Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פליטר אוויר פתוח + אגזוז, לרנו מגאן קופה, איפה אפשר למצוא ?

שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

אתמול קניתי רכב, רנו מגאן קופה שנת 2000 מנוע 1.6 16v.

ואני רוצה לשים לרכב פילטר אוויר פתוח, בוא נגיד עד 500 שקל, משהו איכות ושיתן צליל יפה.

אגזוז, לא רוצה משהו ענקי..משהו בינוני בוא נגיד 2'-3' (יציאה)? ושלא יעשה רעש של מטוס, אלא סאונד יפה שישתלב עם הפילטר. מה לגביי משתיק, האם כדאי לשים את זה ?

גם לא רוצה משהו בולט שישר קופץ לעין, אני מב"ש ולא חסר פה גנבים ואנשים שמשעמם להם בחיים, אז הם מחליטים להשחיט.

תודה רבה.

Hu: Alpine 9855R Comp: Morel Hybrid Ovation 6 Amp: Kicker 06ZX650.4 Subwoffer: Hertz ES 300

Black Renault Megane Coupe 1.6 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החיישן אוויר מותקן אצלך על הצנרת של הפילטר המוקרי? אם כן אז תצטרך גם להחליף את הצינור הזה באחד כזה שאפשר לחבר עליו את החיישן אוויר, (אצלי זה ככה בכל מקרה).

אגב, גם אני אתמול רכשתי מגאן קופה, שנת 97, 2.0 ל'. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...