Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכשית סופר מיני חדשה - מאזדה 2, סוויפט, C2 VTS, פאביה? על איזה יש הנחות\מבצע?

Flyingphone
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3. מאזדה 2 \ סוזוקי סוויפט - קצת פחות אהבה את הזוג הזה, אבל בכל זאת אמרה שתהיה שמחה לקנות אותם. אם היא תקח אחד מאלו, זה יהיה האוטו הזול יותר עם המבצע הטוב ביותר. במאזדה, יש אפשרות לשלם סכום מראש 40K אם אני זוכר נכון, ואז 900 ש"ח בחודש. זה אחלה. יש משהו דומה בסוזוקי?

על מאזדה 2 אין שום אפשרות תשלום דרך הסניפים או הסוכנויות.

המחיר הוא למחירי מזומן.

עדכון, הסוויפט נפסלה עקב מחסור ב ESP.

ה C2 גם כן נפסלה.

הסיריון נפסלה כי "היא לא זה".

כרגע ההתלבטות היא בין המאזדה 2 בגירסה המאובזרת לבין פאביה 1.6 ספורט ידנית.

2 שאלות:

1. אם מזמינים את הסקודה בלי גג לבן הוא יהיה יותר זול?

3. המאזדה 2 המאובזרת מגיעה עם גלגלי "מגנזיום"?

נכון להיום אין אפשרות להוסיף ל2 מגנזיום-בדגם המאובזר יש צמיגים רחבים יותר-185/55 15"

כקניה ה2 עדיפה יותר בכל הפרמטרים-סחירות,הנאה מנהיגה,ספורטיבית יחסית,הגה טוב,רמת איבזור והכי חשוב ציוד בטיחות.

הפאביה לעומתה מציעה חבילה מעודנת יותר-אבל הידיעה שכרכב חדש תפסיד עליו ה-מ-ו-ן כסף מבעסת לחלוטין.זהו בהחלט רכב

שהייתי קונה בן שנתיים, אז המחיר שלה יהיה סופר אטרקטיבי ביחס לתמורה בעוד של-2 עדיין יהיה מחיר גבוה משמעותית.

אני הייתי קונה פאביה בת שנה-שנתיים וחוסך המון כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפאביה לעומתה מציעה חבילה מעודנת יותר-אבל הידיעה שכרכב חדש תפסיד עליו ה-מ-ו-ן כסף מבעסת לחלוטין.זהו בהחלט רכב

שהייתי קונה בן שנתיים, אז המחיר שלה יהיה סופר אטרקטיבי ביחס לתמורה בעוד של-2 עדיין יהיה מחיר גבוה משמעותית.

אני הייתי קונה פאביה בת שנה-שנתיים וחוסך המון כסף...

פותח הת'רד, אשמח לסיייע לגבי הפביה - שמור על קשר בה"פ :-).

רועי, הגישה הישראלית מאוד עצובה - מעדיפים רכב ששומר על ערכו טוב יותר מאשר רכב שמספק תמורה טובה יותר (וזה בכלליות, לא רק לגבי הפביה).

חוצמזה, קניית רכב חדש היא אינה ההשקעה המשתלמת והנבונה ביותר - אז לא נקנה רכב חדש? :|

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת לא ברור לי ,

ביצועים? חוץ מהעובדה שהפאביה ידנית - אם מסתכלים על אוטומט, לא נראה לי.

בטיחות? שתיהן באות עם 6 כריות אוויר ובקרות - נראה לי די זהה.

איבזור - מה יש בפאביה שאין במאזדה? להזכירכם , לא מדברים פה על 3 מליסינג , מדובר על גירסא מאוד מאובזרת של הרכב.

ישבתי בשתיהן - קניתי את המאזדה.

ליביו

ליביו, אני לא אתחיל להתווכח אתך למי יש יותר גדול, הכי פשוט זה להשוות פרוספקטים או להכנס לפה.

