Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשד לקומבינה במכון טסטים

יבגני
שימו לב! השרשור הזה בן 5887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו להערכתי הסיבה למה אתה חייב לדווח למשרד התחבורה.

:evil:

לא לכולם מכונית מ-2008 ויש להם אפשרות להחליף רכב כל שנב וחצי והמשכורת 60K ש"ח בחודש (נטו).

יש פה אנשים שמכוניות שלהם ללא ליקויים ביטחותיים ועברו מעל 300K ק"מ. המנועים כבר שחוקים והם שורפים שמן.

הכי קל לטפל בזיהום של מכוניות, כי מדובר על האזרח הקטן. לדפוק את האזרח מאוד קל, כי שום גורם מדיני לא עומד מולו עם הפנים. מאוד קל להפעיל על האזרח הקטן את התקנות החדשות. כל תקנה חדשה יותר מפגרת מקודמתה ומשמשת את הפוליטיקאים כדי לצבור קולות מאוכלוסיות מסויימות, כדי שבקמפיין בחירות יגידו "עשיתי", "תרמתי" ו"השקעתי".

קודם אל תשכחו לדווח על המפעלים המזהמים, כגון בצ'ק פוסט שמשלמים כנסות מזעריים ומצחיקים על זיהום ענק שהם עושים וגורמים למחלות לתושבי הקריות.

תקראו קצת בעיתונים ותראו ששוחד זו דרך חיים כאן בארץ, החל מהדרגים הבחירים ביותר במדינה. אם הם כולם מושחטים וכל העשייה שלהם מופנית כדי לקנות עוד בית בירושלים ולשלוח ילדים שלהם לחיות לחו"ל.

מה אתם מתרגשים ממכון טסטים מסכן שעובדיו בקושי מקבלים משכורת מינימות ועושים לכם טובה וחוסכים לכם כסף בשיפוץ מנוע שראה ימים טובים יותר? תגידו להם תודה ותשמחו שיש מכונים כאלה!

הם היחידים בשרשרת של משרד התחבורה שעומדים עם הפנים לאזרח. אז מה, תלשינו?! אתם מנסים ללכת ישר כמו סרגל, אבל אי אפשר! החוקים עקומים.

בהלשנה הזאת לא תורידו את רמת השחיטות במדינה הזאת, אבל תייצרו יותר אנשים מסכנים בעלי מכוניות ישנות שלא יוכלו לעבור את הטסט ולא יהיה להם את הכסף לעשות שיפוץ. מה שכן תעשו בזאת, תגרמו לאותם אנשים לעבור לתחבורה הציבורית ויהיו פחות פקקים, כך למכונית שלכם מסוף 2008 תהיה תנועה זורמת יותר. זה הרי מה שאתם רוצים, נכון? :evil:

חברים יקרים, לדווח על מקרים כאלו יש טעם רק במדינה שמתקיימת למען האזרחים שלה ושחיטות זה לא דרך החים בה. אנחנו חים במדינת חוק, שחוקים מפעילים רק על מי שרוצים כאן. המיסים על מכוניות כאן לא הגיוניים ומטורפים, ברור שהרבה אנשים שיכלו לקנות רכב חדש, נאלצים לנסוע ברכב ישן וגמור. בארה"ב 120K ש"ח זה מוסטנג GT חדשה (כ-40K$). ומה כאן? קוראנית מקרטון?!

הפסיכולוגייה של לדפוק אחד את השני מתחילה מכבישים, כל אחד רוצה להיות ראשון, מנסה לעקוף פקק ולעבור אותו בשולי הכביש, נדחפים במרחק הבטיחותי הקטן שאנו שומרים, נדבקים לפגוש מאחור וחצי אוטו בנתיב נגדי.

כאשר האזרחים יבינו, שאנחנו חיים על ספינה אחת ובמקום לדפוק אחד את השני, יתחילו לדאוג אחד על השני ולשמור, אז יהיה אפשר לדבר על הלשנות כאלו למשרד תחבורה. ובינתיים מי דואג לכם? אותו טסטר ששולח לעשות אינפוזייה! אתם משלמים לו עמלה על סיכון. ליקוי בטיחותי, אני מבין שצריך לפסול בגללו, זה מסכן את האזרחים בכביש. זיהום אויר לטווח ארוך אומנם גם, אבל תתחילו ממפעלים, כך שמכוניות מזהמות יהיו הבעייה האחרונה. אבל אין לכם כוח נגד מפעלים! זה יוצר בלבכם כעס של חוסר אונים? אז אתם מנסים לדפוק את האזרח הפשוט?

