Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שהתקנתי אצל תומקר

שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעדיף שהבנאדם ייתבאס מאשר שייטעה מישהו (אפילו אחד). אני לא מכיר את תומר, אבל לא נשמע שהוא מתקין טוב כפי שפותח השרשור מתאר אותו.

מתעסקים במתקין במקום ברכיבים? התקנה טובה וכיוונים לא פחות חשובים מרכיבים.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מנסה לבטל את דעתו של אף אחד...מה שהפריע לי זו צרות העין, שכולם מתעסקים במתקין, במקום ברכיבים, האם הבנאדם מרוצה, ושאם טוב לו - כל מה שנשאר זה להגיד מברוק, תתחדש, ותהנה.

הסטייה מהעיקר פה היא שהפריעה לי, וממש לא הדעה.אני גם התקנתי אצל תומקאר, וגם אני הייתי צריך לשנות ולתקן, אבל אני לא מחפש מקום לכתוב בו דברים רעים. כשמישהו ישאל מה דעתי על תומקאר, אני אגיד לו שיש שם אחלה מחיר, אבל שאת ההתקנה עדיף שיעשה במקום אחר(אם יש לו את התקציב).אבל כשמישהו רק אומר שהוא קנה מערכת חדשה, מי אני שאפתח את הפה על מי עשה מה ואיך?מי התקין וכמה זה חרא?שיהנה, יתחדש, וכמובן שימשיך עם הג'וק הזה.

אני בעד השיתוף,בעד חלוקת ידע, ובעד כל הפורום המאד מקצועי הזה.עזרו לי המון בבניית carpc(שעדיין נמצא בבנייה), ואני בטוח שעוד אעזר בהרבה אנשים פה. אני נגד הסטייה מהנושא שלשמו נפתח ת'רד מסוים, בייחוד אם התוצאה היא לבעס לבנאדם את היום בדיעבד, כי מה שנעשה כבר היה ונגמר.

יפה אמרת.

יש אנשים שקונים בסופר אחד ירקות ופירות בלבד ובסופר אחר ליד הבית הם קונים את שאר הקניות .

אז מה תגיד שהסופר עם הירקות הוא חרא של סופר .

לכל מתקין יש את המגרעות שלו.

היום הייתי ברמלה אצל מתקין חיכיתי שעה בעמידה שעה שלמה .

רציתי ללכת .ולא הלכתי. אוקי אז בסוף זה השתלם כי הוא אחלה גבר והוא אוהב לעזור .

אז מה אני יגיד שהוא חרא של מתקין ? לא בזה יש לו את הפאק שלו .

אז אצל תומר :לא מתאים לך ההתקנה אל תתקין . רוצה התקנה באיכות אצל תומר תשלם !

רוצה זול תקבל זול ("קמצן משלם פעמיים") יש לו גם התקנות יפות נכון אולי לא כמו של יוסי

אבל יחסית לשוק המתקינים הוא באמת סביר. (אם משלמים טוב )

אני לא חושב שלצלוב איזה מתקין בגלל חייוה של כמה אנשים תעשה את העבודה .

ושוב כל אחד יש לו ציפיה אחרת ממתקין . כל אחד יש לו את הכימיה שלו עם המתקין .

אני היסתדרתי איתו בעבר את ההתקנה אני עושה לבד .

והוא כן עשה התקנה באיכות דווקא . במזדה של אחי . אבל דרש תשלום (לא 150-200 ש"ח )

נכון התקנה פשוטה ללא פיבר ובניות מטורפות .אבל עדיין שומעים טוב .

את הכיוונים השארתי לעצמי .

שוב חברים לדבר על מתקין דברים רעים שהוא סך הכל מתקין סבבה .

לא נראה לי יעזור לאף אחד . ובטח לא יעזור אם תפגעו לו בפרנסה .

שוב אין לי שום דבר איתו

יצא לי לקנות אצלו כמה רכיבים והתקנה בכמה רכבים שהם לא שלי !

תודה רבה

נתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה לבטל את דעתו של אף אחד...מה שהפריע לי זו צרות העין, שכולם מתעסקים במתקין, במקום ברכיבים, האם הבנאדם מרוצה, ושאם טוב לו - כל מה שנשאר זה להגיד מברוק, תתחדש, ותהנה.

