Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר של קליפורניה

ariKk
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיר, השאלה היא במה אתה התנסית. יכול להיות שאתה לא התנסית בדברים טובים בהרבה ולכן אתה חושב שהם טובים (לא אומר אם כן או לא) ויכול להיות גם שזה מה שמספק אותך.

יש המון אנשים שקונים רמקולים פירלס מנצרת ומבסוטים או בגלל שהם לא התנסו בדברים טובים יותר או שפשוט זה מה שמספק אותם. בכל מקרה עדיף שידעו שיש מוצרים טובים יותר וינסו לפחות לשמוע אותם על מנת שלא יצטערו לאחר הקניה (וכאלה שהצטערו לאחר מכן יש הרבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם יודעים מה סתם בשביל להוכיח פעם אחת לכולם ( לכול הטוענים למנייהם לטוב ולרע )

באו נביא לאיזה מפגש מגבר של קליפורנייה בום ומולו מגבר של עוד 300 -500 שקל יותר ( חברה עם שם ) ונראה אתה התוצאות , איכות, כוח, וכ'ו :) יכול להיות נחמד ...

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי הרבה בעיקר רמקולים של MB קוורט פולק אודיו פיוניר דנון סוני קנווד JBL

ועוד כמה שלא עולה לי בראש עכשיו.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עדיף שידעו שיש יותר טוב"

בכל תחום יש יותר טוב... כשמדברים על צרכן נורמלי עם כמות מזומנים הגיונית (לא ביל גייטס) תמיד יהיה יותר טוב. אני לא חושב שיש מישהו שקונה קליפורניה בום או פרוסאונד או סופר סאונד או כל חברה אחרת (גם רוקפורד) שלא יודע שיש יותר טוב.

הכל עניין של תקציב ושאיפה.

אודיופיל שמחפש 0 עיוות במגבר (למרות שאין) כנראה לא יסתפק בחברה כמו רוקפורד ויחפש יותר טוב במידה והתקציב מאפשר לו.

כשמדברים על תלמיד תיכון שרוצה לעשות קצת פוזות בשכונה ולשמוע חזק יהיה מרוצה מעל הראש גם מפרוסאונד (כל עוד השכונה שומעת).

לדרג בלי לבדוק ולהתנסות זה בלתי אפשרי ולהגיד על חברה X Y Z שהיא זבל סיני בלי בדיקה ועל סמך שמועות/שם מצחיק זה לא תורם לאנשים שמחפשים פשטות ובזול (רק קצת יותר טוב ממה שיש להם עכשיו) וזה גם לא מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת דעה סתם כך אולי זה לא רציני (לי אישית יצא לשמוע קליפורניה בום, לוג'יק, STREET SOUND, DHD, PYLE ועוד ועוד) אבל בהחלט לא צריך לשמוע כל מוצר ומוצר כדי לתת המלצה כללית.

שים לב שלרוב ההמלצות הן על מוצר עדיף באותו תקציב או בתוספת קטנה. זה לא שבא לפה מישהו ואמר אני רוצה לקנות מגבר ב300 שקל ואמרו לו קנה אחד ב2000 ש"ח.

לפירלס בארץ למשל יש עוד מותגים והמון סוגי רמקול, הרי לא יתכן שמישהו ישמע כל רמקול ורמקול אבל זה מספיק שהוא שמע אחד שניים וכמו כן דעות של אנשים אחרים בשביל שהו יוכל להביע את דעתו על המוצרים.

מי שממליץ על רוקפורד שמע את כל המוצרים שלהם? אני בטוח שלא, למרות זאת יתכן והוא שמע מספר מוצרים שמצאו חן בעיניו וכמו כן דעות חיוביות נוספות ואז הוא יכול להמליץ על החברה.

אותו אדם רשאי לומר את דעתו ואין בה דבר לא רציני.

תמיר בנוגע לחברות שאמרת, רובן נחשבות לLOW END ואלו שלא אז יש להם גם דגמים נמוכים (כמו כמעט לכל חברה) לכן זה לא נותן אמת מידה.

