Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפושית בתור רכב ראשון לחייל קרבי,כדאי?

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשלב הזה של החיים, אתה לא צריך אוטו בכלל. פעם בשלושה שבועות כשתצא הביתה, קח אוטו מההורים או סע במוניות, ויעלה לך הרבה פחות מאחזקה של חיפושית.

את הכסף שיש לך חסוך יחד עם מה שתצבור מה"משכורת" הצבאית, וקנה אחרי השחרור רכב יומיומי מודרני ככל שתוכל.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני עם חיפושית + רכב חדש בבית, כל הנאמר כאן נכון.

הרכב מסוכן בחורף, חסר פינוקים בעיקר בקיץ (מזגן), ובעיקר אתה לא באמת צריך אחת אם אתה חייל קרבי.

מצד שני, התקציב שלך מאפשר קניית חיפושית במצב מעולה, בהנחה שתיקח את הרכב לבדיקה אצל מישהו שמתעסק ספציפית בחיפושיות ותיישר קו.

בכל מקרה אל תצפה לקבל דעה אובייקטיבית ממי שיש לו חיפושית. אני למשל אומר לך - קנה!:lol:

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'ובניק לא מתאימה כלל לחייל קרבי....סתם!

כל מה שנכתב כאן נכון וישנם סיבות לכאן ולכאן, אם הינך חובב רכבי אספנות, והמחיר ה"ניסבל"

קורץ לך אבל מהווה רק תירוץ, לך על זה! מי שאוהב את התחום, הפשרות והחסרונות לא ממש מעניינים אותו,

מי שמגיע מהסיבות הלא נכונות, נכווה ולפעמים אפילו אנוש.

המחיר שאתה משלם, הוא גדול, נהיגה ברכב אספנות אינה משהו שאתה מכיר מחיי היום יום,

הצעה שלי, קח רכב של חבר, ונסה להסתדר איתו כמה שעות, תיבדוק כמה אתה מתאים לחיפושית....

בסכום שאתה מוכן לשלם ניתן לקנות חיפושית מבית טוב! חשוב לפני הקנייה להגיע עם מומחה שיעריך

נכונה את מצב הרכב! לא להסתפק במישהו שהיתה לו פעם מזמן מזמן חיפושית.

ידע טכני, רכב ישן ניתקע, אם אין לך ידע בסיסי בחילוץ עצמי, והבנה טכנית, כך בחשבון שההוצאה הכספית

שלך תיגדל והזמן החופשי שלך יצתמצם.

נחות, הנוחות בחיפושית היא לא משהו לספר לחברה, חם בקיץ קשה לנהיגה בחורף, מקום איחסון מצומצם

כל נסיעה ארוכה מהווה הרפתקאה!

הוצאות, החיפושית שותה, שלא לומר גומעת דלק, בצימאון של קוזאק רוסי, אם קיימת מתחרה ל-FS הרי זו החיפושית

בתמורה היא תיתן לך, "ביצועים" (לעג לרש) בינונים (-)...

בטיחות, כמו בכל רכב אספנות, אין מה לדבר על בטיחות לא פסיבית ולא אקטיבית, בקיצור אתה והמזל שלך!

בניגוד למה שחשבת סדר העדיפות ברכב אספנות הוא:

1. הבודי - חייב להיות נקי מרקבונות, ריצפה שלמה ובריאה, ומראה טוב.

2. פנים הרכב (כולל גומיות אטימה) - שיפוץ וריפוד הרכב יקר, ושהייה ברכב מוזנח או לא נעימה לא נוחה ומבאסת!

3. מצב מכני - תקין ומושלם בטיחות מעל לכל, מערכת חשמל תקינה, מצב המנוע. רכב שעבר "שיפורים" חשוד!

החיפושית היא מכונית אמינה, ברגע שכל המערכות עברו ישור קו לרמה טובה, אין לה הגבלה והיא תיסע ותיסע

מה שיקלקל אותה זה "המכונאי", או "הנהג".

