Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם גיר אוטומטי וזיקה ספורטיבית, 2001-2003

Zalman-Man
שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, צהריים טובים.

אז ככה, אני מחפש להחליף את הרכב שלי, פג'ו 206 שנה 2001 גיר אוטומט (הספורטיבית) עם סאן רוף ומגנזיום.

אז רציתי לשאול אני מחפש רכב גם במידה ספורטיבית, אוטומט וגם 2001-2003.

בנתיים חשבתי על גולף V5, אני לא ממש יודע עלייה, אם תוכלו לתת לי קצת מידע עלייה או להמליץ לי על רכב בקריטריונים שכתבתי.

תודה מראש,

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שאתה חדש, אז אתה כנראה לא מכיר את חוקי הפורום (למעלה בסרגל בצהוב), ולכן לא יודע לכתוב כותרת נורמלית. תיקנתי לך, אבל פעם הבאה ההודעה שלך פשוט תימחק.

מעבר לכך - ה-206 שלך ספורטיבית כמו שאני מייקל שומאכר. סאן רוף וחישוקים קלים לא הופכים את האוטו לספורטיבי, הם הופכים אותו לאוטו עם סאן רוף וחישוקים קלים.

גולף V5 היא לא ספורטיבית, אלא גולף עם מנוע חזק. אם זה ספורטיבי מבחינתך, אולי זו קנייה סבירה. אבל המנוע הזה דווקא לא ידוע כמרשים במיוחד, ועלויות האחזקה תהיינה גבוהות משמעותית משל ה-206 שלך.

תן תקציב, פרט אם אתה רוצה רכב קטן כמו ה-206 או קומפקטי כמו הגולף. תן עוד דרישות ואפשר יהיה להתקדם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האצ'בק? לזה התכוונת?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאתה מתעקש לא לספק דרישות או אפילו לתת דוגמאות למכוניות שמעניינות אותך, פשוט קנה את מה שנראה לך הכי "ספורטיבי".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאתה מתעקש לא לספק דרישות או אפילו לתת דוגמאות למכוניות שמעניינות אותך, פשוט קנה את מה שנראה לך הכי "ספורטיבי".

מה העניין?

אני לא יודע למה אתה מתכוון.

תשאל שאלות בבקשה!

ונתתי דוגמא לגולף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כ"כ קשה ?

שואלים אותך מה הדרישות שלך .

האצות זריזות ? מהירות סופית גבוהה ? היגוי ושלדה ? בטיחות ? צריכת דלק ? מראה מוחצן ? מראה סולידי ?

אף אחד עדיין לא נביא , כדי לדעת להתאים לך רכב בלי שנדע למה אתה מצפה ממנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולט יכולה להיות אופציה סבירה בשבילך וגם הונדה סיביק האצ'בק,מגאן קופה 2.0 ליטר תמלא אחר הדרישות- ואם יש לך את גירסת ה1.4 של ה 206 (לא ציינתה איזה מנוע יש לך) אז ברור ששלושתן גם יותר חזקות..

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מראה מוחצן. "חוצני" אולי יותר מתאים. :roll:

רכב נוסף שמתאים לדרישות שלך הוא רובר R25, שאתה יכול להשיג חדש יותר ובמחיר נוח יותר, וגם הוא, בלי עין הרע, מוחצן וניתן אף להחצנה נוספת. שלא לדבר על דגם ה- MG. גם יפה וגם אופה.

אגב, על עלויות חיצוניות שמעת?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מראה מוחצן. "חוצני" אולי יותר מתאים. :roll:

רכב נוסף שמתאים לדרישות שלך הוא רובר R25, שאתה יכול להשיג חדש יותר ובמחיר נוח יותר, וגם הוא, בלי עין הרע, מוחצן וניתן אף להחצנה נוספת. שלא לדבר על דגם ה- MG. גם יפה וגם אופה.

אגב, על עלויות חיצוניות שמעת?

לא הבנתי כל כך את השאלה, ואם אתה יכול להתייחס יותר על התכונות הפנימיות של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...