Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר של קליפורניה

ariKk
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפחות אנחנו נותנים המלצות לאנשים בגילינו ומה הם יכולים לירכוש בתקציב דיי קטן שלהם בעולם האודיו רכב היקר ר--צ--ח..

עם כול הכבוד לכול המבינים בתחום.. אתם נותנים הצעות ממש טובות אבל הכיס של האנשים הקטנים לא יכולה להרשות לעצמה.. :roll:

מבינים אותי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הרבה אנשים שמדברים באוויר. שאפילו לא התנסו בהם. ואני חושב שעופר כזה בלי לפגוע

.

תמיר

עכשיו שסימתי את הלימודים שלי להיום אני רוצה להסביר לך ולכל השאר למה אני אומר את מה שאני אומר. ולמה מה שאני אומר הוא לא רק דעה . (אני מדגיש לא רק דעה)

גם לי עד לא מזמן לא היה כסף למערכת. ותמיד ההורים שלי היו נגד הדברים האלו כך שזה היה לי עוד יותר קשה. ובכל זאת לאט לאט למדתי וניסיתי רכיבים שונים מהזולים ועד היום שכבר יש לי כמה רכיבי היי אנד.

זה התחיל כך. היה לי טייפ של סוני. שהיה מחובר לעוד זוג רמקולים שלא שווים איזכור בכלל מקדימה וזוג קנווד 6X9 מאחורה. שאותם קניתי אחרי שהכרחתי את המתקין להתקין לי 5 זוגות שונים ושאני יבחר את מה שמתאים לי , לפי הסאונד שהם מפיקים באוטו שלי , מההד יוניט שלי - וזה היה שונה לגמרי ממה שהשמיעו לי בחנות !!

אחר כך החלפתי את ההד יוניט של סוני ברדיו דיסק פשוט של סוני.

ואז הוספתי עוד רמקולים קדמיים 5 ורבע אינץ של אינפיניטי - אז כבר הייתי בטוח שיש לי את הסואנד הכי טוב בעולם.

אחרי זה הוספתי מגבר פשוט (מאלו שקוראים להם זבל סיני). הגברתי איתם את האחוריים ובכלל היה טוב.

ואז :mad: שישנתי אצל חברה שלי ( שאבא שלה ראש מדור חקירות במשטרת ישראל .. )פרצו לי לאוטו ורוקנו הכל.

אחרי זה קניתי הד יוניט של קנווד מיני דיסק kmd870 מצוין - מכשיר יקר - ולכן קניתי מושמש.

אליו אחרי תקופה מסויימת הוספתי לנזר וייב 430 שגם אותו קניתי משומש בפחות מאלפיה.

בינתיים הוספתי אחוריים של פיוניר , מקדימה סתם איזה רמקול בינוני , אבל חיברתי אותו על היי פס ושמעו נחמד. בבגאז זרקתי סאב של gemsound (אני מניח שלא מכירים) זה מה שהיה לחברים שלי לתת לי - לא היה לי תקציב ושמעו טוב.

היו לי עוד אבל אלו עיקריים.

מעבר לזה יצא לי לשמוע (ושאני אומר לשמוע אני מדבר על לשבת באוטו למטרת שמיעה ולשחק עם המערכת) , מגברים מאוד איכותיים כמו brax audison , מגברים טובים כמו רוקפורד , מגברים בינוניים כמו לנזר לייטנינג , וגם את כל השאר.

כנ"ל לגבי רמקולים ושאר הרכיבים - אני חושב שאין טעם לפרט יותר.

ונחזור קדימה. אני מקווה שרוב האנשים שבפורום הזה יענו על דברים מניסיון כמו שאני.

לגבי קניה במחירים נמוכים , אני בחרתי לקנות רכיבים טובים , אבל משומשים , כך מגבר נחמד בפחות מאלף , הד יוניט טוב מאוד ב - 1200 , (אני גם קניתי רמקןלים משומשים , אבל זה קצת יותר בעיתי לדעתי). ואם מתעקשי ם על חדש אז אני ממליץ לנסות להוסיף סכום שהוא יחסית קטן ולקבל מוצר שהוא יותר טוב. (ובואו לא נתחיל להתנצח כמה יותר טוב). בכל אופן זאת המלצתי לאלו מביננו שהם חסרי תקציב.

