Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב-15 לנובמבר המכה הגדולה! הפגנה בכל הכוח!

Smi1ey
שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בעד חברות הביטוח. בשל דמי הניהול המופקעים שלהם אני אפילו לא מחזיק אצלהם פנסיה/ביטוח מנהלים וכו'. אני עזבתי עבודה בפירמה מאוד גדולה וידועה, כדי שלא אצטרך לייצג אותם ושכמותם.

אני רק חושב שלתקוע מדינה שלמה, שרובה צריכה להגיע ביום א' לצבא/לעבודה כשכירים/ללימודים וכו', זה לא לעניין. לי זה פחות יפריע. אני בסה"כ צריך לחצות את האיילון מצד לצד, כך שאני ממש לא חושש לעצמי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה גרת באירופה שאתה יודע מה מעודדים שם? כי שם מעודדים בכלל אופניים.

אין מיסוי אגרסיבי? הצחקת את האיטלקים והגרמנים(ולא רק אותם), שהממשלות שלהם הכריחו אותם לעבור מאלפות ו מרצדסים לפיאטים ו פורד פיאסטה.

ובקשר לכבישים,אתה נשמע כמו פופוליסט זול שאין לו מושג על מה הוא מדבר! היית באירופה המערבית? כי לי יש תחושה שלא,אחרת היית יודע שאיכות הכבישים בארץ ברמה גבוה וזה שאין כבישים מהירים כמו שם,אז מה לעשות שיש לנו מדינה קטנה.

אז לפני שאתה קופץ תלמד קצת חומר רקע, או איך אמרו חכמים:"סייג לחכמה...".

איני גר באירופה אך אני מסתמך על חברי שסיפרו לי מה הולך שם לעומת הארץ, ואני לא מדבר על הצד המכוער של אירופה אלא על הצד היפה.

תחפש במוטו (הגיליונות האחרונים) על דני קושמרו, הוא לפעמים כותב על טיולים באירופה, והוא משווה את ארצנו לאירופה (אם אני לא טועה הוא היה בגרמניה בפעם האחרונה).

וזה לא בושה ללמוד מעמים אחרים...

ולפי התגובות שלך הבנתי לאן אתה חותר, כך שוואלה אתה מוריד לי את החשק לדבר איתך.

אני לא בעד חברות הביטוח. בשל דמי הניהול המופקעים שלהם אני אפילו לא מחזיק אצלהם פנסיה/ביטוח מנהלים וכו'. אני עזבתי עבודה בפירמה מאוד גדולה וידועה, כדי שלא אצטרך לייצג אותם ושכמותם.

אני רק חושב שלתקוע מדינה שלמה, שרובה צריכה להגיע ביום א' לצבא/לעבודה כשכירים/ללימודים וכו', זה לא לעניין. לי זה פחות יפריע. אני בסה"כ צריך לחצות את האיילון מצד לצד, כך שאני ממש לא חושש לעצמי.

לא הבנתי מה לא ברור?!

נראה לך שבא לנו לחסום סתם כך את איילון, כל כך משעמם לנו אתה חושב?

המשפט שלך מגוחך כמו לראות את שטייניץ ליד פודל.

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לכם בהצלחה...

כי היום זה אתם מחר זה אנחנו

תודה רבה, זה בטח ובטח לא ייגמר כאן, אח"כ יירצו קצת לסחוט את נהגי המכוניות.

גדי סוקניק מדבר על הביטוח:

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleId=677301&sid=130

ייצא מלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3804242,00.html

אני בעד,כבעל אופנוע בנדיט לשעבר, אני מתגעגע לימים בהם אפשר להגי מנקודה A לB בזמן נורמאלי.

גם בלי לזגזג בכביש.

חבל שמחיר הביטוח עולה,אני בכיף חוזר לאופנוע,אפילו קטנוע 50 סמ"ק יזור לי מאוד בפקקים של ירושלים בבוקר...

בהצלחה ביום ראשון

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל התומכים בהעלאה:

ניפחו לכם את המוח שאתם מסבסדים את ביטוח החובה של האופנועים.

אז ביום ראשון הקרוב פנו לסוכני הביטוח שלכם ותבקשו להוזיל את מחיר ביטוח החובה לרכב שלכם כיון שדמי הביטוח לאופנועים עלו ואתם כבר לא צריכים לסבסד אותם.

מה לדעתכם יעשו סוכני הביטוח?

א. יצחקו לכם בפרצוף.

