Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן יש מקומות חניה ברחובות קרובים ליגאל אלון בת"א?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 5668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב17:30 לרוב אין בעיה למצוא מקום ברחוב קרמיניצקי.

אם בכל זאת לא תצליח למצוא, צד אחד של שדרות ההשכלה הוא כחול-לבן ללא שילוט חניה אזורי, כך שמשעה 19:00 החניה בו חינם אין כסף. במקסימום תשלם על שעה וחצי חניה בכחול לבן (בערך שישה שקלים בסלו-פארק).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנוי מכבי אני שמח לבשר לך ש...

יש :D

ברחובות הקטנים, דרומית להיכל (יש שם בית-ספר או משהו כזה), יש קטעים שאינם מסומנים באדום/כחול - לבן.

רואים שאתה לא מנוי מספיק זמן. (למרות שהשנה אין לי מנוי כי איבדתי את האמון בתקופת קטש-שרף אבל בשנה הבאה אני חוזר בגדול)

הכי טוב לחנות על נתיבי איילון (השוטרים מעלימים עין) , ככה אתה יוצא ישר לנתיבי איילון בלי פקקים :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנוי מכבי אני שמח לבשר לך ש...

יש :D

ברחובות הקטנים, דרומית להיכל (יש שם בית-ספר או משהו כזה), יש קטעים שאינם מסומנים באדום/כחול - לבן.

כן,בגלל כל הצופים בכל יום חמישי בערב אני צריך לחפש חניה ליד הבית כי כולם חונים ב"רחובות הקטנים,דרומית להיכל" :?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kernel,

אני מכיר כאלה שעובדים בשנקין - חונים בחניון עירוני בתחנה מרכזית תמורת 10 שקלים ליום, הולכים בדיוק דקה אחת למונית שירות וחוסכים לעצמם הוצאה כספית גדולה.

נסיעות הלוך ושוב + חניה יומית מסתכמים ב-21 ש"ח. (נדמה לי שזה בערך מחיר שעת חניה בשנקין).

זה לא עוזר לך כי שוב דופקים את שכונות הדרום - לא זכור לי שיש לשם שירות מוניות באותה יעילות כמו קווים 4,5 לצפון.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה לא מנוי מספיק זמן. (למרות שהשנה אין לי מנוי כי איבדתי את האמון בתקופת קטש-שרף אבל בשנה הבאה אני חוזר בגדול)

הכי טוב לחנות על נתיבי איילון (השוטרים מעלימים עין) , ככה אתה יוצא ישר לנתיבי איילון בלי פקקים :)

לא מנוי מספיק זמן? או שפשוט איילון לא עוזר לי?:)

אני צריך לנסוע מזרחה, לא צפונה/דרומה.

כן,בגלל כל הצופים בכל יום חמישי בערב אני צריך לחפש חניה ליד הבית כי כולם חונים ב"רחובות הקטנים,דרומית להיכל" :?

למען הסר ספק, אני לא תופס לך חנייה :)

יש לי אחלה חנייה, ממש לא דרומית להיכל, ובמיקום גאוני שתוך דקהוחצי יצאתי מאיזור הפקקים והעומס ;)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דיווח שקשה למצוא עכשיו חניה דרומית להיכל הכדורסל בעיר לה-מאן.

:-)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת לי את המילים מהמקלדת , שכן.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...