וזה שאתם צעירם ? אז מה , אין אם זה שום בעיה. בכל אופן שיהיה בהצלחה לכולנו , צעירים וקשישים כאחד !

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת דעה סתם כך אולי זה לא רציני (לי אישית יצא לשמוע קליפורניה בום, לוג'יק, STREET SOUND, DHD, PYLE ועוד ועוד) אבל בהחלט לא צריך לשמוע כל מוצר ומוצר כדי לתת המלצה כללית.

שים לב שלרוב ההמלצות הן על מוצר עדיף באותו תקציב או בתוספת קטנה. זה לא שבא לפה מישהו ואמר אני רוצה לקנות מגבר ב300 שקל ואמרו לו קנה אחד ב2000 ש"ח.

לפירלס בארץ למשל יש עוד מותגים והמון סוגי רמקול, הרי לא יתכן שמישהו ישמע כל רמקול ורמקול אבל זה מספיק שהוא שמע אחד שניים וכמו כן דעות של אנשים אחרים בשביל שהו יוכל להביע את דעתו על המוצרים.

מי שממליץ על רוקפורד שמע את כל המוצרים שלהם? אני בטוח שלא, למרות זאת יתכן והוא שמע מספר מוצרים שמצאו חן בעיניו וכמו כן דעות חיוביות נוספות ואז הוא יכול להמליץ על החברה.

אותו אדם רשאי לומר את דעתו ואין בה דבר לא רציני.

תמיר בנוגע לחברות שאמרת, רובן נחשבות לLOW END ואלו שלא אז יש להם גם דגמים נמוכים (כמו כמעט לכל חברה) לכן זה לא נותן אמת מידה.

למען האמת, מלבד אולי מורל קשה לשמוע רמקולים טובים בארץ מכיוון שהם נמכרים בכמות מזערית.

אתה צודק כול מה שאני שומע זה LOW END רק אתה שומע חברות "HIGH END". שמעתי מערכות באיכות אחושרמוטה אז אל תגיד לי שמה שאני שומע זה חברות שהם נמוכות. לא רק אתה שמעת מערכות טובות.

וידיד יקר אם שמעת מוצר או 2 זה לא אומר שאתה או מישהו אחר מבין מה הולך בכול המוצרים של החברה הדברים האלה יכולים להשתנות. מי שקנה רמקול או טויטר של קליפורניה בום - סתם דוגמה ) ושהמוצרים האילה חרא יכול לבקר על המגברים והסאבים שהם כאילו.

לא !

:twisted:

תמיר

תמהה אנוכי איזה ניסיון יש למי שממליץ על בניה בעץ סנדוויץ, מתקין ברכבו קליפוניה ונותן המלצות ל- "HIGH END". אולי זה קשור לגיל?

איזה ניסיון? יותר מימה שיש לך אפילו שאני בן 18. קח את זה בחשבון

אתה רק מתמונות לומד. אתה לא מבין כלום לא בעץ לא באלקטרוניקה. וזה שרשמת אלפליין בשם שלך זה לא עושה אותך מבין גדול מי שבינתיים יותר עוזר פה בפורום לאנשים עם בעיות זה אני לא אתה. :evil::twisted:

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, נתחיל מזה שאלפיין מבחינת גיל יכול להיות אבא שלך. נמשיך מזה שהוא מתקין כבר המון שנים (אולי מספר שנים זהה לאלו שאתה חי) ועבד (ועדיין עובד) על רכבים שבאמת רובנו רואים רק בתמונות. לזלזל בניסיון של אדם שאין לך שמץ של מושג מיהו זה ילדותי ולא רציני ובמיוחד במקרה הזה.

