Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2008

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באחד הכפרים הערביים בבקעה (בקעת הירדן למי שלא הבין:wink:), מרצדס D300 (?), לבנה וחבוטה עם מספר פלסטיני, כמו המוניות הפלסטיניות הישנות, עם 4 דלתות, אבל עם 2 שורות מושבים מאחורה.

מה שהיה מיוחד/מוזר הוא שעל הדלת הקדמית היה סמל של משרד התיירות על הדלת הקדמית של הנהג.

וכן, אני יודע שאי אפשר לקנות מבני דודנו מכוניות עם מספר "לבן", מישהו יכול להסביר איך הגיע רכב של משרד התיירות לשם?

ותסלחו לי שלא הלכתי לבדוק את מצב החלודה מקרוב...פשוט פחדתי מה-:evil:

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 473
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באחד הכפרים הערביים בבקעה (בקעת הירדן למי שלא הבין:wink:), מרצדס D300 (?), לבנה וחבוטה עם מספר פלסטיני, כמו המוניות הפלסטיניות הישנות, עם 4 דלתות, אבל עם 2 שורות מושבים מאחורה.

מה שהיה מיוחד/מוזר הוא שעל הדלת הקדמית היה סמל של משרד התיירות על הדלת הקדמית של הנהג.

וכן, אני יודע שאי אפשר לקנות מבני דודנו מכוניות עם מספר "לבן", מישהו יכול להסביר איך הגיע רכב של משרד התיירות לשם?

ותסלחו לי שלא הלכתי לבדוק את מצב החלודה מקרוב...פשוט פחדתי מה-:evil:

יכול ליהיות שהדלת היתה שיכת לרכב אחר...

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח (או שלא) שהרכב גנוב.... יש בבקעה (כמו ברוב השטחים הפלסטינים) מאות רכבים בעלי לוחיות רישוי פלסטיניות שהם למעשה רכבים גנובים .

כמובן שלא מדובר בסוד גדול , כולם כולל הרשויות השונות יודעים ושותקים. יש קשר שתיקה ארוך זמן בנושא.

יכול ליהיות שהדלת היתה שיכת לרכב אחר...

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוביאנקי ישנה נראתה בחניה בנתניה, נראה שלא ממש משתמשים ברכב או שהוא אינו בר נסיעה/בעל טסט.

{מיהרתי לסידורים בעיר והבחנתי בה חונה בבנין מעבר לכביש, לא התקרבתי לבדוק את מצבה בדקדוק אבל היא נראית בהחלט כניתנת להשבה לכביש. ולצערי לא היה לי זמן לצלם}

למיטב ידיעתי וזכרוני, הביאנקי הזו היא משנות ה70 לפי צורת הפנסים האחוריים שקצת מזכירים את הסגנון של פיאט 127 ודומים לצורה בתמרור "כביש הולך וצר" מוטה על הצד.

לפרטים נוספים, שלחו ה.פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dsc00057is2.th.jpg

נצפתה ברחוב ירמיהו בת"א, איזו ROVER זו?

הערה צידית: אם מישהו ראה אולי בדיונים קודמים או ראה קאדילאק FLEETWOOD משנות השבעים, שיודיע לי בה"פ.

תודה מראש,

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, איך פתאום באים דברים "בשניים": היום ראיתי את שני אלה ממש לא רחוק אחד מהשני, ותוך זמן קצר!:-) ואני בכלל לא מחפש כזה!8)

הירוק עומד בסוף הרחוב יוסף פעמוני, או משהו כזה (איזור שכונות בבלי, "בגדול"). הכתום- מאחורי הבניין ברחוב רח' חנה רוגבנה, או משהו... אל תשאלו יותר מדוייק- אני ממש לא מכיר את האיזור, הייתי שם במיקרה. הכל בת"א. שני רכבים משמשים "מחסנים". הכתום די חלוד, אבל נראה בר שיקום. ירוק נראה לא רע. הכתום יותר חדש- ווינקרים כתומים מעל הפנסים. זהו, בינתיים.

עריכה: שיט, אני לא יכול להוסיף תמונות בגלל שגעון חדש של מנהל רשת שלנו, שחסם עוד משהו בפיירוול- אז, מדובר בפולקסווגנים טרנספורטרים מדור שני, כאמור: ירוק- דגם "ישן" יותר עם ווינקרים שקופים מתחת לפנסים, והכתום יותר חדש. שניהם :פאנלים"- ללא חלונות, וואן סגור. ירוק נראה לא רע, כתום דורש יותר עבודה. זהו.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dsc00057is2.th.jpg

נצפתה ברחוב ירמיהו בת"א, איזו ROVER זו?

הערה צידית: אם מישהו ראה אולי בדיונים קודמים או ראה קאדילאק FLEETWOOD משנות השבעים, שיודיע לי בה"פ.

תודה מראש,

תומר

מדובר בג'יפ דואר (בארה"ב הם שימשו לחלוקת דואר) שמישהו שם עליו תוספות בלתי ברורות

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל הברזלן בכפר קסם שנימצא על כביש חוצה שומרון ניצפתה פיאט קופה כחולה כמו בתמונה מרוסקת לגמרי בערמת ברזל, מהכביש ניתן לראות שאפשר להציל לפחות את 2 הגנטים המיוחדים שניראים מהכביש,

למי שמחפש אז שימהר כי תחלופת הברזל אצלו גדולה.

4mdc320071031ip2.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת חשוד בעיניי. כי כמה שידוע לי בחודשים האחרונים לא הושבתה אף פיאט קופה כחולה (ולא שיש כל כך הרבה כחולות.. ידוע לי על 7 כחולות )

אצל הברזלן בכפר קסם שנימצא על כביש חוצה שומרון ניצפתה פיאט קופה כחולה כמו בתמונה מרוסקת לגמרי בערמת ברזל, מהכביש ניתן לראות שאפשר להציל לפחות את 2 הגנטים המיוחדים שניראים מהכביש,

למי שמחפש אז שימהר כי תחלופת הברזל אצלו גדולה.

4mdc320071031ip2.jpg

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולסווגן הצהובה מפתח תקוה שדובר עליה כאן רבות (זאתי שעמדה ברחוב העצמאות עם שלט למכירה תקופה ארוכה)

צצה לה פתאם בקרית אונו (אגב ברחוב בו היא נמצאת עכשיו יש כמות גדולה של רכבי אספנות שחונים לאורך כל הרחוב בו היא נמצאת בין היתר יש שם פיאט 800\850 , כמה אמריקאיות)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת חשוד בעיניי. כי כמה שידוע לי בחודשים האחרונים לא הושבתה אף פיאט קופה כחולה (ולא שיש כל כך הרבה כחולות.. ידוע לי על 7 כחולות )

היא היתה זרוקה בחצר של מישהו מראש העין תקופה ארוכה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...