Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר של קליפורניה

ariKk
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מגבר של קליפורניה בום 1000 ואט שמחזיק לי סאב כפול של פיוניר 800 ואט.

רציתי לדעת עד כמה החברה הזאת נחשבת כי היא לא ממש מוכרת לי והיא מפעילה לי את הסאבים בעוצמה אדירה.

אז איך זה יתכן שהחברה הזאת מוכרת במחירים זולים נורא והיא לא מוכרת לי והיא ככה מפציצה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זבל סיני או לא, אני לא יודע.

לגבי המחירים הנמוכים זו שיטת השיווק שלהם (דיברתי עם מנהל המכירות) הם העדיפו להציף את השוק במחירים נמוכים ולוותר על שלבים של פירסום מקדים, בקשת חוו"דים וכו', והם כבר רצים כמה שנים בארץ.

אני עוד לא רכשתי מוצרים שלהם מהסיבה שלא שמעתי אותם עדיין, ואני אישית לא קונה את תיאורית ה"זבל סיני" לגביהם, לא לפחות עד שאני אשמע ואראה בעצמי על מה מדובר.

דעות של אנשים כמוך ARIKK דווקא מעודדות אותי יותר (אני מניח שאתה מחפש מערכת בינונית ומעלה בעלויות נמוכות ואתה חובב של התחום ולא מוטרף על הנושא) ונראה לי שלמשתמשים בינוניים זה מספיק. אם נעשה השוואה לתחום המחשבים - משתמש בינוני שצריך מחשב לשחק פיפא 2001 לעבוד על וורד/אקסל/פאוור פוינט ולגלוש קצת באינטרנט יוותר בעת קניית מחשב חדש על לוח של ASUS ויקנה במקום לוח טיפה פחות יקר ונחשב ויסתדר איתו יופי.

אם אתה שומע בעוצמה שטובה לך ומספקת אותך, ואין נפילה באיכות הסאונד (לעומת לפני המגבר למשל) אז אין לך מה לשאול אחרים לדעותיהם (הקדומות אם יורשה לי) על החברה אותה אתה מחזיק. הם רק יכולים לגרום לך לעשות טעות וללכת להוציא עוד כסף על מגבר יותר חלש מחברה נחשבת יותר ואז תתבאס על העוצמה שתקבל.

אתה מבסוט ? זה מה שחשוב, ואם יעלו עוד אנשים כמוך על במת הפורום ויספרו שגם הם מרוצים כל כך מקליפורניה זה רק יקצר את תהליך קבלת ההחלטות אצלי בנושא.

שורה תחתונה - תהנה ואל תיתן לאחרים לבאס אותך/ לערער לך את הסיפוק מהמערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי 2 כאילו.

מגברי דיי חזק. יש לו ספק חזק.

בבברידג' הוא מגיע עד 240W RMS.

**יש לי דעה אישית עלייהם

לדעתי SAGA VOLCANO PROSOUND SUPERSOUND ועוד כמה.

הם גרועות. יש לאותם חברות אולי איזה 4-5 מוצרים.

מחברת קליפורניה בום אחרי ששמעתי אצל כמה אנשים אני התענייתי ובדקתי.

אהבתי וקניתי. היה לי 2 מגברים 800 שלהם שהם נמחקו מהמלאי שלהם.

ואז הבאתי עוד 2 של 1000W אהבתי אותם אם היו קצת יותר גדולים ויפים.

וגם העוצמה הייתה יותר חזקה. ואז הבאתי את ה1200. שמה שמבדיל אותו מה1000

זה כרוס אובר יותק מתקדם ועוצמה ביותר חזקה ב20W RMS לכול יציאה.

היה לי 4 סאבים 900W שלהם. אחד פירקתי לו את האמא. ראיתי שיש לו סליל מסיבי

היה לסאב ריסון כפול . (החלק הצהוב שנותן לרמקול לזוז פחות) היו ל2 כאילו.

ויש את זה בסאבים חזקים. יש לי את הסאבים האילו כבר שנה וחצי והם עדיין דופקים סוף.

והיו לי ויש לי 4 רמקלים שלהם. והם נחמדים מאוד.

כול המגברים שקניתי עשיתי להם בדיקה במעבדה של חברה שלי. עוצמה טיב הלוח PCB.

מבנה של המגבר. והגעתי למסכנה שהם בנויים טוב!. את ההגנות של המגברים בחום בקצר.

ואז החלתי ללכת עד הסוף. בגלל זה המערכת שלי מורכבת מהחלקים האילו. לא קניתי את המוצרים מאילוץ כספי. כסף לא חסר ברוך השם.

בניגוד לSAGA VOLCANO PROSOUND SUPERSOUND שיצא לי יראות חלק מהמבנה הפנימי שלהם. הם בנויים מגו'קים של הגברה בעלי עוצמה נמוכה.

וחלק בנויים מטרנזיסטורים אבל מהמעגלים הכי פשוטים שאפשר למצוא באנטרנט.