ב. ישלחו אתכם לחפש את החברים שלכם.

ג. יתנגדו.

ד. כל התשובות נכונות. :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה, עם קצת מזל יהיה גם גשם שיראה את הפרקטיות של הכלי שלכם.

לדעתי הטיעונים שלכם קלושים , כי רובם מתבססים על "למה במכונית ככה ואצלנו ככה".

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא רק לא גשם.....:?

אתה מנסה להפחיד זונה עם ז**ן?:confused:

כל רוכב שנמצא על הכביש כל שנה יודע מזה לנסוע במבולים גם על דו גלגלי. שמים חליפת סערה ולדרך...

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה ליישב את הפגיעה החמורה בחופש התנועה של הציבור עם מחאה לגיטימית.

מחאה, או הפגנה - מוצדקות או לאו - לא נועדה בכדי להפריע לשאר הציבור, אלא בכדי לתת קול לחופש הביטוי.

מסכים או לא מסכים אני חושש שכל המהלך הזה, שייתכן שהגיע ממניעים מוצדקים מתפרש כפרובוקציה וסופו ליצור אנטגוניזם לכל העניין.

לא מעט מידידיי המעודדים את המאבק, שינו לחלוטין דעתם בעקבות חסימות אלו.

החלטה שפוגעת בכם לזמן מוגבל (נניח, לא לשלם ביטוח. לחנות את האופנוע בבית ולהתנייד בלעדיו - תוך גרימת אובדן הכנסות מטורף) היא לגיימית על פני החלטה שפוגעת בשאר הציבור.

מבחינתי - העבודה כי דהוא זה בחר אופנוע על פני רכב זה עניין שלו. אני שילמתי יותר על הכלי, דלק וכו' - הוא בחר בהתניידות, חניה, דלק וכו'.

בהחלטתכם לפגוע בשאר הציבור, אתם כופים נזק. גם החרדים, כשהם מפגינים נגד פתיחת חניון כרתא, יוצרים המון אמפתיה למאבקם. שמעתי שהצטרפו אליהם מאות אלפי חילונים מכל רחבי הארת והפזורות, כי לאחר שהם פגעו בתנועת הציבור והתפרעו, לפתע קרן אור ליטפה את פדחתנו והבנו כי מקומנו איתם.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה ליישב את הפגיעה החמורה בחופש התנועה של הציבור עם מחאה לגיטימית.

מחאה, או הפגנה - מוצדקות או לאו - לא נועדה בכדי להפריע לשאר הציבור, אלא בכדי לתת קול לחופש הביטוי.

מסכים או לא מסכים אני חושש שכל המהלך הזה, שייתכן שהגיע ממניעים מוצדקים מתפרש כפרובוקציה וסופו ליצור אנטגוניזם לכל העניין.

לא מעט מידידיי המעודדים את המאבק, שינו לחלוטין דעתם בעקבות חסימות אלו.

החלטה שפוגעת בכם לזמן מוגבל (נניח, לא לשלם ביטוח. לחנות את האופנוע בבית ולהתנייד בלעדיו - תוך גרימת אובדן הכנסות מטורף) היא לגיימית על פני החלטה שפוגעת בשאר הציבור.

מבחינתי - העבודה כי דהוא זה בחר אופנוע על פני רכב זה עניין שלו. אני שילמתי יותר על הכלי, דלק וכו' - הוא בחר בהתניידות, חניה, דלק וכו'.

בהחלטתכם לפגוע בשאר הציבור, אתם כופים נזק. גם החרדים, כשהם מפגינים נגד פתיחת חניון כרתא, יוצרים המון אמפתיה למאבקם. שמעתי שהצטרפו אליהם מאות אלפי חילונים מכל רחבי הארת והפזורות, כי לאחר שהם פגעו בתנועת הציבור והתפרעו, לפתע קרן אור ליטפה את פדחתנו והבנו כי מקומנו איתם.

אבל מה לעשות שבמדינה שלנו אם לא תעצור אותה לא ישמעו אותך? אין מה לעשות כל אחד שעושה הפגנה או עיצומים זה בא על חשבון הציבור! מה היה כשעובדי המכס החליטו להפגין הנתב"ג לפני כמה שנים? זוכר איזה תורים היו שם? הייתי שם! זוועה!!!! וכן כל הפגנה או עיצומים של עובדי תעבורה, טסטרים שלא מעבירים טסטים ללומדי נהיגה, למה לפגוע בהם???