הסטייה מהעיקר פה היא שהפריעה לי, וממש לא הדעה.אני גם התקנתי אצל תומקאר, וגם אני הייתי צריך לשנות ולתקן, אבל אני לא מחפש מקום לכתוב בו דברים רעים. כשמישהו ישאל מה דעתי על תומקאר, אני אגיד לו שיש שם אחלה מחיר, אבל שאת ההתקנה עדיף שיעשה במקום אחר(אם יש לו את התקציב).אבל כשמישהו רק אומר שהוא קנה מערכת חדשה, מי אני שאפתח את הפה על מי עשה מה ואיך?מי התקין וכמה זה חרא?שיהנה, יתחדש, וכמובן שימשיך עם הג'וק הזה.

אני בעד השיתוף,בעד חלוקת ידע, ובעד כל הפורום המאד מקצועי הזה.עזרו לי המון בבניית carpc(שעדיין נמצא בבנייה), ואני בטוח שעוד אעזר בהרבה אנשים פה. אני נגד הסטייה מהנושא שלשמו נפתח ת'רד מסוים, בייחוד אם התוצאה היא לבעס לבנאדם את היום בדיעבד, כי מה שנעשה כבר היה ונגמר.

BART

אדם פותח שרשור ולא משנה מה הנושא, הוא חשוף לביקורת מכל סוג שלא תגיע.

הרי אף אחד לא שם לעצמו למטרה- לבאס אנשים כמה שיותר וכמה שיותר מהר.

הרי אם מחר מישהו יפתח שרשור על רכישה של מגבר קליפורניה בום+ רמקולים 9*6 של פיוניר ב3000 ש"ח , אף אחד לא יגיד לו להתחדש גם אם הוא הרי מרוצה בעולם- כי המחיר הוא פשוט שחיטה לאור יום.

אתה הרי לא מצפה שעל כל תרד' שיפתח לגבי התקנה או רכישה יהיו רק תגובות "מפרגנות", כי בסופו של יום המטרה היא לחלוק את הידע והנסיון על מנת שאחרים לא יעשו את אותן טעיות שאותו חבר פורום שכותב את הביקורת -עשה.

אבל שאדם פותח שרשור שבו הוא כותב קניתי מערכת של XYZ בלי פירוט על כלום, והעיקר בכותרת ובתוכן ההודעה זה אך ורק המתקין --> זה ראוי ולגיטימי "שיתעסקו" במתקין.

שים לב מה כותרת השרשור:"מערכת שהתקנתי אצל תומקר".

אז בוא בבקשה ותסביר לי מה פה העיקר ומה ה"סטייה" מהעיקר.

כי כרגע, זה נראה כאילו אתה סוטה מהעיקר ומגן על עקרון שבמיוחד בשרשור הזה,פשוט לא קיים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

BART באיזה רכיבים בדיוק להתעסק, HERTZ או ALPINE, ברור שמדובר בהתקנה ולא ברכיבים

אז מה? אתה לא רוצה שחברי פורום ישתפו אותנו מניסיונם לגבי אותו מתקין? הרי אין פה שום סטיה

מהעיקר חוץ מאולי תגובתך שתסלח לי קצת הזויה חוץ מלפרסם משהו למטרת ויכוח, כמו שאתה עושה פה, אני לא רואה

בה שום מטרה אחרת.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בקשר איתו השבוע להתקין , מגבר + קומפוננט קדמי + מיד באס \ רמקולים בדלדתות מאחורה.

בגלל שאני עובד במשך השבוע , והיום ערב חג יש לי ארוע אז תכננתי ללכת אליו בשישי הבא ,

הוא נתן לי מוצרים של הרץ כולל התקנה (חיווט 4 ) ב 2750 ש"ח . מחיפושים שערכתי לא מצאתי מחיר כזה , וכמביט מהצד מוזר לי מאוד שיש רק מתקין אחד בארץ , נכון ניכר ביוסי שהוא מקצועי מבלי ליראות ולהבין בהתקנה אחת שלו , אבל זה עולה בכנה אחד עם רמת התחביב שלכם , כשאתם מקפדים על מערכות טובות ב 10,000 ש"ח ויותר בשבילכם אין פשרות גם על התקנה ועוד 1000 ש"ח זה בכלל לא פונקציה . אין כאן ויכוח שטוב זה יקר ! אבל אני שואל אתכם יש לי הכל כולל הכול ב 2750 , שרק ליקנות את המוצרים עולה בזאפ 2900 ש"ח וללכת ליוסי בעוד 1000 ש"ח זה כבר כמעט 4000 ש"ח .