ועם קליפורניה בום בניגוד לשאר החברות יש אתר http://www.californiaboom.com

ואפשר להתקשר לחברה ולדבר איתם (אם אתה דובר תילנדית :wink: ).

זו דעתי חבר'ה.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלטיניום יש לו ספק הרבה יותר חלש.

יש לו נגדים שמורידים מתח מ30V ל15V בשביל להפעיל את הגו'קים של הקרוס אובר והנגדיל האלה בלי ייצוב ומתחממים מהר.. הספק משותף לכול החלקים.

יש לו קרוס רק לסאב. (בונוי כמה קליפורניה בום 1000 רק בקליפורניה יש דיודות זנר אחרי הנגדים של ההורדת מתח שמייצבים את המתח קבוע ל15.)

בקליפורניה בום יש טרנזיטטור מייצב מתח לגו'קים של הקרוס ולהגברה. שמקנה איכות יותר טובה.

ספק עם 6 יציאות 3 למגבר ו3 לקרוס.

יש קרוס לסאב ולצלילים.

זה ההבדלים.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א שאם אני רוצה לחתוך את הקומפוננט אז אני חייב קרוס אובר אקטיבי בנוסף...

האמת, היום חיפשתי ולא מצאתי כבר את הדילים של ה 1000 ב 700 ש"ח אבל הדיל של ה 1200 ב 750 ש"ח עדיין קיים.

מה עדיף ? בהתחשב בעובדה שגם ה RMS של ה 1000 הוא מספיק טוב בשבילי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב750 שקל הייתי קונה את ה1200.

הוא חזק איכותי ויש לו קרוס לחיתוך גבוה ונמוך.

המגבר מצויין למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א שאם אני רוצה לחתוך את הקומפוננט אז אני חייב קרוס אובר אקטיבי בנוסף...

האמת, היום חיפשתי ולא מצאתי כבר את הדילים של ה 1000 ב 700 ש"ח אבל הדיל של ה 1200 ב 750 ש"ח עדיין קיים.

מה עדיף ? בהתחשב בעובדה שגם ה RMS של ה 1000 הוא מספיק טוב בשבילי ?

איפה מצאת את המגבר של קליפורניה בום 1200 ב750 ש"ח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רציניים לגבי קליפורניה בום?

אף פעם לא יצא לי לשמוע אותם, ותמיד התרחקתי מהם וקניתי מוצרים עם שם שמו בלאופונקט וקלריון וסוני.

כל פעם שהוזכר השם קליפורניה בום בפורום אז היו תגובות של זבל סיני ותתרחק מהם וכו'

עכשיו אני לא יודע אם כדי לקנות אותם או לא?????......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

audi :

לא. לא כדאי. פשוט לא כדאי לקנות את המוצרים האלו.

לפי דעתי הרבה הרבה יותר משתלם , להשקיע עוד קצת , (עוד כמה מאות , או להשקיע אותו סכום וללכת על משומש כמו שאני עשיתי כשקניתי מגבר), בקיצור אם אתה מתעקש על חדש אפשר להשקיע עוד קצת כסף ולקפוץ מדרגה אחת ולקנות מגברים מהסוג של לנזר לדוגמא.

עדיף לחסוך עוד חודש ולקנות משהו הרבה יותר איכותי , שיתן עוד אופציות גם במידה ותרצה לשפר או לשדרג בהמשך.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר - ניסית את המוצרים האלה ? שמעת אותם ?

על סמך מה אתה מחליט שזה לא כדאי ?

אישית, אני לא חושב שיש כזה הבדל רציני למשתמשים רגילים (אוהבים את הנושא, לא מוטרפים על הנושא, ואין להם אוזן ביונית) אצל חבר שלי יש מגבר של סופרסאונד שיושב על הסאב ויש לו צליל בסדר גמור בלי עיוותים ובלי רעשים, אתמול במפגש שמעתי מגבר של וולקנו שמפעיל סאב של מורל והסאב נשמע מצויין בלי רעשים ועיוותים (ועוד הסאב שמכרו כקיט לבניה עצמית, מה שהרבה כאן השמיצו אותו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רציניים לגבי קליפורניה בום?

אף פעם לא יצא לי לשמוע אותם, ותמיד התרחקתי מהם וקניתי מוצרים עם שם שמו בלאופונקט וקלריון וסוני.

כל פעם שהוזכר השם קליפורניה בום בפורום אז היו תגובות של זבל סיני ותתרחק מהם וכו'

עכשיו אני לא יודע אם כדי לקנות אותם או לא?????......

יש הרבה אנשים שמדברים באוויר. שאפילו לא התנסו בהם. ואני חושב שעופר כזה בלי לפגוע

שאתה אומר שאתה לא יודע אם לקנות או לא זה תלוי במה.

רדיו דיסקים -טייפים שלהם לא שווים הרבה.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...