Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

-*הכן את גופך לקיץ*-. חיטוב הגוף

ac cobra
שימו לב! השרשור הזה בן 6247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראית יותר מדי CSI, הא? :-D

(הפרק עם הבחורה שנחנקה במגבת...)

אין לי מושג על מה אתה מדבר. אין לי טלויזיה בבית (ליתר דיוק יש, אבל היא מחוברת רק לDVD ומודלקת בערך פעם בחודש) ואני מאוד מרוצה מהסידור הזה.

ובקשר להמלצות על אפדרין - זה חוקי ובריא בערך כמו להמליץ על קוקאין.

לא יודע אם מישהו פה מקשיב ל-103, אבל רץ שם פרומו של פרופ' קרסו שבו מישהו מתייעץ איתו לגבי אפדרין שמדריך טיפש בחדר כושר הציע לו - והפרופ' נושא נאום שלם לגבי כמה זה מסוכן וכמה זה לא לעניין.

אני יכול להבין אנשים שהולכים לחדר כושר כדי לדאוג לבריאות שלהם, אבל לגבי אנשים שהולכים למכון כושר כדי להרוס את הבריאות שלהם עם חומרים מסוכנים ומאמץ יתר - לכאלה אנשים אני בז. אנשים שמסוגלים לסכן את החיים והבריאות שלהם כדי להתנפח קצת הם אנשים קטנים ולא משנה מה גודלם הפיזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וגם כאלו שהם חושבים שהם מבינים יותר מכולם ומרשים לעצמם לדבר בסגנון הזה.

אני מרשה לעצמי להניח שאם אני בעל מקצוע עם תעודה מוסמכת לתחום מסויים וסיימתי את לימודיי בהצטיינות, אז יש לי יותר ידע מהאדם הממוצע הרגיל בפורום רכב.

מעבר לכך, אני מניח שאתה לא רופא, ומכיוון שאפידרין הינו סם, תשובה של אדם בלתי מוסמך בעליל היא לא רלוונטית, ולכן היחס בהתאם.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, אם אתה לא מציג את עצמך ככזה, אלא סתם פוסל על ימין ועל שמאל, כמעט מבלי להוסיף מידע משלך, זו יהירות גרידא.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תתבע אותי :-D

כותב ההודעה מכיר אותי אישית למעלה משלוש שנים, הוא יודע את הכשרתי בתחום.

בפעם הקודמת שהיה שרשור שעסק תחום הצהרתי על זיקתי לנושא מבחינה מקצועית.

כתבתי בהודעתי הראשונה באשכול את חוות דעתי המקצועית, מיותר מבחינתי לכתוב מעבר לכך.

לגבי הנושא הנידון - הסם המדובר, כמו שהכותב אינו רופא כך גם אני, אני לא יכול להתווכח על דעתו בעוד שדעתי היא רלוונטית באותה מידה - לשנינו חסרה ההכשרה כדי לקבוע חד משמעית האם אפידרין הינו בטוח או מסוכן לשימוש.

אני יכול לומר שמבדיקה שערכתי מצאתי כי מספר רופאים מתנגדים מאוד לשימוש, וזאת עקב עיון בתחקירים של וועדות ספורט שונות.

גילוי נאות לטובתו של nitch:

הכותב הינו (בין יתר ההסמכות) מאמן חדר כושר מוסמך ע"י המכון למאמנים ומדריכים של מכון וינגייט, אשר סיים לימודיו בהצטיינות וניתנה לו תעודת "אות מיוחד לדוגמא אישית" במעמד מנהל בית הספר להסמכות והשתלמויות של וינגייט.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן שתי שיטות עיקריות.

1. באמצעות מכשיר אלקטרוני המודד באמצעות הולכה חשמלית.

2. מדידת עובי השומן התת עורי במס' מקומות בגוף ע"י קליפר מיוחד, וחישוב אחוז השומן.