המטרה פה היא לא להראות מי גדול יותר, המטרה היא להעמיד דברים על דיוקם בנוגע לציודים שונים. אם אתה יכול לדבר בצורה קצת פחות מתלהמת ויותר בוגרת זה יהיה מצויין. אם לא אז אני כבר צופה את עתידו של הת'רד הזה.

אדי, לא אמרת דבר חדש שלא אמרת כבר בת'רד הזה וכבר עניתי לך עליו. תקרא שוב את ההודעה הקודמת ונסה להבין גם אותי ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם השירשור עשא לכם את זה , ובכל מקרה את רוצים לקנות קליפורניה :roll:

אז יש מכירה קבוצתית בוואלה נשאר 3

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/AuctionProd.asp?auction_id=1090316

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, נתחיל מזה שאלפיין מבחינת גיל יכול להיות אבא שלך. נמשיך מזה שהוא מתקין כבר המון שנים (אולי מספר שנים זהה לאלו שאתה חי) ועבד (ועדיין עובד) על רכבים שבאמת רובנו רואים רק בתמונות. לזלזל בניסיון של אדם שאין לך שמץ של מושג מיהו זה ילדותי ולא רציני ובמיוחד במקרה הזה.

המטרה פה היא לא להראות מי גדול יותר, המטרה היא להעמיד דברים על דיוקם בנוגע לציודים שונים. אם אתה יכול לדבר בצורה קצת פחות מתלהמת ויותר בוגרת זה יהיה מצויין. אם לא אז אני כבר צופה את עתידו של הת'רד הזה.

אדי, לא אמרת דבר חדש שלא אמרת כבר בת'רד הזה וכבר עניתי לך עליו. תקרא שוב את ההודעה הקודמת ונסה להבין גם אותי ואחרים.

סתם התאמצת. זה לא מעניין אותי מה הוא עושה ומי הוא יכול להיות והוא לא.

כול בן אדם 6 בעולם חושב שהוא מתקין. ההבדל שיש מקצועיים ויש שלא.

ובזה סגרתי את העניין.

יום טוב.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ASTRO , נכון שזה ממש לא מעניין אותך, אבל סתם לצורך העניין ALPINE עובד במקום הכי מקצועי בארץ למכוניות יוקרתיות... (מתקין מורשה של פורשה)

וחבל שלא כל המתקינים בארץ עובדים בסטנדרטים שALPINE עובד בהם, במקרה כזה המילה חאפר היתה יוצאת מהתחום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרו, עם כל הכבוד ראינו את התמונות של ההתקנה שלך, מתקין מקצועי (אם בכלל) אתה בטח שלא :!:

אז בבקשה ממך אל תדבר על בן אדם שאין לך מושג מי הוא ,מה הידע שלו ומה היכולת שלו.

אם תגיע ליום שבו תדע עשירית ממנו תוכל להיות מרוצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה כמה כבר פורשה יש לנו בארץ..

הבן אדם ממש לא מדבר יפה..

אדי זה היה אחד המשפטים הדביליים שיכולת להגיד....

נתחיל בזה שרוב המתקינים לא יודעים איך לגשת לפורשה ויפחדו מלהתעסק בכלל....

(וביטחון בעבודה זה דבר מאוד חשוב שיהיה למתקין)

ודבר שני יוסי זוכה להתקין גם מרצדסים, יגואר, BMW... במקרה הגרוע הוא נופל על איזו אלפא חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא חושב שהוא מתקין, הוא עובד בזה לפרנסתו. אני אעלה תמונה של עבודה שלו (שעוד לא גמורה) שתוכל להתרשם ממנה.

בכל מקרה, בדבר אחד אתה צודק, אם בחור צעיר מאוד כמוך מרשה לעצמו לזלזל כך באנשים שהוא לא מכיר ושמנוסים ממנו בהרבה, באמת חבל על המאמץ (חשבת לרגע שאולי אתה מתנהג כמו אותם בני 6?!).

אני נועל את הת'רד כי הוא פשוט לא הולך לשום מקום. אם למישהו יש משהו להגיד שהוא חושב שיכול לקדם את הת'רד הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי.

איל

Golf.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...