Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם הייתה דלתא אחת, שעד לפני כמה שנים הייתה מגיעה כל יום לחניון הרכבת בבית יהושע. הבעלים היה בא איתה מאוד מוקדם בבוקר, לפני כולם, שלא יראו אותו בדאצ'יה שלו :) בשלב מסויים היא נעלמה.

אגב, שמעתי פעם סיפור מעניין על מוסך קטן בחיפה, ששייך לבן אדם מבוגר ומתחמחה בעיקר בדאצ'יות. יש לו בצד כמה מכוניות שהן המקור שלו לחלקי חילוף, והוא נחשב למרכז התרבותי של הדאצ'יות בישראל. פעם הוא בטח היה עמוס בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ויש גם דאצ'יה אחת בכפר מעש שאני רואה נוסעת מידי פעם, ועוד אחת ביד אליהו.

לפי הכמויות האלה, זה כנראה אחד מכלי הרכב העמידים ששווקו כאן.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחת בז' סטיישן (אם אני זוכר נכון) עומדת כמחסן בחנית בית משותף בחולון, ברח' שהוא המשך רח' המלאכה לתוך קרית שרת.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם דאצ'יה אחת בכפר מעש שאני רואה נוסעת מידי פעם, ועוד אחת ביד אליהו.

לפי הכמויות האלה, זה כנראה אחד מכלי הרכב העמידים ששווקו כאן.

נמרוד

בטח עמידים. תראה כמה בלטות שמו עליה מבלי שהגג יתפרק :)

זו תמונה מאבן יהודה שכבר העליתי פעם, אבל אם אנחנו עושים כאן מיפוי ארצי לדאצ'יות אז רצוי שהיא תופיע. אולי יום יבוא ומישהו ירצה לשפץ אחת, השרשור הזה עשוי לעזור לו. כאמור, הן הולכות ומתמעטות, ולעשות ייבוא אישי מרומניה לדלתא יהיה כמעט אבסורדי.

d.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה אין אפשרות לזרוק אותה לים כי חרא תמיד צף

אם חרא צף אז נכין מהדלתא מעבורת ימית.

היא תסתדר יותר טוב מה-BX שמישהו ניסה להשיט לפני כשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי הגדולות,

נצפתה באזור D-400 במצב מצוין.

לא רוצה למכור... והשני, שהיה לידו- נעלם, ואני חושש שלא ל"כיוון הנכון"...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוזיאון אגד בחולון עומד במצב "יחסית " (טוב נו הכל יחסי בחיים) הגירסה הצרפתית לדציה (רנו משהו.. לא זוכר את שם הדגם) לא ממש ברור לי של מי הרכב.

דווקא יפה התכלת. ססגוני. אבל אם מסתכלים טוב (בעיקר בתמונה של פנים הדאצ'יה) אפשר לראות שנמרח צבע גם על המשענת ליד של הנהג, דיפון הדלתות, הוישרים, ואפילו על חלון הנוסע.

גם אני חשבתי על הפירוש של "ים = לזרוק", יכול להיות, תת מודע...

בחלום הדאצ'יה הרגישה כמו רכב אקזוטי ולא כמו הקוריוז הרומני שהיא במציאות. אני זוכר שלפני עשרים שנה קרובת משפחה שלי קנתה דלתא חדשה. אבא שלי הסתכל במנוע, ראה שכל השמן והמים התערבבו שם (מכונית שבקושי עלתה על הכביש!) והמליץ לה למכור את הרכב כמה שיותר מהר. תוך זמן קצר התחיל גל גדול של אנשים שניסו להיפטר מהדאצ'יה החדשה, וגם הייבוא נפסק מהר מאוד.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה על גרר לכיוון פ"ת- פורשה 911 טרגה (גג מתפרק)

במצב די רעוע עם כי שלמה ברובה, ללא חלונות, וכנראה עמדה ככה לא מעט שנים.

אני לא רוצה לחשוב מה עבר על המסכנה, בתמונה השלישית מוקפים בעיגולים מה שנראה כמו חורי כדורים.

מצטער על האיכות, צולם עם הסלולרי בזמן נסיעה.

תמונה021.JPG

תמונה022.JPG

תמונה029.JPG

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד והיא שלו, מה היא עושה בפתח תקווה?

נמכרו הרכבים שנפגעו במלחמה, ואולי הבעלים החדשים התחילו במלאכת השיפוץ...

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...