Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהו אספרו 95 1800 -מנורת power נידלקת

avibnt
שימו לב! השרשור הזה בן 5472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב ,

לפני כשעתיים נדלקה לי לראשונה מנורת ה- power בלוח השעונים .המנורה מהבהבת וגם חשתי שאו שהמכונית איננה סוחבת או שההילוכים אינם עוברים כיאות.

הרכב אצלי מיום הקניה -אני יד ראשונה - ועשיתי עליו כ -105 אלף ק"מ בלבד .פונקציית ה -power אני רוצה לציין ,כבר לא עובדת אצלי מספר שנים ולא תיקנתי אותה כי ראיתי בה דבר מיותר .

בלינק הנוכחי שאני מצרף ראיתי התייחסות של מישהו כאן לאותה הבעיה בדיוק אלא שהוא הלך והסתבך כנראה עם כל מיני דיאגנוזות וחדל בסופו של דבר לרשום כך שאני לא יודע מה היה הפתרון.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=198520

אנא עזרתכם ,כי אני אובד עצות ואם אפשר גם לציין לי מוסך מהיימן שאליו אוכל לפנות כי המוסך המרכזי של דייהו (אם יש כזה דבר בכלל עדיין) שוחט במחירים.

תודה מראש לכולכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך איזושהי תקלה בגיר.

היום כמעט בכל מוסך ישנו מחשב לסריקת תקלות.

גש למוסך ובקש שיבדקו לך את הבעיה בעזרת מחשב.

לדעתי זה איזה שהו סולונואיד כזה או אחר.

[החתימה הוסרה כיוון שלא עמדה בכללי הפורום. אנא קרא את הכללים.]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קובי

בהנחה ובתיקווה שאתה צודק האם

יהיה נכון להניח שהעלות של הבעיה

שהצגת פחותה בהרבה משיפוץ גיר?

אתה יכול להעריך בערך במה מדובר

מבחינה כספית?

בוודאי שאלך לבדיקת מחשב .

הבעיה שנדמה לי שראיתי שהיות וכל

בעיה בגיר בדייהו אספרו יש לפרק את

הגיר כנראה ,מה שמעלה את עלות התיקון.

תודה

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלת נורית POWER באספרו לרוב לא מחייבת פרוק גיר אלה זו בעיה חשמלית

בקשר למוסך מרכזי של דייהו אין כזה יותר כי בארץ אין חברה כזו אבל אתה יכול לגשת לכול מוסך שבעבר היה מורשה דייהו שם יש להם את הידע הניסיון והמכשור לתקלות כאלה

בקשר למחיר יש כבר הרבה קלשאות לגבי המחיר הנמוך אז אין מה לעשות לרוב זו עבודה די ארוכה לעבור על כול החיוט של הגיר לפעמים לפרק ריפודים וכסאות אים אתה רוצה עבודה מקצועית צריך לשלם

בכל מקרה אני ממליץ על מרכז שרות י.נ.מ בת"א 03-5620892

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק אעשה שימוש באינפורמציה שלך.

לפחות הרגעת אותי לעניין אי צורך בפירוק הגיר

בשלב הזה .

ברור שכל פעולה בנושא החשמלי כמו שיעצת

תעלה הרבה פחות.

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה{ברוך השם}את אותה תקלה מנוע 2000 . מה הוא לא ניסה הכל כל הדיאגנוסטיקות מגעים והכל יצא תקין הלך להרבה מסוכי דייהו מורשים+מקצועיים+כל החברים שלו בכל מיני חברות{אבא שלי מקושר טוב מאוד}ואף אחד לא עלה על הביעה ופתאום לפני חודש בערך הכל חזר להיות טוב והאוטו חזר להרביץ.

אבא שלי ציין פרט חשוב מאוד שאולי בתקופת החורף נכנסו מים לאחד המגעים והוא נשאר לח.

תבדוק טוב טוב את כל המגעים אולי היוניט של הגיר דפוקה אולי סתם משהו לא מחובר טוב.

ועצה מאוד חשובה תבדוק את הפילטר שמן של הגיר. הוא יכול לגרום לכל מיני בעיות.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה{ברוך השם}את אותה תקלה מנוע 2000 . מה הוא לא ניסה הכל כל הדיאגנוסטיקות מגעים והכל יצא תקין הלך להרבה מסוכי דייהו מורשים+מקצועיים+כל החברים שלו בכל מיני חברות{אבא שלי מקושר טוב מאוד}ואף אחד לא עלה על הביעה ופתאום לפני חודש בערך הכל חזר להיות טוב והאוטו חזר להרביץ.

אבא שלי ציין פרט חשוב מאוד שאולי בתקופת החורף נכנסו מים לאחד המגעים והוא נשאר לח.

תבדוק טוב טוב את כל המגעים אולי היוניט של הגיר דפוקה אולי סתם משהו לא מחובר טוב.

ועצה מאוד חשובה תבדוק את הפילטר שמן של הגיר. הוא יכול לגרום לכל מיני בעיות.

רון ,

הרבה תודה על האינפ' המרגיעה ושמגיעה

ממקור ראשון (אביך) .תודה גם לאביך.

לפחות חסכת לי להתבחבש עם מוסכים רבים.

בינתיים התקלה לא חזרה, אבל באם תחזור

(מניח שבקיץ כשילהט בחוץ לבטח תחזור)

אדע אני מניח מה לעשות על פי כתיבתכם

ולחסוך ריצות והוצאות.

לרפי -

אני גר במרכז .

שוב תודה לכולכם על חסכון בריצות ובהוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והטל' של ספי הנו 057-057-3868964 ושל יניב שותפו 057-4561723 והמכון שלהם הנו "י.ס. גירים אוטומטיים"

שברח' דוד מרכוס 27 א.ת סגולה פ"ת והם מקצועיים ואמינים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והטל' של ספי הנו 057-057-3868964 ושל יניב שותפו 057-4561723 והמכון שלהם הנו "י.ס. גירים אוטומטיים"

שברח' דוד מרכוס 27 א.ת סגולה פ"ת והם מקצועיים ואמינים.

בברכה - רפי לין :-)

ניגשתי אתמול רפי ומרק .

באמת סייע לי עד כה , ורשמתי

את התרשמותי ממנו תחת הפורום

'כללי' .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...