Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב, אתה קורא לרצוח את כולם בלי לדעת אפילו מי הם.

אתה בדיוק כמוהם, בן אדם שניזון משמועות, דעות קדומות ותקשורת עם אג'נדה בטחוניסטית.

מה השלב הבא? אתה תנסה למכור לעצמך שגם הפלסטינים בתערוכות "ניצחון" הגדולות שהולכים עם דגלי חמאס הם בעצם שמאלנים שתומכים בדו קיום ומדינה לצד מדינה?

כל מה שאתה שומע כל היום זה על איך הם רוצים להרוג אותך.

כל מה שהם שומעים כל היום זה איך אתה רוצה להרוג אותם.

בגלל זה יש מלחמות, בגלל שאנשים כמוך לא חושבים בעצמם על הצד השני ומה המשמעות של כל ילד שנהרג.

מלחמות יש בגלל שהם יורים 8 שנים על עיר בישראל. על זה ובגלל זה נוצרות מלחמות.

הבעיה שלך ושל חבריך לדעה היא שאתם קודם כל חושבים על הצד השני לפני הצד שלכם וחבל.

אם החמאס לא היה קיים, היה שלום.

אם הימין הקיצוני לא היה קיים, גם היה סיכוי כלשהו לשלום כי ההתבטאויות הניציות (מלשון נץ, לא נאצי) היו נפסקות.

אי פעם ראית פלסטיני בחיים שלך? אי פעם דיברת עם אחד מהם? חלק גדול מהם רוצה שלום בדיוק כמוני וכמוך (טוב, אולי לא כמוך) אבל אתה לא מוכן להכיר בעובדה הזאת כי אתה בטוח שאתה צודק ואף אחד לא יכול לבוא ולבלבל אותך עם עובדות.

בולשיט. יש יוצאי מהכלל שרוצים שלום(מועטים). כל השאר למרות החיוך הגדול שהם מחייכים אליך כי אתה מעסיק אותם או קונה אצלם או איכשהו משלם להם מחייכים אליך חיוך מזויף,בסופו של דבר הם היו שמחים לראות אותך עף מפה ומשאיר להם את המדינה.

אתה חושב שאין שמאלניים בצד השני? אתה חושב שאין אנשים שרוצים שלום? אתה חושב שאין אנשים שרק רוצים לחיות כמוך במדינה משלהם (אפילו מקבילה לשלנו, עם יחסי שלום) ורק לצאת מהבית בבוקר לעבודה ולהגיע הביתה בשלום בערב?

ושוב,אתה חי בסרט.

אני לא חושב שאתה (ושאר הימין הקיצוני) מסוגל אפילו לראות את הצד השני כבני אדם.

אתה רואה אותם כחיות, אפילו שלמעשה הם חיים בפחד אמיתי מהחמאס והרבה לא תומכים בו ובדרכים שלו.

את הצד השני אני רואה כאנשים שמאיימים על חיי העם שלי,וככאלה אני מעדיף לטפל בהם לפני שהם יטפלו בי.

12345

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב, אתה קורא לרצוח את כולם בלי לדעת אפילו מי הם.

אתה בדיוק כמוהם, בן אדם שניזון משמועות, דעות קדומות ותקשורת עם אג'נדה בטחוניסטית.

כל מה שאתה שומע כל היום זה על איך הם רוצים להרוג אותך.

כל מה שהם שומעים כל היום זה איך אתה רוצה להרוג אותם.

בגלל זה יש מלחמות, בגלל שאנשים כמוך לא חושבים בעצמם על הצד השני ומה המשמעות של כל ילד שנהרג.

אם החמאס לא היה קיים, היה שלום.

אם הימין הקיצוני לא היה קיים, גם היה סיכוי כלשהו לשלום כי ההתבטאויות הניציות (מלשון נץ, לא נאצי) היו נפסקות.

אי פעם ראית פלסטיני בחיים שלך? אי פעם דיברת עם אחד מהם? חלק גדול מהם רוצה שלום בדיוק כמוני וכמוך (טוב, אולי לא כמוך) אבל אתה לא מוכן להכיר בעובדה הזאת כי אתה בטוח שאתה צודק ואף אחד לא יכול לבוא ולבלבל אותך עם עובדות.

אתה חושב שאין שמאלניים בצד השני? אתה חושב שאין אנשים שרוצים שלום? אתה חושב שאין אנשים שרק רוצים לחיות כמוך במדינה משלהם (אפילו מקבילה לשלנו, עם יחסי שלום) ורק לצאת מהבית בבוקר לעבודה ולהגיע הביתה בשלום בערב?