למען האמת, מלבד אולי מורל קשה לשמוע רמקולים טובים בארץ מכיוון שהם נמכרים בכמות מזערית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת דעה סתם כך אולי זה לא רציני (לי אישית יצא לשמוע קליפורניה בום, לוג'יק, STREET SOUND, DHD, PYLE ועוד ועוד) אבל בהחלט לא צריך לשמוע כל מוצר ומוצר כדי לתת המלצה כללית.

שים לב שלרוב ההמלצות הן על מוצר עדיף באותו תקציב או בתוספת קטנה. זה לא שבא לפה מישהו ואמר אני רוצה לקנות מגבר ב300 שקל ואמרו לו קנה אחד ב2000 ש"ח.

לפירלס בארץ למשל יש עוד מותגים והמון סוגי רמקול, הרי לא יתכן שמישהו ישמע כל רמקול ורמקול אבל זה מספיק שהוא שמע אחד שניים וכמו כן דעות של אנשים אחרים בשביל שהו יוכל להביע את דעתו על המוצרים.

מי שממליץ על רוקפורד שמע את כל המוצרים שלהם? אני בטוח שלא, למרות זאת יתכן והוא שמע מספר מוצרים שמצאו חן בעיניו וכמו כן דעות חיוביות נוספות ואז הוא יכול להמליץ על החברה.

תמיר בנוגע לחברות שאמרת, רובן נחשבות לLOW END ואלו שלא אז יש להם גם דגמים נמוכים (כמו כמעט לכל חברה) לכן זה לא נותן אמת מידה.

למען האמת, מלבד אולי מורל קשה לשמוע רמקולים טובים בארץ מכיוון שהם נמכרים בכמות מזערית.

אתה צודק כול מה שאני שומע זה LOW END רק אתה שומע חברות "HIGH END". שמעתי מערכות באיכות אחושרמוטה אז אל תגיד לי שמה שאני שומע זה חברות שהם נמוכות. לא רק אתה שמעת מערכות טובות.

וידיד יקר אם שמעת מוצר או 2 זה לא אומר שאתה או מישהו אחר מבין מה הולך בכול המוצרים של החברה הדברים האלה יכולים להשתנות. מי שקנה רמקול או טויטר של קליפורניה בום - סתם דוגמה ) ושהמוצרים האילה חרא יכול לבקר על המגברים והסאבים שהם כאילו.

לא !

:twisted:

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק אני שומע היי אנד, יש עוד כמה :roll:

בכל מקרה אמרת חברות אז חוץ מMBQ ופולק השאר הן לא בין הגבוהות. הרוב המוחלט של הרמקולים של MBQ ופולק בארץ הן מהסדרות הנמוכות. אתה אומר ששמעת מערכות טובות, ביקשתי שתגיד ממה הן מורכבות בסך הכל (וגם אנשים נוספים) ולא קיבלתי תשובה. זה מעניין אותי כי אני רוצה לראות למה השוואת את הרמקולים שעליהם אתה ממליץ. אז אתה יכול לתת תשובה או שאתה יכול לבוא ולתקוף ועדיין לא לתת תשובה.

דבר שני לא שמעתי מוצר או שניים של החברות שציינתי שמעתי יותר (ולא התייחסתי לאיכות שלהם) רק אמרתי שגם על פי שמיעה של שני מוצרים (במיוחד כשאין להם כמות מטורפת של דגמים) פלוס חוות דעת ממשתמשים אחרים אדם יכול להמליץ אם לדעתו החברה טובה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כול מה שאני שומע זה LOW END רק אתה שומע חברות "HIGH END". שמעתי מערכות באיכות אחושרמוטה אז אל תגיד לי שמה שאני שומע זה חברות שהם נמוכות. לא רק אתה שמעת מערכות טובות.

וידיד יקר אם שמעת מוצר או 2 זה לא אומר שאתה או מישהו אחר מבין מה הולך בכול המוצרים של החברה הדברים האלה יכולים להשתנות. מי שקנה רמקול או טויטר של קליפורניה בום - סתם דוגמה ) ושהמוצרים האילה חרא יכול לבקר על המגברים והסאבים שהם כאילו.

לא !

:twisted:

תמיר

תמהה אנוכי איזה ניסיון יש למי שממליץ על בניה בעץ סנדוויץ, מתקין ברכבו קליפוניה ונותן המלצות ל- "HIGH END". אולי זה קשור לגיל?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת דעה סתם כך אולי זה לא רציני [לי אישית יצא לשמוע קליפורניה בום, לוג'יק, STREET SOUND, DHD PYLE ועוד ועוד) אבל בהחלט לא צריך לשמוע כל מוצר ומוצר כדי לתת המלצה כללית.