לפני שאתם "מדווחים" על דברים כאלו, תחשבו על הסובבים אתכם ותקראו עיתונים שגולת הכותרת היא שחיטות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העניין הוא שאת "מס האינפוזיה" כולם משלמים, גם בעלי כלי רכב תקינים וגם בעלי כלי רכב מזהמים.

לבעלי המזהמים, הקומבינה הזו נוחה מאוד, כיוון שבסכום נמוך יחסית הם מעבירים את הרכב טסט וממשיכים לזהם לכולנו את האוויר.

בעלי כלי הרכב התקינים נפגעים פעמיים: גם מסבסדים את בעלי המזהמים וגם נושמים את הזיהום שכלי הרכב שלהם מפיצים.

זו להערכתי הסיבה למה אתה חייב לדווח למשרד התחבורה. מגיע לנו לנשום ולחיות בסביבה נקיה יותר, הן מבחינת איכות האוויר והן מבחינת ההיגיינה הציבורית.

אל תסתכל ספציפית על הזיהום, תסתכל יותר על עצם העובדה שבקומבינה מעבירים רכב עם ליקוי בטיחותי שיכול להרוג אותך על הכביש.

למשל בלמים לא תקינים, הגה לא תקין וכ"ו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אין שום סיבה שאני אשלם את ה"מס" על רכב תקין !

ב. אין שום סיבה שרכב לא תקין יסע בכביש , גם רכב ישן ניתן לתחזק בצורה נורמלית .

גם אחד שנכשל על ברקסים לא תקנים צריך לעבור טסט בעזרת השיטה הזאת ?

עובדי מכון טסטים מקבלים משכורת מינימום , אז זאת הסיבה שהם צריכם לקחת שוחד ? להזכירך קצינים זוטרים בצה"ל מקבלים פחות ממשכורת מינימום , אולי גם הם צריכים לקחת שוחד ? או למכור נשק לעבריינים ?

דרך המחשבה שלך מעווטת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך המחשבה שלך מעווטת !

אתה חי במציאות מסויימת, שאינך בהכרח מבין חלק מהצדדים שלה. אתה קורא עיתונים?

אתה משלם מיסים מטורפים על רכב חדש וזה מספק אותך. בקצב כזה שמדינה שלנו הולכת, בקרוב יהיה מס שוחד ויתנו לך קבלה על זה ששילמת שוחד. העניין יתפתח למועדוני לקוחות שיהיה להם הנחות של כמה אחוזים בתשלומי שוחד.

>>"אין שום סיבה שאני אשלם את ה"מס" על רכב תקין "

אבל לא עברת טסט בגלל זיהום אויר. אז הרכב לא תקין.

תוספת:

>>"דרך המחשבה שלך מעווטת !"

למי דרך המחשבה מעוותת? הרכב לא עבר טסט ואתה אומר שהוא תקין.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה סלט ומערבב בין חוק או תקנה שמעיקה ומעצבת, כמו מיסי הרכב המקובלים כיום, למעשה הונאה פלילי או רמאות של מכון רישוי או כל בעל עסק אחר.

ברור שצריך להתלונן על כך או לדווח לרשויות וברור שהשתיקה או ההבלגה כלל לא אופציה לאזרח שומר חוק.

עוד ברור שזה בחירתו המלאה של פותח השרשור ואביו אם הם מעוניינים לחשוף את המידע בפנינו.

עמית, שאני בטוח שנושא זה מכאיב לו יותר מכולנו, נתן איש קשר במשרד התחבורה, התמליל כבר קיים פה בפורום רק להוסיף עוד פרטים נחוצים והמכתב מוכן עוד שעה קלה למסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם מכונית מ-2008 ויש להם אפשרות להחליף רכב כל שנב וחצי והמשכורת 60K ש"ח בחודש (נטו).

