Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע לרכב

Dj_RoY
שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם למישהו יש מושג כמה עולה לעשות צבע חדש לאוטו (205GTI)

כולל פירוק של כל הפלסטיקים(לא לצבוע מסביב..) ?

אין יותר מידי מקומות שבהם צריכים לעשות פחחות וכמו כן אין חלודה על האוטו.

ד.א האוטו בצבע אדום , למישהו יש רעיון לצבע יותר יפה שיהלום את האוטו(שוב 205GTI אני מזכיר :lol: )

תודה,

רועי.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל האם אתה רוצה לעשות צבע חדש או פשוט לצבוע מחדש באדום. לשנות צבע יגרור גם שינוי רישיון רכב. צבע מחדש יעלה באיזור ה2000 ש"ח וצבע אחר יעלה לך סביב ה4000 ש"ח. זה כמובן ללא פחחות. לשם הדיוק פנה לפחח לשם הצעת מחיר. אין פה פחחים בפורום ולכן רק פחח יתן לך הצעת מחיר ריאלית אבל המחירים הם בסדר הגודל שאמרתי.

ה205 נראית הכי טוב בשחור/אדום/אפור כסוף. שומדבר אחר.

ראלימן

רק שלא תצבע בירוק זוהר או בחום חלודה..

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן

רק שלא תצבע בירוק זוהר או בחום חלודה..

אם לא תצבע את הרכב, סביר להניח שהוא יהיה חום חלודה :p

לפי דעתי אין כמו אדום לרכב. לגבי הצעות מחיר מה שניקי אמר זה די מדויק, רק שבד"כ יש גם תיקוני פחחות (כיפופים וכאלה) אז המחיר יכול להשתנות בכ-1-1.5K

שים לב לפיז'ו ישנות, תצטרך בטוח לעשות טיפולי חלודה (או לפחות טיפולים מונעי חלודה, שעווה מיוחדת וחיתוכי פח).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה205 נראית הכי טוב בשחור/אדום/אפור כסוף. שומדבר אחר.

דווקא לפי דעתי לבן הולם אותה יפה מאוד.

השחור לא כ"כ.

אבל מה שחשוב שהעבודה תהיה איכותית!

כי ירוק זוהר איכותי...הרבה יותר יפה מאדום חאפרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע?! קנית סוף סוף אוטו?!

מזל טוב!!!!!

ספר עליה כמה מילים?

קודם כל עדיין לא קניתי...

אבל עוד שבועים כנראה שכן(הבן אדם טס לחו"ל עוד שבועיים והוא צריך את האוטו לסידורים לפני הנסיעה..)

לפי איך שזה נראה מצאתי משהו נדיר:GTI 92' , יד שלישית, היתה אצל בן אדם 6 שנים(לא אדם צעיר ומתלהב שזיין לאוטו תצורה) 120K ק"מ , בלי תאונות ובמצב מדהים מבפנים כולל היסטוריית טיפולים מלאה במוסך מרום צמרת, הבעיה היחידה זה צבע חדש שצריך לעשות לאוטו..

מה אתם אומרים...? :roll:

רועי.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהוא לא גר בבת-ים...

כי יש לי אחת ליד הבית של בחור בן 30 וקצת, צבע אדום קצת דהוי, מנוע 1.9.

הרכב אצלו משהו כמו 6 שנים...

אני מקווה להעלות את המספר של הרכב. כי אם זה הוא אז צריך לעשות בדיקה ב10 עיניים. אני ראיתי אותו נוסע ולא רק צעירים משתוללים....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהוא לא גר בבת-ים...

כי יש לי אחת ליד הבית של בחור בן 30 וקצת, צבע אדום קצת דהוי, מנוע 1.9.

הרכב אצלו משהו כמו 6 שנים...

אני מקווה להעלות את המספר של הרכב. כי אם זה הוא אז צריך לעשות בדיקה ב10 עיניים. אני ראיתי אותו נוסע ולא רק צעירים משתוללים....

לא לא אל תדאג, הוא גר בתל אביב , נוסע כל יום מהבית לעבודה בעזריאלי וחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...