הפאביה שניה יותר מהירה מאפס למאה, בנוסף הרשימת אבזור של הפאביה נמשכת הרבה מעבר למעט שהשוו באתר של אוטו (שליפה מהירה מהזכרון: הגה וידית הילוכים מצופים בעור, אינטריור בצבע בהיר, גאנטים סגסוגת, שליטה מההגה, מושבים "ספורטיביים" וכו'). אני מסכים אתך שזה להכנס לקטנות ושל-2 הרכבים יש את כל החישמולים המקובלים אבל דווקא בתחום הזה (של האבזור והתמורה לשקל) הפאביה מצטיינת.

ועכשיו לחוות דעת שלי:

הגיר של הפאביה מרגיש הרבה יותר מודרני משל המאזדה (למרות שהרבה לא אוהבים את העובדה שהרכב מחליף הרבה הילוכים תוך כדי תנועה). הפאביה אכן מרגישה הרבה יותר גדולה ומגושמת מהמאזדה.

לסיכום, אני אישית חושב ששני הרכבים מצויינים, פשוט הפאביה מרגישה יותר איכותית ומרווחת אבל מצד שני המאזדה פשוט עושה שימוש מצויין במרחב הפנימי שלה (למרות מידות צנומות לעומת המתחרות היא לא נופלת בגדול מהם כמו שהייתם מצפים). חבל שדלק מוטורס מתעקשים להביא 2 רמות אבזור ולא מוכנים אפילו להוסיף גאנטים סגסוגת (למרות שהלקוחות מוכנים להוסיף את הכסף ולחכות 4 חודשים ל"הזמנה מיוחדת").

ולכן, כפי שרשמתי למעלה, אין פה רכב טוב ורכב רע (בניגוד לשאר סוגדי הפאביה המסנוורים שחושבים שהם עשו את עיסקת חייהם), מדובר ב-2 רכבים טובים מאוד, פשוט כל אחד מצטיין בתחום שלו וזה יותר שאלה של טעם אישי לעומת מי יותר טוב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שליטה מההגה והגה מעור יש גם במאזדה.

אולי ל100 הפאביה יותר זריזה , בכל מצב אחר - ממש לא.

בטיחות - הציון של המאזדה עדיף כפי שאתה רואה , אבל ג'אנטים אין לה ולא "מחשב דרך" באמצע הקונסולה, אני יודע מה אני מעדיף.

בקשר למרחב ובגאג' (וגם שם הבדל של 50 ליטר ולא כמו שנרמז פה) - אם הייתי צריך אותו - הייתי קונה משפחתית, אני לא מחפש מקסימום רכב לשקל.

איכות בניה היא גם עניין מאוד אינדיבידאולי, הפנים של המאזדה מאוד איכותי , זה לא מאזדה 3.

בקיצר - העניין בהחלט לא שחור ולבן כמו שאלעד אומר, וניסיון להציג אותו ככה הוא לא פחות ממגוכך.

בקשר לזה ש"ישראלים קונים לפי אמינות ושמירת ערך" - אולי , אני לא , אבל אם אני מקבל אותם על הדרך - לא רע לי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור.

ההבדל של השניה ב"פתיחות" ל100 זה לדגם האוטומטי, הידני מהיר בשניה וחצי מהאוטומטי- 9.8 שניות- 10 שניות.

ועוד דבר.

שים לב שרוב התומכים הנלהבים של הפאביה הם בעליה.

כנראה שאנחנו פסיכים, אבל העובדה שהאוטו הזה גורם לנו לתחושות האלה אומרת עליו המון.

סה-טו.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי היקרה, אני לא רוצה לגלוש הרבה מעבר לגבולות השרשור הזה אבל אני לא מסכים עם המסקנה האחרונה שלך.

הקליאו שלי גורמת לי להרבה יותר פאן מהפאביה של חברה שלי ואני גם שומר עליה בקנאות. עדיין זו לא סיבה לבוא ולהגיד שהקליאו זו "הקניה הכי טובה שיש בקטגוריה" מכיוון שיש גם לקליאו (עד כמה שהיא מספקת פאן לא נורמלי) מתחרות שמצטיינות בתחומים אחרים, תחומים שאולי יתאימו יותר לאנשים עם דרישות שונות. כנות זו תכונה נדירה היום אצל אנשים, אין הרבה אנשים שיכולים להודות בחסרונות של הרכב שלהם ולכן הם מחפשים בציציות למצוא פגמים אצל המתחרים.