אני לא חושב שאתה (ושאר הימין הקיצוני) מסוגל אפילו לראות את הצד השני כבני אדם.

אתה רואה אותם כחיות, אפילו שלמעשה הם חיים בפחד אמיתי מהחמאס והרבה לא תומכים בו ובדרכים שלו.

פרנקוס הבנו שהפתרון זה שתי מדינות לשתי עמים ,סבבה?

אבל הפלסטינים בעזה ובגדה הם לא הבעיה שלנו, הבעיה שלנו זה פה בישראל.

הערכה היא שבתקופה של 20 -30 שנה יש לך פה רוב ערבי והם יכולים לבחור ראש ממשלה ערבי. מה עושים?

יאללה מבחינתי אתה נציג השמאל פה , כי אין לאף אחד מה להגיד לי .שוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב:

1) אלו שבתערוכות "ניצחון" של החמאס מאמינים ברובם במטרה שהיא להרוס את המדינה שלנו ולבנות את המדינה הפלסטינית. אז מה?

2) אתה אומר שיש מלחמות בגלל שיורים 8 שנים עלינו. למה אתה חושב שיורים עלינו? זה בגלל שאומרים להם גם כל הזמן שאנחנו חסרי תקנה ואנחנו האויב שצריך להשמיד. זה בדיוק מה שהימין שלנו אומר.

3) קודם כל אני רואה את הצד שלהם? ממש לא!

אני רואה קצת מעבר למשקפיים שרואות רק את הצד שלנו וכל מה שאני אומר זה שכל עוד כולם יחשבו במונחים של מלחמה, לא נגיע לכלום. כן, הם אשמים בהרבה, אבל גם אנחנו.

מישהו צריך להיות הראשון להגיד "עד כאן"!

4) לא אכפת לי אם הם לא אוהבים אותי, כל עוד הם לא עושים לי נזק, באמת שיהיו בריאים.

5) אני לא חי בסרט כי אני אומר שגם אצלם יש אנשים שרוצים לחיות בשקט. זו הנחה הגיונית לגמרי, אלא אם כן אתה סבור שהם כולם אותו דבר רק בשל היותם פלסטינים, וזה די גובל בגזענות והכללה מגעילה מאוד.

6) אתה רואה "צד שני". אתה לא רואה בני אדם.

פרנקוס הבנו שהפתרון זה שתי מדינות לשתי עמים ,סבבה?

אבל הפלסטינים בעזה ובגדה הם לא הבעיה שלנו, הבעיה שלנו זה פה בישראל.

הערכה היא שבתקופה של 20 -30 שנה יש לך פה רוב ערבי והם יכולים לבחור ראש ממשלה ערבי. מה עושים?

יאללה מבחינתי אתה נציג השמאל פה , כי אין לאף אחד מה להגיד לי .שוט

מה עושים?

שתי מדינות לשני עמים, ומי שלא נוח לו להצהיר נאמנות למדינה הזו, שיועף למדינה הפלסטינית. אנשים צריכים לבחור איפה הם רוצים לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה נאמנות למדינה?

פתאום ליברמן הוא לא פאשיסט שהוא אומר ש"בלי נאמנות אין אזרחות"? העיקר לפני כמה פוסטים שחטתם את מדיניותו הנאצית.:idea::idea::idea:

לפי דבריך ,אני מבין שאתה משלים עם זה שיהיה לך פה עוד 25 -30 ראש ממשלה ערבי או שר חוץ ערבי ?

יעני מדינת כל אזרחיה שיש לך שרים בסגנון של עזמי בשארה,מומחמד ברכה ודוקטור אחמד טיבי.:roll:

או שאתה אומר ,כמוני,שתי מדינות לשתי עמים שהמון מערבי ישראל יחיו במדינה הפלסטינית. ערבים כגון : המשולש,יהודה ושומרון ,מזרח ירושלים.?

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם אתה אומר שצריך להרוג\להעיף לקיבינימאט\להשמיד\לעצור את כל מי שלא נאמן למדינה, זה משהו אחד.

משהו שונה לגמרי זה לתת להם מדינה משלהם (בשביל שיעזבו אותנו) ולתת להם את האופציה להיות אזרחים שם.

כל עוד אין מדינה פלסטינית ואין אלטרנטיבה בשבילם, אי אפשר לשלול אזרחות.