יש פה אנשים שמכוניות שלהם ללא ליקויים ביטחותיים ועברו מעל 300K ק"מ. המנועים כבר שחוקים והם שורפים שמן.

אם הרכב כל כך שחוק - אז אולי הגיע הזמן שירד מהכביש - לטובת כולם.

תקראו קצת בעיתונים ותראו ששוחד זו דרך חיים כאן בארץ, החל מהדרגים הבחירים (=בכירים) ביותר במדינה. אם הם כולם מושחטים וכל העשייה שלהם מופנית כדי לקנות עוד בית בירושלים ולשלוח ילדים שלהם לחיות לחו"ל.

אני קורא הרבה עיתונים, למיטב ידיעתי חוץ מחשדות (מגוחכים לטעמי), ראש הממשלה עדיין לא הורשע בדבר.

מה אתם מתרגשים ממכון טסטים מסכן שעובדיו בקושי מקבלים משכורת מינימות ועושים לכם טובה וחוסכים לכם כסף בשיפוץ מנוע שראה ימים טובים יותר? תגידו להם תודה ותשמחו שיש מכונים כאלה!

שלוקחים שוחד ומכופפים את החוק.

אגב, אתה יודע איך השוחד מתחיל ולא יודע איך הוא נגמר. היום זה "רק" זיהום אוויר ומחר גם כלי רכב בלי הגה וברקסים שבמקרה נוסעים לידך...

הם היחידים בשרשרת של משרד התחבורה שעומדים עם הפנים לאזרח. אז מה, תלשינו?! אתם מנסים ללכת ישר כמו סרגל, אבל אי אפשר! החוקים עקומים.

בהלשנה הזאת לא תורידו את רמת השחיטות (= שחיתות) במדינה הזאת, אבל תייצרו יותר אנשים מסכנים בעלי מכוניות ישנות שלא יוכלו לעבור את הטסט ולא יהיה להם את הכסף לעשות שיפוץ.

מכוניות שלא עוברות את רף המינימום, מקומן במגרש הגרוטאות ולא על הכביש.

חברים יקרים, לדווח על מקרים כאלו יש טעם רק במדינה שמתקיימת למען האזרחים שלה ושחיטות זה לא דרך החים בה. אנחנו חים במדינת חוק, שחוקים מפעילים רק על מי שרוצים כאן. המיסים על מכוניות כאן לא הגיוניים ומטורפים, ברור שהרבה אנשים שיכלו לקנות רכב חדש, נאלצים לנסוע ברכב ישן וגמור. בארה"ב 120K ש"ח זה מוסטנג GT חדשה (כ-40K$). ומה כאן? קוראנית מקרטון?!

אז אולי כדאי לעבור לארה"ב, בינתיים אנחנו כאן וצריכים להתמודד עם ההיגיינה המקומית.

הפסיכולוגייה של לדפוק אחד את השני מתחילה מכבישים

כאשר האזרחים יבינו, שאנחנו חיים על ספינה אחת ובמקום לדפוק אחד את השני, יתחילו לדאוג אחד על השני ולשמור, אז יהיה אפשר לדבר על הלשנות כאלו למשרד תחבורה.

לנסוע ליד מישהו עם רכב מסריח שענני עשן עולים מהאגזוז שלו, זה לא לדפוק אותו? זה לא אומר שהנהג שם ז' על הסובבים אותו?

ובינתיים מי דואג לכם? אותו טסטר ששולח לעשות אינפוזייה! אתם משלמים לו עמלה על סיכון.

לא עמלה אלא שוחד.

עמלה משולמת עבור מתן שירות לגיטימי. שוחד משולם כדי לכופף את החוקים.

אלפא, עם כל הכבוד, אני לא מסכים איתך.

ישנן מסעדות גורמה שמציעות ארוחות צהרים במחירים שערורייתים. לכולם מגיע לאכול שם אבל ניכנס רק מי שיכול לשלם.

יש לך כסף תכנס ותאכל, אם אין לך - חבל - אבל תאלץ להסתפק במזון מהסופר.