ומה דעתך עליהם?

על pyle במיוחד?

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שכשמדובר בתחום מחירים נמוך עדיף לשלם על מוצרים של לנזר, לייטנינג אודיו, סוני, קנווד ופיוניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שטוענים מגבר קליפורניה זה טוב

טוב אז ככה... בדרך כלל שאתם קונים משהו אתם קונים על פי מוניטין נכון?

כמו מעבד זה אינטל

מערכת לבית סוני/פיוניר/קנווד

פלאפונים נוקיה/סמסונג/LG

מכונות גילוח/תספורת - פיליפס

ועוד...

הפואנטה היא שבדרך כלל קונים לפי מה ששמעתם מכל אלה שמבינים בפורום!

זה שאתה בא וקונה מגבר של קליפורניה בום ב700 ש"ח , בטענה שהוא מוציא 200-300WRMS (לא משנה כרגע העוצמה מדברים על עוצמה גבוהה כרגע) אי אפשר לדעת באמת, מישהו באמת בדק את הנתונים של אחוז עיוותים!??

מישהו באמת בדק את הקרוס שלו אם הוא טוב?

אז חבר'ה לא למהר לקנות כי באמת חבל על הכסף ועדיף להוסיף עוד מאה-מאתיים שקל ולהביא משהו שאומנם "פחות חזק" אבל משהו אמין...

חבר שלי קנה מגבר של פרוסאונד... תאמת שומעים יחסית למה שדובר בפורום חזק אבל האיכות ממש על הפנים!, בסה"כ מדובר בהוצאה לא קטנה ולא כדאי לקנות משהו שתתחרטו עליו.

אני כמעט קניתי את הפרוסאונד הזה, עד שעשיתי כמה בירורים בפורום וישר ביטלתי את הקנייה, אז שילמתי כמה שקלים על הביטול אבל זה עדיף מאשר לקנות משהו ב400 ש"ח ואז לגלות שבעצם עבדו עליך.

אז בגדול... תקשיבו למה שאומרים לכם כאן בפורום , יש כאן מספיק אנשים שיש להם קצת ידע ונסיון יותר ממכם ואל תזלזלו באף אחד!, כי בסה"כ כל מי שטוען כאן קליפורניה בום הם טובים לא בידיוק יודע מה הוא אומר - ועם כל הכבוד לכולם, בלי לזלזל ולפגוע באף אחד.

סיכום עניין, חבר'ה לפני שאתם קונים תבררו, אח"כ תצטערו.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל תיראה אנחנו בני ה17 + אין גרוש על התחת ולכן אנחנו לא יכולי ם ליקנות מגבר של חברה שעולה 20 אלף שקל מבין..

אייל שאתה הייתה בגיל הזה הייתה לך מערכת ב5000000000 שקל???

תיראה זה לא שאנשים שקונים מגבר של PYLE כי הם לא מבינים במערכות זה פשוט הסכום שהם יכולים להוצאי..

לדעתי לפיוניר וללנזר יש מחירים דיי גבוהיים בשוק...

ניראה אותך בגיל 17+ מקבל מגבר של לנזר או של פיוניר ב1200-2500 שקל מה הייתה אומר אז?

אני אישית בפורום לא מצאתי שום מגבר שמתאים..

כי כולם אומרים בינוני או חרא אל תיגע בזה..

אבל תחשבו לרגע בישביל איש קטן ולא איזה בונה מערכות יוקר זה מתאים ??

ד''א

לא מדובר פה על זבל סיני אמיתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מה הקשר???

אני בן 21 חייל וגם לי אין מי יודע מה כסף

ואתה יודע מה... אני השקעתי באוטו בסביבות ה 3500 ש"ח על כל הציוד שיש לי

ושומעים חבל על הזמן , מה שיש לי באוטו ממש לא מבייש מערכות טובות, כמובן שעכשיו אני שואף להעלות את הרמה באוטו ולהחליף את הציוד שיש לי - כמו שאומר המשפט "עם האוכל בא התאבון", אבל אתה יודע איך חברים שלי מתלהבים מהציוד שיש לי?, אני נוסע בחוץ וכולם מסתכלים וסה"כ מה יש לי? סאב שאני לא מנצל חצי ממה שהוא מסוגל לתת , אני נותן לו 100WRMS. שזה נחשב נמוך לסאב וכל אחד שאני עובר לידו ישר מסתכל על הרכב, לא סתם לתת בומים בשביל הפוזה ולומר הנה יש לי סאב.