אני גם לא רוצה במדינה שלי אנשים שלא נאמנים לה, אבל יש הבדל בין מה שרוצים ומה שאפשר.

אגב, אם אתה לא רוצה ייצוג לפלסטינים, פשוט תן להם אלטרנטיבה כדי שתוכל להגיד "כאן אין לכם ייצוג כי אתם לא נאמנים. לכו למדינה שלכם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה נראה לך שהם יסכימו סתם ככה לעזוב את ישראל?

האם מגורשי גוש קטיף הסכימו ככה לעזוב מקום בלי מאבק?

יהיה לך פה מאבק גם אם תרצה או לא תרצה !

ותראה בתור שמאלני הוצאתי ממך דברים כמו נאמנות למדינה שבפוסטים קודמים קראתם למי שאמר שיש בזה היגיון נאצי ואנטישמי.:idea:

+שצריך פה מדינות לשתי עמים,וזה כולל לספח חלק גדול מערבי ישראל למדינה הפלסטינית.

כי זה הפתרון היחידי לבעיה פה (ככה אני רואה את הדברים). לא מלחמה ,לא דו קיום הם בשטחם אנחנו בשטחנו .

כאשר אין כזה דבר ערבי ישראל כולם פלסטינים מבחינתי .

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי.

1) אני לא שמאלני ואני לא מאמין בקביעות מחשבה של שמאל וימין, אלא בהסתכלות על העובדות.

2) היגיון נאצי ואנטישמי יש רק במקרה שבו אתה רוצה להרוג או להשאיר אנשים בלי אזרחות (שאגב, זה נוגד את אמנת ג'נבה). אני מציע לתת להם מדינה משלהם ושהעולם יבין שאם הם נלחמים במדינה הם הולכים לכלא להמון זמן.

רק אם נותנים להם אלטרנטיבה הם יכולים להחליט איפה הם רוצים לחיות. כרגע הם מרגישים שאנחנו מדכאים אותם.

דבר נוסף:

אתה לא רואה הבדל בין פלסטיני וערבי?

מה עם הערבים שכן מזדהים עם המדינה?

מה עם אלו שחיים טוב והיו מעדיפים לא לדעת יותר מהעם הפלסטיני?

מה עם הצד"לניקים?

תבין, אני מסכים עם העניין של "הם בשטחם ואנחנו בשטחנו". מה שאני אומר הוא שצריך לעשות משאלי עם בכפרים שלהם, שיחליטו איפה הם רוצים לחיות.

אם רוב הכפר רוצה להיות פלסטיני, הם יאבדו את האזרחות ויעברו להיות פלסטינים, בלי אפשרות לעבוד בישראל ויהיו שייכים למדינה שלהם, ולא לשלנו.

בהמון מקומות אפשר, כמו במשולש. האזור שם מלא בערבים שלא הולכים לשום מקום. שיקבלו את המשולש, לא אכפת לי.

במקומות שלא, צריך להציע להם תגמול כספי כדי שיעברו.

מי שמחליט לחיות איתנו, יהיה חייב לעשות שירות לאומי או צבא כמו כל אזרח, גם אם זה אומר להלחם במדינה הפלסטינית במקרה הצורך.

אין אופציה אחרת, כי להרוג את כולם אי אפשר, לגרש אותם גם לא, וגם אי אפשר לשלול להם אזרחות אם אין להם מדינה משלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, בשירות הבצאי יצא לי לראות הרבה מאוד מהם ולדבר איתם, שירתתי בכלא בטחוני.

אני לא אומר לרצוח את כולם, יודע מה, אפילו אם יש שמה נגיד אב אחד שמחנך את הילדים שלו לאהוב את כולם וללמוד ולא להלחם והוא בעצמו מתפרנס בכבוד ורוצה רק לחיותב שק, מצידי תביא אותו לערים המעורבות שיעבוד פה, אבל מצד שני כשאני רואה את הצד השני שלהם, לא ממש אכפת לי אם זה ילד או סבתא... צריך לתפל בהם, כדור של ילד הורג כמו כדור של מבוגר.

יופי של מקום עם מדגם אוכלוסייה מייצג מצאת לך. טוב שלא הלכת למרכז גמילה מסמים בתל אביב והחלטת שת"א היא עיר שכמעט כולם בה נרקומנים (הכמעט זה בגלל המזכירה).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שגם ארה"ב היא מדינה גזענית ופשיסטית כיוון שאדם המבקש להיות אזרח, מעבר לעובדה שהוא צריך להיבחן על ההיבטוריה של ארה"ב, הוא גם נשבע לדגל והיותו אזרח נאמן למדינה.