כנ"ל לגבי רכב, אם אין לך מספיק כסף להחזיק מכונית שעונה למכנה המשותף הנמוך ביותר שנדרש (בהיבטים של בטיחות וזיהום), סע בתחבורה ציבורית.

לאיש אין את הזכות לסכן באופן בוטא את הסובבים אותו כשהוא נוסע ברכב לא תקין (ואל תגיד לי שישנם נהגים מסוכנים שנוהגים בכלי רכב חדשים - אני יודע את זה) ולאיש אין את הזכות לזהם בצורה בוטא את האוויר שהאחר נושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיש אין את הזכות לזהם בצורה בוטא את האוויר שהאחר נושם.

+1

גם למפעלים אין זכות לזהם. הם פולטים חומרים רעילים ביותר לאויר. אבל בארץ הזאת הם קונים את הזכות הזאת ע"י כנסות מצחיקים שמהווים למעשה שוחד רשמי וחוקי. אבל לגדולים מותר בארץ הזאת והקטנים - קל לדפוק אותם אז לא.

למען הסר ספק. רכב שלי עבר את כל בדיקות, כולל זיהום האויר בטסט ולא נכשל. אני לא הכנתי את הרכב שלי לטסט ועברתי בפעם הראשונה (לא הוספתי שום תוסף לדלק, אינפוזיה וכו').

הנקודה של זיהום אויר שאני מנסה לעלות כאן, היא הצבעה על אי שוויון. החוקים עובדים באופן סלקטיבי וחלים רק על מי שקל ליישם אותם עליהם.

כמה מחברי פורום יודעים, שבמשך תקופה ארוכה היו שדות אלקטרומגנטיים עדירים (מעל לפי 10 מעל המותר) בסביבה שלנו?

זיהום ע"י קרינה הוא לא פחות חמור מזיהום אויר. אבל האזרח הפשוט אינו מסוגל לראות את הקרינה או להריח אותה, לכן אינו מודע לקיום שלה (לצורך זה יש מכשירי מדידה שבד"כ אין ברשות רבים מאיתנו).

אז נכון שלא צודק האזרח הקטן והדל תקציב שיש לו רכב מזהם. אבל גם נכון שמתנפלים אליו כל מי שרק יכול, כי אין מי שיגן אליו.

לכן "מס" של טסטר, עד מידה מסויימת צודק, על אף שהוא פלילי במקצת. גם מכוניות חדשות יותר, בגלל הדלק הנפלא שיש לנו וסיבות נוספות, לפעמים לא עוברים בדיקות זיהום. כמה שרשורים יש בפורום הזה על איך לעבור את הטסט על זיהום אויר (עם כל מיני תכשירים וכו').

אז ביום של הטסט, הרכב יעבור בדיקת זיהום אויר, אבל ביום רגיל כניראה שלא, ונמשיך לנשום באויר המזוהם. לכן מה זה משנה, אם הוספת תוסף לדלק כדי לעבור טסט או שילמתי לטסטר? התוצאה אותה תוצאה.

מעבר לזה, במקרה המתואר בשרשור הזה, הטסטר רק המליץ על מכון לטיפול בבעיית זיהום אויר לאחר שמצא אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא, עם כל הכבוד, אני לא מסכים איתך.

ישנן מסעדות גורמה שמציעות ארוחות צהרים במחירים שערורייתים. לכולם מגיע לאכול שם אבל ניכנס רק מי שיכול לשלם.

יש לך כסף תכנס ותאכל, אם אין לך - חבל - אבל תאלץ להסתפק במזון מהסופר.

כנ"ל לגבי רכב, אם אין לך מספיק כסף להחזיק מכונית שעונה למכנה המשותף הנמוך ביותר שנדרש (בהיבטים של בטיחות וזיהום), סע בתחבורה ציבורית.

לאיש אין את הזכות לסכן באופן בוטא את הסובבים אותו כשהוא נוסע ברכב לא תקין (ואל תגיד לי שישנם נהגים מסוכנים שנוהגים בכלי רכב חדשים - אני יודע את זה) ולאיש אין את הזכות לזהם בצורה בוטא את האוויר שהאחר נושם.

dorki אני מסכים איתך, היום זה לכופף את החוק ברכב, מחר זה במקום אחר...

