Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לעוד משהו תקלות בפולו פולקסווגן ? (וכן ארגון תביעה ייצוגית)

SHANI44280
שימו לב! השרשור הזה בן 7411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשנה בלבד לאחר רכישת הרכב(שנת 2000 - חדש)החלו תקלות רבות ובכללם רכב לא מניע, רכב נוסע במהירות של לא יותר מ 10 קמ"ש בתחילת התנעה (במתן גז מלא) והתקלה המרכזית החוזרת ונשנית - הרכב כבה באופן פתאומי במהלך נסיעה ניגשתי מעל 10 פעמים למוסך מורשה ו 6 פעמים למוסך המרכזי עד היום התקלה המרכזית לא תוקנה והרכב עודנו כבה .

האם לעוד משהו תקלות דומות וסבל רבות מצ'מפיון מוטורס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו במשפחה עד תחילת השבוע פולו 2002 (הצורה הישנה)גם לנו בתחילת נסיעה גז עד הסוף רכב נוסע לאט ,,,ואז אחרי כמה שניות מתחיל לזוז.גם לנו נכבה תוך כדי נסיעה...גם לנו פלסטיקים בתוך הרכב מתקלפים....אין לי מושג מה אנשים רוצים כזה רכב !!!!!!!!!!

בנוסף לזה רמת הרכבה לא איכותית-הרבה רעשי פלסטיק בנסיעה .הרכב הכי גרוע שאי מכיר שעולה כ"כ הרבה כסף.עדיף יאריס פונטו 206 רק לםVW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לארגן תביעה ייצוגית אתה בענין ?

האם הרכב נרכש חדש ?

מספר לקוחות של צ'מפיון מוטורס שנכבו קשות מרכישת הפולו

מעונינים לארגן תביעה ייצוגית -

אם משהו מעונין נא להשאיר הודעה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט-

אחלה אוטו אני מבסוט ממנו עד השמיים

הייתה לי את הבעיה שהוא כבה פתאום באמצע

וזה תוקן ע"י החלפת חיישן.

התחלת נסיעה- תנו לאוטו דקה להתחמם הוא גם בן אדם כשמעירים אותכם מהשינה אתם רצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...