אבל זה בארה"ב , מדינה זניחה ודמוקרטיה מפגרת בהרבה מזו הישראלית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת דוגמא מצויינת. אתה תאזרח גם את העזתים שיעמדו בתנאי הצהרת הנאמנות?

אתה תדרוש את אותה הצהרה גם מכל עולה חדש מכל מקום בעולם?

תדרוש אותה גם מאותם מפוני גוש קטיף ותושבי ההתנחלויות שהתנגדו לחוק ממשלה והתעמתו עם צבא הגנה לישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה נראה לך שהם יסכימו סתם ככה לעזוב את ישראל?

האם מגורשי גוש קטיף הסכימו ככה לעזוב מקום בלי מאבק?

יהיה לך פה מאבק גם אם תרצה או לא תרצה !

ותראה בתור שמאלני הוצאתי ממך דברים כמו נאמנות למדינה שבפוסטים קודמים קראתם למי שאמר שיש בזה היגיון נאצי ואנטישמי.:idea:

+שצריך פה מדינות לשתי עמים,וזה כולל לספח חלק גדול מערבי ישראל למדינה הפלסטינית.

כי זה הפתרון היחידי לבעיה פה (ככה אני רואה את הדברים). לא מלחמה ,לא דו קיום הם בשטחם אנחנו בשטחנו .

כאשר אין כזה דבר ערבי ישראל כולם פלסטינים מבחינתי .

יוגב

אני בתור שמאלני דורש לדעת מהי ההגדרה של "נאמנות" לפני שאני חותם או מצהיר על משהו.

וכן, לערבים יהיה יותר ויותר כוח אלקטורלי עם הזמן, אלא אם נדאג כבר עכשיו לשפר את רמת החיים שלהם, את מערכות החינוך בכפרים ובערים שלהם ובאופן כללי לעזור להם "להתקדם" למערב. אז באופן מפתיע תרד הילודה גם שם לאותם מימדים ובא לציון גואל. (לא ההוא עם המאה נשים).

יש מליון ומשהו ערבים במדינה. איך תכריח אותם לעזוב את ישראל?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת דוגמא מצויינת. אתה תאזרח גם את העזתים שיעמדו בתנאי הצהרת הנאמנות?

אתה תדרוש את אותה הצהרה גם מכל עולה חדש מכל מקום בעולם?

תדרוש אותה גם מאותם מפוני גוש קטיף ותושבי ההתנחלויות שהתנגדו לחוק ממשלה והתעמתו עם צבא הגנה לישראל?

אני לא מבין איך הגעת לאיזרוח עזתים , מדובר פה על מדינה יהודית.

עולים חדשים מכוח חוק השבות באים למולדת של העם היהודי, לטעמי זו הצהרת נאמנות כשלעצמה.

מרבית מפוני גוש קטיף ותושבי ההתנחליות הם חיילים הצה"ל, ו 99% מהם מקיימי חוק , לגבי האחוז הנוסף יש מערכת חוק שטתפל בו, ולהזכירך המתנחלים הם תושבי ישראל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין תושבים לאזרחות?

גם בארה"ב אתה יכול להיות תושב אבל לא תקבל אזרחוןת בלי אותם מבחנים. למה אם אדם הוא לא יהודי הוא צריך להצהיר על נאמנות ואם הוא לא יהודי כן?

מענין שרוב הבוגדים והמרגלים בארץ הינם יהודים וזה מעבר לעובדה שאנשים שקוראים לפגוע בחיילי צהל, לסרב להוראות הצבא והשלטון וגרים בכלל מחוץ לשטח מדינת ישראל (ותבדוק שוב.יש"ע אינה חלק ממדינת ישראל אלא שטח כבוש) הם נאמנים לדעתך רק בגלל שהם יהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא באים לגרש אותך, מהבית שהממשלה אמרה לך בוא תבנה שמה ועוד נתנה לך הטבות מס, פתאום מגרשת אותך משמה איך אתה היית מרגישה, ובזמן שהפלסטינים עומדים בצד וצוחקים.

אבל ביינתים לא מפנים את הבועה בתלת אביב אז אל תדאג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLK, אני לא חי בבועה התל אביבית אלא באשקלון המופגזת.

זה בכלל לא משנה מי שלח אותי ומה נתן לי. כשהממשלה החוקית של מדינה מחליטה על פינוי או כל דבר אחר יש לי חובה לציית לחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...