אבל חסר לי , בתשובה שלך, קצת אמפטיה .. התיקונים בכיתוב, נחמדים - (עליונות גרידה)..

כן התמזל מזלך.. גם שלי , מה אתה יודע .

אתה בכלל מבין, את הצעקה , את החוסר אונים של הכותב .. הוא היה רוצה להרשות לעצמו , את הברור לך ,

וקשה לו , כן ,

ולכן - בקרב עמך אתה יושב , כאשר אתה נותן תשובה, אל תשמיד אותו .

כתוב, אני לא מסכים לקומבינה ולשוחד, ואני מבין שקשה כיום, לאדם רגיל מהישוב, לקנות רכב ולתחזק אותו .

אבל , קחו בחשבון .. שזה המצב , ומחר אדם אחר, יחליט שקשה .. לדוגמה להתפרנס .. ויכנס אלייכם הביתה, וישדוד ..

אבל - דוגמה גרועה , מסעדה ( ואני בעל מסעדה) ,מי שיכול .. וכו'

ממש לא , אפשר , ואפילו אנחנו, אוהבים ומעריכים ,, את אלה המתאמצים,, ומגיעים אחת ל ..

והנובו ר .. מקבלים יחס רגיל ..

בגלל החוצפה וההתנהגות, והדיבור ... כן מגיע לנו .

אז , גם אני , לפעמים מגעיל .. ואני מצטער .

אני שומר חוק, ורכבי מטופל בתקן הגבוה ביותר .. אבל אני גם מבין , ולא מסכים, לקיצורי הדרך, ולשוחד .

אולם - איני מנופף ב יש לי, יש לי , ואני יכול ,,

ושוב ,גם אתה, וגם פותח ההודעה, והמשיבים, חיים באותה מדינה/נקודה, והבנה, התחשבות בחוק ובאדם

הם הדבר הנכון .

מצטער מאוד ( לא אהבתי ) - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל מבין, את הצעקה , את החוסר אונים של הכותב ..

אתם יודעים מה החוסר אונים שאני נמצא בו? זה אותו חוסר אונים בו נמצא רוב עם ישראל.

כפי שרשם שגריר צרפת סטפן אסל ב-Libération, שמדינה שלנו בגדה בנו. כמה שלא הייתי רוצה להאמין בזה, לצערי אני רואה את זה כל יום ויכול להביא לכם את הדוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

גם למפעלים אין זכות לזהם. הם פולטים חומרים רעילים ביותר לאויר. אבל בארץ הזאת הם קונים את הזכות הזאת ע"י כנסות מצחיקים שמהווים למעשה שוחד רשמי וחוקי. אבל לגדולים מותר בארץ הזאת והקטנים - קל לדפוק אותם אז לא.

כמה מחברי פורום יודעים, שבמשך תקופה ארוכה היו שדות אלקטרומגנטיים עדירים (מעל לפי 10 מעל המותר) בסביבה שלנו?

זיהום ע"י קרינה הוא לא פחות חמור מזיהום אויר. אבל האזרח הפשוט אינו מסוגל לראות את הקרינה או להריח אותה, לכן אינו מודע לקיום שלה (לצורך זה יש מכשירי מדידה שבד"כ אין ברשות רבים מאיתנו).

אלפא - מסכים עם מה שאמרת.

בעיני זיהום כזה חמור בהרבה מהזיהום שמייצרים כלי הרכב.

לדעתי מנהלי חברות שפוגעים בבריאות הציבור כדי להיטיב עם בעלי המניות שלהם, צריכים להריח ליזול.

אבל חסר לי , בתשובה שלך, קצת אמפטיה .. התיקונים בכיתוב, נחמדים - (עליונות גרידה)..

כן התמזל מזלך.. גם שלי , מה אתה יודע .

אתה בכלל מבין, את הצעקה , את החוסר אונים של הכותב

אייל, אני ממש לא התכוונתי שזה יראה כך.

בכל מקרה, אני מתנצל אם הנוסח פגע במישהו. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorky - התשובות שלך , לאחרונה ( בעצם האחרונה ) מעולה ..

אתה צודק מאוד..

