Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת בקרת שיוט - פיג'ו 307

mindbomb
שימו לב! השרשור הזה בן 5321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא תבינו אותי לא נכון.

אפשר להתקין בקרת שיוט ברכב הזה. אני כבר ביררתי את זה בכמה מקומות.

אבל - יש הנחיה של היבואן/יצרן לא להתקין. למה? בגלל שהם לא יודעים/לא בדקו את המערכת (איך היא מגיבה, אם היא מתנתקת לאחר לחיצה על בלימה) - הם מתחמקים מאחריות לדעתי.

אם אני מוצא מוסך שמוכן לתכנת לי את מחשב ה-BSI לאחר התקנה -אני מתקין את זה.

יש מוסכים עם הכלים לעדכן את המחשב שהם לא מוסכים מורשים? (אייל נוימן ושות' אולי??).

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ראשית,אפשר להתקין בקרת שיוט מקורית! בכל רכבי פז'ו סיטרואן פרט לקסרה 2 ששם יש צורך בשנוי,אין צורך בעדכון המחשב בכל החלפת .COM2000

אין צורך בהחלפת הידית COM2000 לצורך התקנת קרוז קונטרול,יש צורך בשינוי קונפיגרציה,למחשב מנוע,גיר,וBSI,וכמו כן ברכישת ידית לפיקוד בקרת שיוט,התקנתי כאלו בקרות בכל רכבי PSA ללא שום תופעת לוואי.

בברכה,אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חל איסור מוחלט מצד היבואן על התקנת בקרת שיוט לרכבים שלא באו עם המערכת כמקורית - מנסיון!!!

אבא שלי הזמין סקודה אוקטביה 2008 עם בקרת שיוט, והיות ולא היה את החלק באותו זמן במוסך, מסרו לו את האוטו בלי בקרת שיוט, אחרי כמה ימים הכנסתי את האוטו למוסך החליפו לו את ידית האיתות שעליו מותקנת הבקרת שיוט, חיברו למחשב בשביל עידכון תוכנה וזהו!

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת השיוט (מקורית!) הותקנה בהצלחה ובמקצועיות רבה,המון המון תודות לאורן מאורן שירותי רכב בחולון.

עכשיו הרכב עוד יותר מפנק :lol: .. וגם אני חוסך בדלק ודוחות מהירות.

יש תצוגה בלוח השעונים ולא בכל מיני קומבינות ואין צורך במתג על דוושת בלם (כי הכל מקורי)

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה. אני מת להתקין את הבקרת שיוט.

ברגע שיירד לי הלחץ בעבודה, ויתנו לי יום שישי אחד פנוי - אני אצל אורן לצורך התקנה. לא יוצא לי להרים ראש בכלל בעבודה בתקופה האחרונה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו בקרת שיוט הוצעה כאופציה בכל דגמי ה-307. מדובר בקיט מקורי שהורכב בארץ על ידי היבואן תמורת כ-2000 שקלים.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...