תבינו בלי לעשות כלום עם מערכת מובנת של הרכב, לי זה נשמע סביר מאוד ובגלל זה אני מתעכב בהחלטה , אני בטוח שהתקנה הכי גרועה לי תישמע מעולה !אבל מי נוהג ברכב אני או אתם , אני חושב שהתקנות בסיסיות מצריכות התקנה סבירה והכול נתון ליחס מחיר ההשקעה , זה כמו שלא מבטחים רכב פחות מ 15K בביטוח מקיף .

אין ספק שעולם האודיו לרכב מופלא ולמי שזהו תחביבו ומפנה אילו את המשאבים הכלכלים, אחלה! אבל יש כאלו שרק רוצים לשמוע קצת יותר טוב .

תלכו לשדרות ותעשו את עצמכם שלא מבינים ופשוט תבכו מהרמה הנמוכה שם , אני שכל הידע שלי המועט מאוד נירכש כאן בפורום הבנתי יותר מהם , זה שהם חיים עדיין בעידן רמקולי הפיוניר ומגברים סינים מהוללים שם כאילו מוכרים לך חללית , ומשפט כמו מגבר של פיוניר עולה 3000 ש"ח , כאשר בכלל לא ניתקלתי בהמלצה על מגבר פיוניר . והרבה המונים מתקינים שם ויוצאים מרוצים עד הגג . למה ? כי אין להם הבנה כמוכם אבל יש להם אוזניים ובשבילם זה מספיק.

למרות כל הנאמר כאן אני מתכוון ללכת לתומר כי למרות שגם לי הוא "דחף" מוצרים של הרץ אבל בסה"כ בתקציב שלי מדובר במוצרים טובים ובכלל לא חשבתי שאני יתקין כאלו מוצרים ברכב שלי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מור,

אני לא מכיר את תומקאר, לא לטובה ולא לרעה, מלבד התגובות בשרשורים

השונים פה בפורום.

אין קשר בין רמת המערכת לבין טיב ההתקנה. נכון לא כל מערכת צריכה התקנה

באלפי שקלים עם RCA וחיווט שעולה הון אבל גם התקנה בסיסית צריכה להתבצע

בסטנדרטים מסוימים. אני רוצה לראות אותך שומע במערכת כשברקע רעשי

אלטרנטור חזקים שמאפילים על כל הסאונד, מגבר שנכנס כל שני וחמישי לפרוטקשיין,

פיוזים, חיווט שנשרף וניתך ועוד ועוד (הכוונה אינה לגבי תומקאר אלא לגבי כל התקנה

גרועה/רשלנית).

גם בהתקנות זולות יחסית האיכות חשובה, אף אחד לא אמר לך ללכת ולהשקיע אלף ויותר

שח על התקנה, אפשר לחפש ואף למצוא גם כאן בפורום המלצות חמות על עוד מתקינים

טובים וגם יותר זולים, במחיר שיתאים לכיסך.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שהוא , שאצל תומר המחיר נובע כעסקת חבילה , ולי לא ניראה שהוא כזה גרוע , יש לי תחושה שהוא מתקין בסדר , לא יותר מזה . נו ליקנות ב 2900 והתקנה זולה בעוד 500 , זה יקר , צר לי אבל ניראה לי שיש הגזמה לגבי תומר , אם הוא מחזיק סחורה טובה לפחות אני מצפה להתקנה סבירה , לחבר מגבר וקומפוננט לא ניראה לי שגם בזה הוא יפשל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע למור-אם אתה הולך למתקין,ואני מתכוון לכל מתקין,לא רק תומר,זה לעשותשיעורי בית כאן בפורום על התקנות סבירות,

מה המינימום שצריך לעשות בהתקנה סטנדרטית,ולהיות כל הזמן בקשר עין עם הרכב שלך,כדי לדעת בדיוק מה מתקינים לך,איך,והאם הכל חזר למקומו כמו שהיה לפני זה.

