני כן נגד חסימת צמתים\כבישים

אם לכם לא אכפת ממני (ומכל אזרח אחר שיקלע לפקקים שתיצרו) ומהנזק שאתם עושים לי, אז תקבלו ממני יחס זהה בחזרה.

אותו דין נכון מבחינתי גם לנהגי משאיות, חקלאים וכל גורם אחר שמבצע אקט דומה ומחליט בצורה אגואיסטית לפגוע בי.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מי אמר שאין כסף? לכולם יש כסף... כל העניין זה פרופורציה!!

אם באוטו אתה משלם 2 אחוז ביטוח מערך האוטו באופנוע וקטנוע זה יכול להגיע ל50 אחוז!

אתה כנראה כזה אטום שאתה לא מבין שכל שנתיים אני משלם את הקטנוע שוב רק בביטוח... זה נראה לך הגיוני?

מה זה קשור למתאבדים שיעים? והנהגים כולם צדיקים? התאונות זה רק בגלל אופנועים? באמת שאני לא מבין איפה הטיפה אובייקטיביות... שאלה מהמותן איפה אתה חושב יש יותר הרוגים בתאונות אופנוע או רכב?

הכי גרוע זה שזה בפורום של חובבי רכב, גועל נפש של התנהגות דווקא פה בקהילה של חובבי מוטוריקה לראות דברי בורות כאלה זה הכי גרוע כי אתם עלק מבינים.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לראות את כמות ההרוגים ברכב בכל סוף שבוע , ממש צדיקים נהגי הרכבים הללו.

אני מציע העלאת ביטוח החובה גם לרכבים בעלי סיכון גבוהה לתאונות, כל רכבי הספורט למיניהם יועלה ביטוח החובה שלהם לאלתר ל 15% מערך הרכב, לתת טעימה קלה מרוכב קטנוע שמשלם 50% מערך האופנוע לחובה בשנה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CamaroRS69 יפה שאתה יודע לקחת רק מה שמתאים לך מההודעה שלי..

אני לא בעד העלאת המחירים של ביטוחי האפונועים, אני גם לא נגד אופנועים, למרות שיש לי הרבה מה להגיד עם הנהיגה שלהם

אם כבר העלאנו את הנושא, בערך 2 מתוך 3 אופנועים שיוצא לי לראות נוסעים כמו חלאות (גועל נפש, במילים שלך)

ברכבים, לא אמרתי שחסר בכלל נהגים גרועים, כאלה שאם הייתי יכול הייתי לוקח להם את הרישיון לאלתר, אבל במספרים.. אולי אחד ל30 כאלה על הכביש.

ואם כבר אתה מעלה פה שאלות כמו כמה הרוגים יש בתאונות, לפחות תעשה לעצמך טובה ותשאל שאלות ענייניות

כמו כמה הרוגים יש בתאונות אופנועים יחסית לסה"כ מס' תאונות האופנועים ולא מול מס' תאונות עם רכבים

ברור שיש הרבה יותר תאונות עם רכבים, והרוגים תאונות כאלה, כי במספרים יש פי כמה וכמה יותר רכבים על הכביש

תאמין לי שיש לי המון אובייקטיביות, ואני לא חושב שהממשל צודק, ואני לא חושב שלא מנסים לשדוד את רוכבי הדו"ג פה

אתם צודקים במאבק שלכם, נקודה

אבל - וזה בדיוק החלק שכנראה דאגת לא לקרוא במה שכתבתי.. ליצור פקקים ולחסום כבישים מבחינתי זאת לא דרך לגיטימית לעורר את עניין הציבור, מה שאתם מעוררים פה זה זעם ואנטיגוניזם וקיבלתם בדיוק הפוך ממה שרציתם !

אתם רוצים לעשות משהו שישפיע על מקבלי החלטות, ואולי באמת יעזור לכם במאבק, תחסמו את כבישי הגישה לכנסת

זה יגרום לאנשים שבידם ההשפעה, באמת להבין מה זה אומר.

לפקוק את ת"א (שגם ככה לא חסרים לה פקקים) זה סתם התעללות בציבור ללא טעם, מזה לא תבוא הישועה ואף פקיד\שר\אחראי על מחירי הביטוח שיושב כנראה בירושלים במשרדו ובמקסימום קורא עליכם בYNET לא יוטרד ממה שאתם עושים.

ומר  CX25GTI, מה שרשמת ראוי לילד בגן חובה שהלשינו עליו והוא הולך ומלשין על מישהו אחר, תתבגר.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שנתיים אני משלם את הקטנוע שוב רק בביטוח... זה נראה לך הגיוני?

דווקא פה, אני כן רואה היגיון.

הסיכוי שתעשה תאונה הוא מאד גבוהה, אם וכאשר (טפו טפו טפו) אז הביטוח יצטרך לשלם לך את ההוצאות הרפאויות שעלותם גדולה פי כמה וכמה ממחיר של אופנוע, זה בנוסף כמובן לתשלום על הנזק של האופנוע.

אז עלות הביטוח היא בייחס לעלות השיקום שלך (סדר גודל של מאות אלפי שקלים) ולא בייחס לעלות האופנוע.

ברכב, רוב התאונות (כמובן לא הקשות) מסתכמות בהחזר על הנזק שנגרם לרכב, ולכן יש פרופורציה בין עלות הרכב לעלות הביטוח.

ושוב אני אחזור, בשביל שלא תבין אותי לא נכון, המהלך של העלאת מחירי הביטוח לא מוצדק, ואני בהחלט נגדו.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...