וכל הציוד שיש לי כרגע זה תוצרת פיוניר וקנווד ... נכון לא ברמות הגבוהות לזה אני קורא רמה בינונית של ציוד (פיוניר וקנווד לא נימנות על הטופ), אבל זה לא זבל סיני

אתה יודע במה אתה יכול למדוד את הזבל סיני הזה? , באמינות שלו ואמינות זה לא רק העוצמה שזה מסוגל להגיע,

זה תלוי בכל מיני פרמטרים ולדוגמא זה האחוז עיוותים של המגבר... ב"זבל סיני" יש הבדל עצום בין המצוי לרשום.

וזה לדוגמא הזמן שהמגבר מסוגל להחזיק, אני יכול להתערב איתך שלאף אחד אין נסיון של כמה שנים עם מגברים כאלו.

ציוד נמדד גם ביכולת שלו לתפקד טוב בעומס, לי אף פעם לא קרה בעיות התחממות, אני רואה מדברים על זה הרבה פורום אבל משום מה אני לא ניתקלתי בזה.

זה מה שנקרה מוניטין של חברה... חברה שיש לה שם בעולם

ואתה יודע מה שיפה בכל העסק הזה?? זה שאפשר לעבוד כאן על כל הישראלים כי הם מאמינים לכל דבר ולכן אפשר לעשות כסף על כולם. אם מישהו לא מסכים איתי אז מה הסיבה שמוכרים רק בארץ את הציוד הזה?

ובכללי.... אם אין לך כסף להשקיע על משהו טוב אז עדיף באמת שלא תקנה מאשר סתם תתבאס.

וחבר'ה כל המטרה של הפורום הזה זה לייעץ לכם כי אתם מתחילים, אז לקבל כל דבר שאומרים לכן ברוח טובה ולא להתעצבן עליכם.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אם תקרא את מה שכתבתי תראה שאמרתי שלא מדובר כאן על מקרה שמישהו רוצה מגבר ב300 וממליצים לו על מגברים ב1000+. דובר על מגבר שעולה 700.

ב700 שקל כבר ניתן לקנות דגמים מסויימים של החברות שציינתי וכמו כן ניתן לקנות ציוד יד שניה.

לסיכומו של דבר, במחיר הזה לדעתי יש אופציות טובות יותר. אם לא היו כאלו לא הייתי אומר דבר ובכל אופן יש לשמור את הגדרות כמו "אחושרמוטה (אם לצטט את תמיר ולהבא זה יערך ) מעולה, מצויין" וכו' לציוד שהוא באמת כזה ולשמור כל דבר בפרופורציה המתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל תיראה אנחנו בני ה17 + אין גרוש על התחת ולכן אנחנו לא יכולי ם ליקנות מגבר של חברה שעולה 20 אלף שקל מבין..

אייל שאתה הייתה בגיל הזה הייתה לך מערכת ב5000000000 שקל???

תיראה זה לא שאנשים שקונים מגבר של PYLE כי הם לא מבינים במערכות זה פשוט הסכום שהם יכולים להוצאי..

לדעתי לפיוניר וללנזר יש מחירים דיי גבוהיים בשוק...

ניראה אותך בגיל 17+ מקבל מגבר של לנזר או של פיוניר ב1200-2500 שקל מה הייתה אומר אז?

אני אישית בפורום לא מצאתי שום מגבר שמתאים..

כי כולם אומרים בינוני או חרא אל תיגע בזה..

אבל תחשבו לרגע בישביל איש קטן ולא איזה בונה מערכות יוקר זה מתאים ??

ד''א

לא מדובר פה על זבל סיני אמיתי..

אין לנו בעיה שאתם הילדים(בני 17 אמרת ?)תקנו את הזבל הסיני .אבל לפחות אל תתנו המלצות כאילו מדובר במגברי על.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...