Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למלון בפראג

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 6229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פראג בוטל הודיעו לי היום שאין טיסות חזרה משם.

ניראה אם אני ימצא לחזור משם בנתיב אחר.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת ביררתי נסיעה לכל מדינה באירופה,

מאף מדינה אין מקום פנוי לחזרה בין התאריכים 8-11.

יש רק מקום אחד חזרה מטורקיה וזה ב 9

העיניין הוא שזה עולה 360 $ (כיוון אחד) ועוד עיניין הוא שאין לי מה לחפש בטורקיה, אפילו סנוובורד אי אפשר לעשות שם כי ניגמרה העונה.

גם אם כן הייתי בפראג לא הייתי קונה משם אבסינט, כלומר לא הייתי מבזבז זמן כדי לחפש בקבוק משקה שאני יכול להזמים כשאני יושב בבית מול המחשב בזמני הפנוי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפשר על מלון שלא במרכז, כשאפשר להוסיף עוד כמה דולרים ולהיות במרכז... דבר מאוד שימושי בפראג. אני הייתי במלון PARK שהוא כ 15 דקות הליכה מהמרכז, או 5 דקות נסיעה בטראם שעוצר ליד המלון, וכנראה שעוד שבועיים שוב אני יהיה במלון הזה. :wink:

אגב אם אתה במקרה (כמוני כן...) ב 24.4 בפראג, יהיה מפגש גדול של אקזוטיות בבית קפה caffeteria שהוא ידוע כבית קפה של חולי פרארי.... לפי מידע שנתנו לי יהיו כמה הפתעות כמו זונדה ו MC12 עם הכל ילך לפי המתוכנן :)

מקווה שבאמת הכל ילך לפי התכנון, ושהמצלמה תעבוד. :lol:

caffeteria0406018pk1.jpg

Caffeteria - Malostranské náměstí

Malostranské náměstí 9

Praha 1

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח, הבלונדיניות האלו... אלו שנמרחות עליך ומחייכות, טוב נו....

הן זונות.

:twisted:

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות... הן לא זונות - הן חשפניות.

יש הבדל גדול (מאוד) בין השתיים..

אפרופו לאם הן זונות/ חשפניות או מנוולות ?.

חבר ילדות שלי לא צעיר בעל מוסך לחשמל רכבנ, נסע לפראג יחד עם חברו, חזר לפני החג לה"לן סיפורו.

ערב אחד יצאתי לטייל יחד עם החבר, הסתובבנו בקרבת המלון כאשר מולינו הופיעו שתי יפיפיות דוברות אנגלית עילגת. הנערות התחכחו בנו וביקשו שנזמין אותן לשתות משהו. הן עצרו מונית שכנראה נהגה היה שותף שלהן, נסענו כרבע שעה הגענו לפפ קטן במרתף שם עינטזה חשפנית לקול מוזיקה. המקום היה ריק ורק ארבעתנו ישבנו ליד שולחן. מיד נפרסה עליו מפית עגולה בצבע אדום

עליה הונח בקבוק יין ו-4 כוסות. שמנו לב שאנחנו הלקוחות היחידים במקום. שתינו מעט מהיין שהיה ממש מגעיל, גם הבנות שתו מעט. כעבור כ-30 דקות ביקשתי את החשבון נאמר לי 600 דולר. היה ויכוח עם בעל המקום, לפתע הופיע בחור שני מטר גובה וכמטר רוחב ושאל אותי אם אנחנו לא רוצים לשלם. אמרתי לחברי שנפלנו ואנחנו חייבים לשלם, אחרת מי יודע מה יקרה לנו.

שילמנו יצאנו החוצה, בחוץ אמרתי לנערות שניסע למלון ונמשיך שם לבלות. שתי הבנות ביחד התעטשו והסבירו לי שהם לא הולכות לשום מקום מפני שהתקררו. באין ברירה עצרנו מונית חזרה למלון. נהג המונית מכיר את הסיפור ואמר שיש לנו מזל ששילמנו.

לכן זהירות חברים זהירות.

חג שמח דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...