אני לא אשקר שהמאזדה הייתה מתחרה חזקה (ביחד עם הסוויפט) כאשר חיפשנו רכב חדש (ובחרנו בסוף בפאביה). העובדה שהיבואן כ"כ נוקשה בתחום האבזור והתשלומים הבריחה אותנו (ובנוסף חברה שלי לא התלהבה ממנה). אני רק אציין שבסקודה קבלנו הנחה של 1500 ש"ח מהמחירון (אז בזמנו הם נתנו מתנה 1500 ש"ח לתוספות מעבר לרמת אבזור ואנחנו בקשנו להחליף אותה בהנחה במחיר הרכב), בנוסף קבלנו תנאי מימון (50K ש"ח ל-30 חודשים ללא ריבית) ולבסוף (מבלי אפילו להתווכח) 2 טיפולים ראשונים חינם (כלומר עד סוף תקופת האחריות אנחנו לא משלמים שקל במוסך, והיינו כבר מספיק פעמים במוסך, תאמינו לי).

ליביו, כפי שכבר אמרתי לך, אני מסכים אתך שזה להיכנס לקטנות. מכיוון שמדובר פה בבחירת רכב לאישה (אני מניח שאצלך המצב היה דומה לשלי) השיקולים שונים. אם אני הייתי קונה רכב בשבילי דברים כמו מושבים "ספורטיביים", ציפוי עור להגה ושליטה על המערכת מהת&ת לא היו בכלל מזיזים לי. מה אני בכלל מדבר? אם אני הייתי צריך לבחור רכב לעצמי הפאביה וה-2 לא היו בכלל נמצאות ברשימה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח הת'רד, אשמח לסיייע לגבי הפביה - שמור על קשר בה"פ :-).

רועי, הגישה הישראלית מאוד עצובה - מעדיפים רכב ששומר על ערכו טוב יותר מאשר רכב שמספק תמורה טובה יותר (וזה בכלליות, לא רק לגבי הפביה).

חוצמזה, קניית רכב חדש היא אינה ההשקעה המשתלמת והנבונה ביותר - אז לא נקנה רכב חדש? :|

קוראים לזה לי יצחק

לא הגישה הישראלית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עדכון :-)

לאחר נסיעה על הפאביה ועל המאזדה 2, היא דווקא נמשכת יותר לכיוון המאזדה.

אבל אתמול, נזכרנו בעוד מתחרה ששכחנו עד כה. VW פולו.

יש דגם 1.4 ידני שזה מעולה, והדגם הכי יקר (ומן המסתם הכי מאובזר), עולה 99,990 שזה מתאים לתקציב בול.

מה ההבדל בדיוק בין ה Trendline, comfortlineוה energy ?

עוד שאלה, ניתן להזמין דגם של 3 דלתות במקום 5? אם כן, זה יותר זול או יותר יקר?

כמו כן, איך הפולו לעומת המאזדה 2 והפאביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מרווחת, פחות מאובזרת, פחות בטוחה.

מרווחת זה ממש לא משנה, 90% מהזמן היא נוסעת לבדה, לגבי האיבזור, במה היא פחות מאובזרת? מבחינת בטיחות, לפאביה ולפולו יש 4 כוכבים במבחני ה Euro Ncap.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפביה הנוכחית מתבססת על רצפת הפולו הבאה. הפולו מתבססת על פלטפורמה יוצאת - מיושנת יותר, מכל הבחינות.

לפולו רק 4 כריות אוויר - לפביה 6 כריות אוויר. שאני אמשיך?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מאזדה 2 מניסיון רכב מצוין, בצע חיפוש בפרום בנושא הפביה החדשה תמצא הרבה לקוחות "מרוצים".

באמת עושה רושם של אוטו לא רע בכלל.

אבל, הפולו זולה יותר וגם ידנית. השאלה היא, במה היא כל כך נחותה לעומת הפאביה והמאזדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...