חיפושית קונים מאהבה ומי שלא אוהב לא יודע להסתדר עם כל החסרונות, ומי שאוהב לא ימצא חסרונת!

וכמו שאני אומר תמיד "רכב אספנות קונים מאהבה או לא קונים בכלל!"

בקיצור אם אתה צריך עדיין לחשוב, דבר אם אבא שיתן את הרכב שלו,

ואם לא, לך חפש מי ימכור לך חיפושית...:lol:

בהצלחה - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא גם כמה תספיק לנסוע עליה?

גם ככה אם תצא הביתה במקרה הטוב לשוש הביתה , תנהג עליה בקושי. מה עם לסגור 14 , 21 ? איפשהו זה יהיה בזבוז.

גם ככה בשלב הראשוני של השירות הצבאי שלך לא תוכל להנוץ הרבה ממנה. לפחות בטירונות ובאימון המתקדם.

כשתגיע לסדיר ( כמו הדוגמא שנתת על חבר שלך , הוא כבר כנראה בסדיר אם זה מה שהתכוונת ) אז תדע מה יהיו היציאות הקבועות שלך, וככה תוכל להנות יותר מהחיפושית.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגיע לסדיר ( כמו הדוגמא שנתת על חבר שלך , הוא כבר כנראה בסדיר אם זה מה שהתכוונת ) אז תדע מה יהיו היציאות הקבועות שלך, וככה תוכל להנות יותר מהחיפושית.

זה חדש לי. יש שרות צבאי לפני השרות הסדיר?

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהכוונה היא לאחר טירונות+קורס (אימון). כשאתה כבר לא הכי צעיר וטוחן.

לדעתי, ברגע שאתה יוצא פעם ב...הדבר האחרון שתרצה לעשות זה לשחק במכניקה שלה, באמצע כביש, ביום שישי, בשיא החום.

לאדם שפוי הייתי ממליץ לעשות את מה שנמרוד אמר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הדיון הזה תרם לי רבות,

בתור חובב רכבי אספנות שבתיכנון שלו זה לקנות חיפושית אחרי הצבא,"להתאמן" עליה ולאחר מכן לשפץ רכב אמריקאי,מרובע,מכוער ובעל הרבה קסם(וכוח) די ירד לי מהעניין.

הלמצתי לבחור היא לקנות רכב זול כמו פיאסטה ולכשיתבסס כלכלית יקנה אוטו מודרני+חיפושית לסופ"ש(מה שאני אעשה)

נ.ב

מישהו יכול לקשר אותי לבחור עם חיפושית לבנה "משופרת" שהיה במפגש מועדון החמש ברמת גן לפני כחודש וחצי?

המפגש נערך שם כאשר היה את המשחק טניס החשוב הזה

תודה.

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

אני השתחררתי מהצבא לפני 3 שנים ורציתי רכב עממי פשוט שיסיע אותי מפה לשם ושיעשה את העבודה ככה שאני סטודנט.

הלכתי וחיפשתי וחרשת ובסוף מצאתי ב9 אלף שקל חיפושית חמודה ויפה שמבחינה חיצונית הייתה מעולה

מכאנית מופלאה והכל הייה פיקס!

אמרתי .. נו יאללה נראה מגניב

ואז הבעלים של האוטו הוציא את הקאטץ' הוא אמר לי שהבטיוח עולה 500 שקל והטסט 300 (פעמיים בשנה)

אמרתי יאללה נתגלגל עם משהו.

הוא הסביר לי שוב ושוב כמה הוא אוהב את החיפושית הזאת אבל היא ממש לא נוחה לאישתו היקרה ואם היא לא הייתה משגעת אותו לקנות אותו חדש ואוטומט אז האוטו הייה נשאר אצלו

לפני 3 שנים ראיתי אותה חיפושית חמודה שנת 1968 כחולה וטיפה מכוערת עם כסאות קרועים אבל נוסעת טוב.