השיטה המועדפת עלי היא העברה במטחנת בשר, ואז הפרדה בצנטריפוגה, אבל כבר לא מרשים לעשות את זה יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודרתי לפני מס' ימים את הסרטים. כל התרגילים מוכרים. בעבר במכון הייתי מתאמל לפיהם, בקטע הזה לא חידשו לי.

מה שכן יש הסברים מאוד נרחבים לעבודה על שרירי הבטן. לפי סוגי תרגילים דומים במכון הצלחתי להגיע לתוצאות טובות מאוד.

*הסרטים הם לא תחליף לאימון צמוד עם מדריך כושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפדרין, קוקאין, הרואין, קריאטין ושאר המונחים הדומים...... למה?? בשביל מה??

רוצים לחזק את הגוף/לפתח שרירים/לחטב את הגוף ? תתאמנו בצורה נכונה ומתמדת.

לא צריך את כל ה"תוספים" האלה כדי לחטב גוף. חשוב ועדיף לתת לגוף להתפתח באופן טבעי ע"י חיזוק הדרגתי.

אני מתאמן בחדר כושר כ-9 חודשים.

הדבר היחיד שלקחתי עד היום, שמעבר לזה שהוא חוקי הוא דבר טבעי וחשוב וזה אבקת חלבון מי גבינה.

מי שעובד עם משקלים גבוהים בחדר כושר בצורה נכונה למעשה מאמץ ומחזק את השרירים באופן טבעי.

אבקת החלבון מזינה את השריר בחלבונים- שמהם למעשה הוא מורכב, ומאחה את השריר אחרי "הנזק" שנגרם בהרמת משקולות.

באותה נשימה אני גם אומר נגד שורפי השומנים למינהם! רוצים לשרוף שומן? קוביות משולשים ושאר הצורות ההנדסיות בבטן? ריצה, כפיפות ותזונה נכונה יעשו את העבודה טוב יותר ובריא יותר.

הרבה התמדה וכח רצון והתוצאות מגיעות. מנסיון.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להוסיף בהקשר הזה שלא כל תרגילי הבטן מתאימים לכל האנשים באותה צורת עבודה שכן לחלק מהאנשים ישנם קיצורי שרירים בגב ו/או חוסר תנועתיות בחלקים שונים של עמוד השדרה.

זה גורם לכך שמעבר לעובדה ששרירי הבטן צריכים להרים את אותו אדם, הם גם צריכים להתמודד עם המתיחה המגיעה מהצד השני - של שרירי הגב הקצרים.

מצב שבו אדם יכריח את עצמו לתרגילים מסויימים יוכל להוביל או לכאבים בגב (ואז הוא יפסיק לעשות בטן בכלל) או לכפיפות חלקיות (כפיפות צוואר אני קורא לזה, שבקושי הצוואר עולה) ואז אין יעילות ממשית בתרגילים, ולפעמים יש גם עומס רציני על חוליות עמוד שדרה צוואריות.

מומלץ להתייעץ בבעל מקצוע, אפילו אם זה רק כפיפות בטן, רצוי בעל הסמכה כלשהי בתחום היציבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די מרוצה ממבנה הגוף שלי לשלב זה של חיי,

אבל הבטן שלי מציקה לי. היא לא שומנית, אלא סתם נפוחה - ממש בקטנה, אבל מציק לי, בהתחשב שלפני 3 שנים היו לי קוביות בבטן.

קונדסון יש לך המלצה איך להיפטר מהכרס הזו ללא הרזייה? אני לא מעוניין להוריד אף לו קילו, רק להשטיח ולהרביע את הבטן.

תודה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפדרין, קוקאין, הרואין, קריאטין ושאר המונחים הדומים...... למה?? בשביל מה??

רוצים לחזק את הגוף/לפתח שרירים/לחטב את הגוף ? תתאמנו בצורה נכונה ומתמדת.

לא צריך את כל ה"תוספים" האלה כדי לחטב גוף. חשוב ועדיף לתת לגוף להתפתח באופן טבעי ע"י חיזוק הדרגתי.