כל הפגנה באה על חשבון כולם!!! אתה רוצה להתווכח אם זה מוצדק או לא זה משהו אחר!

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים אותי בכל פעם מחדש איך באירופה המפגרת והפרימיטיבית, כאשר מגזר אחד נפגע כלכלית בעקבות היטלים ומסים של הממשלה ויוצא להפגנות, כלל הציבור שנפגע בעקבות אותן הפגנות במקום לכעוס ולאחל להם מיני דברים רעים דווקא מצטרף אליהם ומעודד. הנה דוגמה:

למרות השיבושים בשגרת החיים בשל ההפגנות נגד העלאת מחירי הדלק והמסים הגבוהים, כעס הציבור מופנה לעבר הממשלה ולא לעבר המפגינים.

אבל מה - העם היושב בציון לא פראייר! אנחנו מוכנים שמגזר כלשהו יילחם על זכויותיו רק אם זה לא יפריע לנו במהלך החיים התקין. זה בכלל לא משנה שההישג של אותו מגזר הוא ההישג של כולנו (היום דו"ג, מחר רכבי שטח ומחרתיים כל השאר) - לנו אף אחד לא יפריע להגיע בזמן לבראסרי!

אייל, עם השנאה היוקדת והתהומית שלך נגד מגזרים מסויימים אני אפילו לא מנסה להתמודד. רק אומר זאת ככה: אם אתה רוצה לאחל למפגינים משהו רע, תצטרך לחשוב על דבר יותר משמעותי מגשם. ה"איחול" שלך שווה ערך למשהו בסגנון של: "הלוואי שהכביש שתסעו עליו יהיה משובש ושכל האופנוע שלכם ירעד" :lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתלי - אני עדיין לא גיבשתי דעה האם אני בעד או נגד ההפגנה וכו'.

אבל - בוא ניקח את הדוגמה האחרת שנתתי - הפגנות החרדים בירושלים.

אנחנו בפורום מוטוריקה, ברור שאנחנו רגישים יותר לנושא המוטורי, אבל בוא נניח שיש שם ציבור הכופה את דעתו על שאר הציבור ומזיק לו, הלכה למעשה, בהפגנות.

האם אתה בעד ההפגנות? האם זה גרם לך לפתח סימפטיה למטרה?

כמו כן, לא כל מה שפורסם הוא נכון במאת האחוזים. אני משוכנע שהיינו מוצאים נהג אחד או שניים שהתעצבנו, מתעצבנים ויתעצבנו גם באירופה החשוכה..

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, עם השנאה היוקדת והתהומית שלך נגד מגזרים מסויימים אני אפילו לא מנסה להתמודד. רק אומר זאת ככה: אם אתה רוצה לאחל למפגינים משהו רע, תצטרך לחשוב על דבר יותר משמעותי מגשם. ה"איחול" שלך שווה ערך למשהו בסגנון של: "הלוואי שהכביש שתסעו עליו יהיה משובש ושכל האופנוע שלכם ירעד" :lol:

לא איחלתי משהו רע, רק רמזתי שלהערכתי במצב של מזג אוויר רע במיוחד, הרבה ישתפנו ולא יגיעו להפגין.

מה שיפתור בעיות לאנשים שיהפכו לבני ערובה בידי חבורה של בעלי אינטרס.

סלח לי באמת שאני מתעב ציבור שמפריע לי באופן אישי בחיי היום יום וכמובן את אוייבי המדינה עליהם היה דיון מקיף בשרשורים אחרים.

אתם עוד תראו שהפגנה כזו אולי תביא חשיפה תקשורתית ל5 דקות (שכבר קיבלתם אתמול) ,אבל תיצור אנטגוניזם בציבור.

אגב, אני בעד היוזמה של להפחית תעריפים משמעותית לרוכבים זהירים בעלי רקורד נקי , גם בדו"ג וגם במכוניות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורן, איך אתה רוצה שציבור יכפה את דעותיו בלי הפגנות? אם החרדים חושבים שהם הצודקים - אז כן הם יוצאים להפגנות! משבשים לכולם את החיים.

אם האופנוענים חושבים שהם צודקים - אז יוצאים להפגנות ומשבשים לכולם את החיים.

אם עובדי המכס חושבים וכו' וכו' ככה זה במדינה שלנו ואם היינו קצת יותר מאוגדים היינו יוצאים למלחמה ללא פשרות על העלאת המס על הדלק בפעם האחרונה אולי היום המצב היה שונה.

מה יש לנו לעשות אם לא להפגין?

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...