וכל סטיה, מהחוק , תפגע בנו ( בנושא זה, או אחר ) , ביום מהימים .

וכן, קשה להסתדר בארץ, אבל יש הרבה הנלחמים, על מקומם בחיים .

ול alfa164TS .

חייה , ותן לחיות .. ( היה אתה בסדר, והלואי והאחרים, יהיו בסדר )

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר אלפא היקר.

אני נורא מבין את התיסכול שלך מהמדינה, את העובדה שמפעלים יכולים לזהם ואנשים פרטיים לא. אני מבין את השימחה שיש אנשים שיכולים להעביר טסט למרות שהרכב לא ממש אמור לעבור טסט.

הבעיה היא שהדרך שלך מובילה לאנרכיה!

אתה בעד אי קיום חוקים כי יש אחרים שעוברים על החוק. בצורה כזו אולי נצדיק גם גביית חסות? אולי נצדיק אונס והטרדה מינית (הנשיא, חברי כנסת...) ואולי נצדיק גם רצח? (הרי גם ממשלתנו רוצחת ערבים ).

מעבר לכך שאתה מדבר כאילו המכון הוא עם הפנים לאזרח, אם הוא היה עם הפנים לאזרח הוא לא היה גונב 350 ש"ח מכל רכב ...

כלי רכב רבים היום מזהמים ענני עשן בגלל מכונים כאלו. וכולנו סובלים.

די לאנכיה, יש חוק במדינה, אפילו אם החלק מבכירנו לא ממש עוקבים אחריו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל לטפל בזיהום של מכוניות, כי מדובר על האזרח הקטן. לדפוק את האזרח מאוד קל, כי שום גורם מדיני לא עומד מולו עם הפנים. מאוד קל להפעיל על האזרח הקטן את התקנות החדשות. כל תקנה חדשה יותר מפגרת מקודמתה ומשמשת את הפוליטיקאים כדי לצבור קולות מאוכלוסיות מסויימות, כדי שבקמפיין בחירות יגידו "עשיתי", "תרמתי" ו"השקעתי".

קודם אל תשכחו לדווח על המפעלים המזהמים, כגון בצ'ק פוסט שמשלמים כנסות מזעריים ומצחיקים על זיהום ענק שהם עושים וגורמים למחלות לתושבי הקריות.

תקראו קצת בעיתונים ותראו ששוחד זו דרך חיים כאן בארץ, החל מהדרגים הבחירים ביותר במדינה. אם הם כולם מושחטים וכל העשייה שלהם מופנית כדי לקנות עוד בית בירושלים ולשלוח ילדים שלהם לחיות לחו"ל.

בהלשנה הזאת לא תורידו את רמת השחיטות במדינה הזאת, אבל תייצרו יותר אנשים מסכנים בעלי מכוניות ישנות שלא יוכלו לעבור את הטסט ולא יהיה להם את הכסף לעשות שיפוץ. מה שכן תעשו בזאת, תגרמו לאותם אנשים לעבור לתחבורה הציבורית ויהיו פחות פקקים, כך למכונית שלכם מסוף 2008 תהיה תנועה זורמת יותר. זה הרי מה שאתם רוצים, נכון? :evil:

הפסיכולוגייה של לדפוק אחד את השני מתחילה מכבישים, כל אחד רוצה להיות ראשון, מנסה לעקוף פקק ולעבור אותו בשולי הכביש, נדחפים במרחק הבטיחותי הקטן שאנו שומרים, נדבקים לפגוש מאחור וחצי אוטו בנתיב נגדי.

כאשר האזרחים יבינו, שאנחנו חיים על ספינה אחת ובמקום לדפוק אחד את השני, יתחילו לדאוג אחד על השני ולשמור, אז יהיה אפשר לדבר על הלשנות כאלו למשרד תחבורה. ובינתיים מי דואג לכם? אותו טסטר ששולח לעשות אינפוזייה! אתם משלמים לו עמלה על סיכון. ליקוי בטיחותי, אני מבין שצריך לפסול בגללו, זה מסכן את האזרחים בכביש. זיהום אויר לטווח ארוך אומנם גם, אבל תתחילו ממפעלים, כך שמכוניות מזהמות יהיו הבעייה האחרונה. אבל אין לכם כוח נגד מפעלים! זה יוצר בלבכם כעס של חוסר אונים? אז אתם מנסים לדפוק את האזרח הפשוט?