שיהיה בהצלחה!

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

שבוע שעבר התקנית מערכת שלמה אצל תומר (תומקר במושב רינתיה)

H.U: ALPINE 102RI

רמקולים של HERTZ

מגבר של HERTZ

שומעים פיצוץ !

השרות והעבודה הייתה מעולה, ממליץ בחום לכל מי שמתלבט איפה להתקין/לקנות להתקשר לתומקר.

שומעים פיצוץ? :shock:

יש לך קצר במערכת :-P

התומקאר שאני זוכר בכלל מנוהל ע"י רמי קראדי שהוא שם בתעשיה הזו בפני עצמו ויש לו סגנון התקנה ובניה ייחודי מאוד - התקנות יפהיפיות שאפשר רק להתפעל מהן.

את תומר אני לא מכיר, אבל לצערי אני נתקל בהרבה ביקורת שלילית על בית העסק - כשדבר כזה קורה, זה לא סתם - זה אומר שיש בעייתיות מסויימת, לא יודע למה וממה זה נגרם.

התקנת? שומעים טוב? אתה אוהב את התוצאה - תתחדש! - תהנה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל תומר צריך קצת יותר תשומת לב, אבל אני לא יכול להגיד שאני לא הייתי מסתכל על כל מתקין שיתקרב לי לאוטו...

מור, לך לתומר, הוא נותן אחלה מחירים על הרכיבים.תגיע מוקדם ותשגיח עליו שלא יעשה שטויות.הוא יודע מה הוא עושה, אבל לפעמים ממש לא מרוכז(בגלל שהוא מתקין מוכר קונה ועושה מליון דברים מסביב).

ולכל מי שחשב שאני משוחד, ממש לא.רק חורה לי שברגע שמזכירים שמות מסוימים פה כולם מתחילים להתלונן. לא שאלו איך המתקין, רק רצו להשוויץ במערכת חדשה. ולכל מי שטען שזו פרסומת - הרי כל פעם יש שרשור "ההתקנה שלי אצל יוסי\יחיאל\אשף אחר", אז אצלם זה לא פרסום משוחד וזה בסדר, כי הם יקירי הפורום, אבל כשמישהו יוצא מרוצה ממתקין אחר אז זה לא בסדר שהוא מרוצה?

ו eli_i, אם הייתי רוצה להיות הזוי לא הייתי מנהל שיחה.הייתי כותב דברים שמפארים אנשים שלא כדאי לפאר אותם.לפרסם משהו למטרת ויכוח?זה השם השני שלי אבל לא הפעם.הפעם זה סה"כ כדי להוסיף מימד של רציונליות, ומור הוא דוגמא חיה למה שאני טוען - במחיר שתומר נותן, לרוב האנשים זה שווה.לא לחולי סאונד, אבל כן לכל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כמו יוסי, יחיאל, עופר

זה כבר לא עניין של פרסומת - זה אופי, זה כמו קיר ברזל שאתה לא יכול לשבור.

האנשים האלה לא מסוגלים לעשות עבודה לא טובה - הם לא סולחים לעצמם והם לא מתפשרים עם עצמם.

זה כבר ממש הרבה מעבר להיותם מתקינים - זה קשור להיותם אנשים עם סטנדרטים ברמות הכי גבוהות שאפשר למצוא - לא משנה במה הידיים שלהם יגעו - זו תהיה הצלחה מסחררת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BART זה מה שכתבת, בגלל זה אמרתי שתגובתך לא קשורה, במה אתה רוצה שנתמקד?, אין פירוט של רכיבים, רק הזכרת השם של החברות והעובדה שההתקנה "פיצוץ", מטבע הדברים במקרים כאלו אנשים יחלקו מנסיונם הטוב/ הרע בהתאם למקרה ולא לבקשתו של פותח השרשור. אם ישנם כל כך הרבה תגובות שליליות כנראה שישנה בעיתיות מסוימת, קשה לי להאמין שכל כך הרבה אנשים יחברו ליצור קנוניה כנגד מתקין מסוים, הרי גם אתה יצאת בסופו של דבר לא מרוצה עם צורך בתיקונים ושינויים בהתקנה.