לעולם לא אשכח את הנסיעה הראשונה שאמרה לי אם בכלל לקנות את החיפושית או לא.

נסעתי על החיפושית שנת 68 שכולי בהתלבטויות שמה אני צריך רכב 40 שנה על הכביש ואם יש סיכוי טוב לסוע באוטובוסים כאשר אני יתקע או לקנות את האוטו עד שימות ואז נזרוק אותו

הנסעיה הראשונה הייתה הזויה לגמרי והדוושות במקום מוזר מאוד

הכל קטן וצפוף

איזה רעש אימל'ה!!

אבל החלטתי שהיא תיהיה שלי בכל זאת

לקחתי אותה מראשוןם לציון לירושלים ופחדתי פחד מוות שהיא לא תתקע.

הבאתי אות הלעבודה וכולם צחקו עליי וכתבו את המספר 1968 על הלוח בענק שזה שווה גרוטאה!!

כן כן כולם צחקו אבל עם הזמן הם הבינו שזה לוקח אותי ומחזיר אותי מהעבודה לבית בלי בעיה.

הפעם הראשונה שנתקעתי זה הייה על רוטור של המפלג שהרס לי את הבריאות.

מצאתי אחד במזרח ירושלים ב15 שקל שפטר לי את הבעיות.

מאז ועד היום למדתי על הרכב מה עושה כל בורג קטן ואיך לטפל ברכב לבד ומה לעשות.

נכון זה לא נהיגה במאזדה חדשה אבל שאתה אוהב את החיפושית קשה בלעדיה.

יישרתי לה קו מכאני וחשמל שעלה לי לא מעט בתור התחלה אבל

אני נוסע עם החיפושית שלי 15-20 אלף ק"מ בשנה לרכב בגיל הזה זה המון!!!

זה כמו שעושה רכב חדש.

הרכב הזה לקח אותי לצפון ולדרות וכל שבוע ירושלים ת"א בלי בעיה.

כל החברים שלי מתים על האוטו ויודעים שהחיפושית שלי זה חלק מהחוויה של הטיול

כאשר אני בעבודה השומרים מזהים אותי מרחוק ופותחים לי את השער של החניון

השכנים נותנים לי כבוד על האוטו הזה ורואים כמה אהבה אני נותן לו

אל תקח בחשבון שאתה קונה את האוטו בשביל למכור אותו כי אז בטוח אתה תצא בהפסד.

מאז רכשתי את האוטו השקעתי סכום מטורף אבל הכל בשביל הכיף שלי ולהרגשה האישית

נכון יכלתי לסוע עם גומיות יבשות

עם בלאגן בחשמל

ריפוד ישן וקרוע

הכל הכל עלה כסף והרבה וזה חלק מהכיף!

אני נוסע ברכב ונהנה ממנו כל יום וכל שניה!

אני כבר בתוכנית הבאה איך לשפץ את הרכב מבחינת אקוסטיקה, בידוד חום - קור ורעש.

הגעתי למומחים הגדולים בעולם ולחומרים היקרים ביותר

הכל כמה אתה מוכן לשלם וכמה לאהוב את האוטו. אני כל כמה זמן יש לי קצתקסף משקיע בקוסמטיקה ושדרוגים נחמדים.

אבל מספיק לך רק יישור קו מינימאלי ותחזוקה נכונה והרכב יחולל פלאים ולא ימצמץ.

אני תמיד מתגאה שעשיתי ביום אחד 920 ק"מ וההכנות לרכב היום בדיקת רצועה, בדיקת שמן, בדיקות כלליות.

והכי חשוב שיש דלק.

נסעתי וחזרתי כמו גדול.

3 אנשים ברכב טיול לצפון והחוויות מטורפות.

בתור רכב ראשון שלי אני חושב שהוא גם האחרון

בתור רכב ראשון שלך אני חושב שזאת אהבה מטורפת. תיישר קו.