לפני שאתם "מדווחים" על דברים כאלו, תחשבו על הסובבים אתכם ותקראו עיתונים שגולת הכותרת היא שחיטות.

נכון לא הכל טוב במדינה יש הרבה מאוד מה לשפר אבל אם כל אחד יגיד על הז*ן שלי אז כלום פה לא ישתנה , ומה לעשות לבנתיים אנחנו חיים פה במדינה הזאת ולהגיד לך את האמת עם כל החרא שיש במדינה הזאת אני עדין מעדיף לחיות פה ולשנות (או לפחות לנסות) מאשר להגיד על הז*ן שלי ורק לחכות להזדמנות לברוח מפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהדרך שלך מובילה לאנרכיה!

-1

הדרך שלי לא מובילה לאנרכיה. כבר מזמן יש אנרכיה, זו מציאות יומיומית בה אנו חיים. רק יש מקומות שעדיין לא מרגישים באנרכיה הזאת, באותן שכונות של בתים פרטיים 5 קומוות, רכב יוקרתי שנת 2008 לכל בן משפחה, חדר נפרד לכלב - אותם אנשים חים כמו מדינה בתוך מדינה.

אני אזרח שמכבד ושומר חוק. אבל אני מעודד קומבינות כאלה רק מסיבה אחת, הסיבה היא שאין למעשה חוקים. באופן סלקטיבי יש מי שבוחר על מי חלים אילו חוקים ועל מי לא.

אם היו קיימים חוקים (שאוכפים) במדינה הזאת, לא היו איזורים שמחולקים לרמות זיהום אויר. יש אנשים בעלי תקציב טוב יותר שנהנים לגור בשכונות יוקרתיות שרחוקות ממפעלים מזהמים ויש שכונות שמפעלים פולטי עשן סובבים אותן ואי אפשר לפתוח חלונות לאוורור.

למה ילד של אבא מסכן ששכרו 3500ש"ח, חי בשכונה עם זיהום אויר, נרקומנים ופושעים ובשכונה הזאת חוקים לא עובדים?

למה באותן שכונות יש שכנים שמפעילים בלילות אחרי השעה 24:00 מוסיקה רועשת ומשטרה לא עושה כלום? החוק של רעש לא חל בשכונה הזאת? למה בשכונות האלו שורטים שכנים מכוניות ומנפצים שמשות ותלונות למשטרה לא מועילות?

אז למה מי שגר בשכונה כזאת ורוב זכויות האדם הבסיסיות - הוא אינו נהנה מהן, כן צריך לשמור דווקא שברכב שלו רמת זיהום אויר ברכב תהיה נמוכה?

senda יקר, עם כל הצער שבדבר, אנחנו כבר חים באנרכיה וכל עוד לא יתחילו כאן לדאוג לאנשים ועל אכיפה לא סלקטיבית של חוקים שבאמת חלים על כולם. מה יש בכלל לדבר על חוקים כמו זיהום אויר? אני סה"כ מנסה לשרוד כמו גם אזרחים רבים אחרים.

זכויות האדם הבסיסיות לא מתקיימות במדינה הזאת. למה זכויות האלה צריכות להיות אקסטרה שרק בעלי מעמד מסויים יכולים להנות מהן? מה עם הנכים וניצולי שואה?

תוספת:

אחרי עובדות האלו, מה יש בכלל לדבר על טסטר מסכן מאותה שכונת מצוקה עם משכורת 3500ש"ח, שילד שלו נושם באויר רעיל ממפעלים, מבקש מאבא שלו צעצוע שיש לחבר שלו בבית ספר וזה לא יכול להרשות לעצמו לקנות?

אז טסטר לוקח אולי "עמלה" וזה כן פילילי והוא מעביר רכב שלא עומד בתקן של זיהום אויר. זה הדבר החמור שכולם מתרגשים ממנו? פה מתחילה האנרכיה senda טוען שכביכול שאני מעודד? לא חברים יקרים. אלה רק התוצאות של חוסר ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...