אני מתאמן בחדר כושר כ-9 חודשים.

הדבר היחיד שלקחתי עד היום, שמעבר לזה שהוא חוקי הוא דבר טבעי וחשוב וזה אבקת חלבון מי גבינה.

מי שעובד עם משקלים גבוהים בחדר כושר בצורה נכונה למעשה מאמץ ומחזק את השרירים באופן טבעי.

אבקת החלבון מזינה את השריר בחלבונים- שמהם למעשה הוא מורכב, ומאחה את השריר אחרי "הנזק" שנגרם בהרמת משקולות.

באותה נשימה אני גם אומר נגד שורפי השומנים למינהם! רוצים לשרוף שומן? קוביות משולשים ושאר הצורות ההנדסיות בבטן? ריצה, כפיפות ותזונה נכונה יעשו את העבודה טוב יותר ובריא יותר.

הרבה התמדה וכח רצון והתוצאות מגיעות. מנסיון.

אמיר.

קודם כל , קריאטין הוא חומר טבעי שנמצא בגוף (בעיקר בבשר) אבל באחוז מאוד מאוד נמוך, אז קריאטין (בדיוק כמו אבקות חלבון למינהן) רק עוזר להתפתחות..

אם אתה מעוניין להבין למה קריאטין וחלבון כן יעזרו לגוף שלך , אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, ואני אשלח לך תמונות שלי עם תאריכים מדוייקים, ובדיוק במה השתמשתי , ותבין שבעזרת התוספים האילו (שמה לעשות .. הגוף לא מייצר קריאטין בכמות מספיקה, והוא נותן המון אנרגיה , ואפילו קצת דוחף מים לשרירים וגורם להם להראות קצת יותר מנופחים, ואבקת חלבון שלדעתי עדיפה מהטונה שנמאס לי לראות כבר), הגעתי למה שאתה הגעת ב 9 חודשים, בפחות מ 4 .. ואפידרין זה משהו שלא שייך למילא קריאטין , זה משהו שונה לגמריי , כל עוד מדובר על חומצות אמינו, קריאטין, חלבון , זה תקין. אפידרין ודברים אחרים זה כבר סוג אחר של משחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די מרוצה ממבנה הגוף שלי לשלב זה של חיי,

אבל הבטן שלי מציקה לי. היא לא שומנית, אלא סתם נפוחה - ממש בקטנה, אבל מציק לי, בהתחשב שלפני 3 שנים היו לי קוביות בבטן.

קונדסון יש לך המלצה איך להיפטר מהכרס הזו ללא הרזייה? אני לא מעוניין להוריד אף לו קילו, רק להשטיח ולהרביע את הבטן.

תודה.

אביחי

אין לך הרבה ברירה.. הכרס היא בעצם אחוזי שומן גבוהים שכנראה החליפו את השריר שהיה לך , האפשרות שלך היא להתאמן.. בכך תשרוף בעצם את השומן ותעמיס שריר ... זה קצת קשה "לא להרזות אפילו קילו" ולהגיע לקוביות .. אתה יכול להרזות 3-4 קילו ולהעלות אותם בצורת שריר ע"י אימונים ותזונה נכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שאם אני עושה "שריר" בבטן, כלומר מנסה לכווץ את שרירי הבטן, נחשפים מיד כל הקוביות.

האם אימון והתרכזות אינסטיבית בבטן תעזור? עוד דרכים נוספות לקבל תוצאה מהירה יותר? (התוספים הנ"ל).

תודה,

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שלחו לי מייל ממש מדליק.

בחור שצילם את עצמו בחדר כושר.

כל יום תמונה.

התחיל לאט לאט (היה שמנמן קצת) ובסוף רואים שיש לו ממש קוביות... [צילם את עצמו במשך שנה ככה].

והשאלה שלי, מה קורה עם אנשים שיש להם בעיות רפואיות ורוצים להתאמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...