תעשה טיפולים בזמן

תהעזר ברשת איך פוטרים תקלות לבד במידת הצורך (הכל קל מאוד ופשוט!!)

אם בא לך קצת לקבל עוד חש' אם לקנות חיפושית אז כדאי שתקרא פה

http://www.5club.org.il/articles/article_6.asp

היא שייכת לבחור בשם ניר, עם חיפושית 61

אפילו מרוב יאושר לפני פחות משנההוא חשב למכור אותה.

אבל הוא עשה משהו מהסרטים.

תאמין או לא.. הוא חייל!

בהצלחה

ישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה רבה לכול המגיבים,הכנסתם לי המון חומר למחשבה שלא חשבתי עליו מקודם.

כמה שאני לא מנסה אני לא מצליח להתפתר מקסם החיפושית=\.אני חושב שכש חבר שלי יחזור מחו"ל אני אבקש ממנו סיבוב על החיפושית שלו.רק אז אוכל באמת לדעת אם היא באמת מתאימה לי או לא.

ועוד דבר אין לי ידע טכני אך אני בעל ראש ורוצה ללמוד קצת,האם אני אוכל לעשות תיקונים בסיסיים לחיפושית בעצמי? מלבד העובדה שזה יחסוך לי קצת כסף זה גם נראה לי תענוג:).

והאם עדיין יש חלקים אליה למרות גילה המתקדם?

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

תגיע למפגשים של מעודון החיפושיות ושם כבר יגידו לך הכל וגם ידריכו אותך.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא כאן, יש הרבה דברים שתוכל לעשות לבד ואפילו יעזרו לך!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=169578

בהצלחה-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

תגיע למפגשים של מעודון החיפושיות ושם כבר יגידו לך הכל וגם ידריכו אותך.

אני ירושלמי ואני אשמח מאוד להגיע לאחד מהמפגשים האלה. אשמח אם תוכלו לתת לי פרטים מתי ואיפה הוא יהיה:) אגב זה בסדר אם אני אבוא לשם בלי חיפושית?(לצערי אין לי אחת כזאת עדיין=\).

אני חושב שאני אלך עליה בסוף,מיום ליום אני רק מתלהב ממנה יותר ויותר ומשותת באינטרנט וחושב איך אני אבנה אותה לפי הטעם האישי שלי.

אפילו החיפושית הרקובה שעומדת ליד הבית שלי זוכה להתלהבות רבה יתר על המידה.

נשאר לי רק לחסוך עוד קצת לקחת סיבוב מחבר וככול הנראה אני אהיה הבעלים המאושרים שלה:D

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגשי החיפושיות , נערכים במגרש החניה של איצטדיון רמת גן כל שישי מ17:00 ואילך .

מותר לבוא בלי חיפושית כמובן .

במפגש של חוג ירושלים לרכבי אספנות יש מספר חובבי חיפושיות שאני בטוח שישמחו לענות לך על שאלות .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ירושלמי ואני אשמח מאוד להגיע לאחד מהמפגשים האלה. אשמח אם תוכלו לתת לי פרטים מתי ואיפה הוא יהיה:) אגב זה בסדר אם אני אבוא לשם בלי חיפושית?(לצערי אין לי אחת כזאת עדיין=\).

אני חושב שאני אלך עליה בסוף,מיום ליום אני רק מתלהב ממנה יותר ויותר ומשותת באינטרנט וחושב איך אני אבנה אותה לפי הטעם האישי שלי.

אפילו החיפושית הרקובה שעומדת ליד הבית שלי זוכה להתלהבות רבה יתר על המידה.

נשאר לי רק לחסוך עוד קצת לקחת סיבוב מחבר וככול הנראה אני אהיה הבעלים המאושרים שלה:D

כל שישי בסביבות שלוש בפאב הטוביה ברח שושון, אחרי הדואר המרכזי במרכז העיר י-ם, תוכל להתרשם מחיפושית שלי,

ושל אחרים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...