אם אתה בעד שיתוף ידע, ניסיון בפורום , אז מה הבעיה, זה בדיוק מה שקורה בשרשור הזה, מה להלל או לשבח התקנה מסוימת כשהרבה מחברי הפורום חולקים על הדעה. אז איפה פה צרות העיין (צרות עיין בעברית הינה קנאה, אני בטוח שאותם חברי פורום לא מקנאים וחושקים בהתקנה:lol:), בסך הכל ביקורת שיכולה להיות לטובה או לרעה בהתאם למקרה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי תקופה ארוכה שלא נכנסתי לקרוא בפורום (אני בדרך כלל לא מגיב , אלא רק קורא תגובות. אני מגיב רק כשאני יודע שאני קרוב לנושא), ממש מצער אותי לשמוע מה שאתם חושבים על תומר.

אני מכיר אותו כבר איזה 5 שנים , מאז שהייתי ילד בן 17 שרק קנה רישיון, ומאז אני כבר מבין דבר או שניים במערכות לרכב.

באמת שאני לא מכיר הרבה אנשים יותר ישרים וחביבים מתומר. לי לא יצא אף פעם לראות שהוא צועק על לקוח או לא מ תקלה שקרתה בהתקנה. בעבר הייתי יושב אצלו די הרבה ,ואני עוד זוכר אנשים שהיו חזורים אליו אחרי שנים ותומר עוד היה מסדר להם דברים שלא קשורים בכלל אליו בלי לקחת שקל.

עד היום אני שולח כל אחד מהחברים שלי שיש להם בעיה במערכת (שהתקינו במקומות אחרים) או בחשמל של הרכב בשביל שתומר יסדר להם את זה , בדרך כלל בחינם וביחס אדיב.

עד היום כל מי שישאל אותי אני אמליץ על תומר בעיניים עצומות , אם לא בגלל המחיר בגלל השירות! כל אחד ממכם מוזמן להתקשר אליו גם אחרי שעות העבודה שלו , ואם התקנת אצלו מערכת הוא גם יגיע אליך הביתה בשביל לתקן תקלה אם משו תקול בהתקנה שלו.

אנשים יכולים להעביר ביקורת על התקנה , זה לגיטימי , כל אחד והטעם שלו . אבל בנוגע ליחס ולשירות שלו? באמת שזה רק ניסיון להכפיש את השם שלו. לי זה נשמע תלוש מהמציאות.

דעתי על רמת התקנות של תומר:

מניסיוני האישי באמת שתומר מתקין ברמה גבוהה. אי אפשר לקחת את ההתקנה שלו בהשוואה להתקנה ב2000 ש"ח , בגלל שהוא לא לוקח על ההתקנה 2000 ש"ח. אם מישו ירצה לשלם יותר כסף על רכיבי התקנה טובים , גם אצל תומר אפשר להתקין במחיר הזה. אני יודע שאם אתה קונה כמה מוצרים אצלו אז בדרך כלל גם את המחיר של ההתקנה הוא לא לוקח לך . אז למה אתם מציפים? לRCA של מאות שקלים לקבל? לחוטים של מותגי יוקרה? אתם מסכימים איתי שזה לא הגיוני? אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה. אם מישו רוצה התקנה ברמה של אלפי שקלים , שישלם אלפי שקלים והוא יקבל אותה.

לפי מה שאני ראיתי ההתקנות של תומר מסודרות ונקיות , בצורה אסטתית שלא מביישת אף מתקין ברמה.

אם מישו מתלונן על העובי קבל , שיוסיף כסף! רוצה קבלים של מותגים? אין בעיה , תשלמו.

אני יודע שיש לו RCA איכותיים של אודיסון וחברות אחרות , או קבלים של 4G או 8G תלוי בצריכת זרם.

הוא שם את המגברים על פלטות עץ קטנות.

מסווה את החוטים בצורה יפה.

אני לא מבין מה ההתנפלות הזאת על מתקין שבאמת הוא בחור זהב .

מרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה סבור שהכבלים הם אלה שמכריעים את איכותה של מערכת? כי אתה מתייחס בעיקר לחיווט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...