Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 98 או מאזדה 323 2000 ? ב40K

roobiezra
שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין שניה הרכבים , עדיפות להונדה .

אשמח לקבל כמה שיותר פרטים על שני הרכבים , מבחינות ביצועים אמינות תחזוקה ועוד ... והמחירונים שלהם כמובן.

מצאתי הונדה שנת 98 SR יד ראשונה 125000 קילומטר , הבנאדם דורש מחירון עבודה פחות עלות התיקונים אם וכאשר ימצאו בבדיקה . ( אני מכיר אותו אישית את הבנאדם ) האם העסקה משתלמת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מהשהו יותר משתלם במחיר הזה מהסיוויק.

למרות שהיתי ממליץ לך לקנות את הדגם 99 שהוא 5 אלף יותר, וגיר שונה. (יותר טוב)

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מגלה עתידות, אבל הערך של הרכבים תמיד יורד. בסיוויק קצת פחות מאחרים.

יהיה לך קל למכור, כי תהיה רק יד שנייה שזה יתרון.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי כזו ,מכרתי לפני שנתיים עם 140000 ק"מ,היתה אצלי כשלש שנים .

לא היו בעיות ,ממש אמין לגמרי ,טיפולים בזמן וחלקים מקוריים כולל שמן מנוע וגיר .

מה שכן לפני המכירה היתה נזילה קלה ממחזיר שמן אחורי ,נמצא בין הגיר למנוע ,תיקון לא כל כך זול .

ולבדוק תותבים ממתלה אחורי ,נוטים להתייבש ולגרום לרעשים בנסיעה על מהמורות .

באופן כללי רכב מאוד מומלץ וכייפי לנהיגה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאת.... אם זה הכל כמו שאתה מספר אז לא הייתי חושב בכלל

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף להמלצה על הסיוויק.

יש לנו אחת 98' כבר 4 שנים (עברה במשפחה), זה רכב מאוד אמין, חסכוני ומומלץ מכל בחינה אחרת.

מנהל אתר LFS הישראלי.

סימולטור הנהיגה הטוב בעולם.

http://www.lfsisrael.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על מאזדה מנוע 1800 או 2000

עם סאנרוף מיד ראשונה

רכב מעולה

אמין ומוצלח מאוד

ברשותי 323f לאנטיס 1800 אוטו חיה

ולאבי יש 626 שנת 2000 קנה אותו כשהיה חדש מהחברה

הרכב מעולה ומשרת אותו בנאמנות

גם הונדה רכב מצוין קצת יותר גניב מהמאזדה באיזור הדרום (ב"ש ליתר דיוק) במיוחד גיר ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה סיויק 2000 אותה צורה, הרכב חסכוני להפליא, ברשות המשפחה שלי יש כרגע מגאן II חדשה ואין מה להשוות, עדיין קשה להתרגל לצריכת דלק הגבוהה יחסית של המגאן.

הסיוויק זריזה בקטגוריה שלה (9.2 מ0 ל 100 בגיר אוטומט), אך יש לה לא מעט חסרונות והם:

התנהגות כביש בינונית מטה, חוסר אבזור - בדגם שהיה אצלי לא היה כריות אויר ו ABS (דבר סטנדרטי ברכבים כאלו).

לעומת זאת, צריכת הדלק של מאזדה לנטיס דומה מאוד למגאן, אבזור דומה לסיויק (מה לעשות? יפניות לטוב ולרע), ביצועים בינוניים. בגדול רכב מאוד משעמם.

מקווה שתבחר בסיויק.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני ילך על הסיוויק ...

ממה שהבנתי יש תדגם המפואר SR האם יש בו כריות אוויר ? ובמה הוא שונה משאר הדגמים של הסיוויק באותה שנה 1998 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...