Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) עזרה בקניה (Seat או Toyota)

Intense
שימו לב! השרשור הזה בן 6314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:

תודה לכולם על העצות!

הלכתי לראות בשבוע האחרון שני רכבים: RunX GLI ואת ההונדה סיויק החדשה, לקחתי גם את שתיהן לנסיעת מבחן.

לדעתי, ההבדל בהרגשה, בנוחות ובמהירות הוא עצום וההונדה לוקחת בכל התחומים.

עכשיו, בנוגע למחיר, באותה רמת אבזור שאני רוצה, ההפרש בין הרכבים הוא בערך 7 אלף ש"ח, אבל זה לא משנה לי כי לדעתי התמורה הרבה יותר גבוהה בכל מקרה לטובת ההונדה.

יש לי רק שאלה בנוגע לתיקונים - מה היחס בין מחיר החלפים בין ההונדה לטויוטה? הבנתי שהודנה ו-וולוו מיובאות ע"י אותו יבואן, "מאיר" משהו... וכולנו יודעים עד כמה החלפים לוולוו יקרים. מה מחיר הטיפולים השנתיים בהונדה וכד'?

בתודה מראש!

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

תודה לכולם על העצות!

הלכתי לראות בשבוע האחרון שני רכבים: RunX GLI ואת ההונדה סיויק החדשה, לקחתי גם את שתיהן לנסיעת מבחן.

לדעתי, ההבדל בהרגשה, בנוחות ובמהירות הוא עצום וההונדה לוקחת בכל התחומים.

עכשיו, בנוגע למחיר, באותה רמת אבזור שאני רוצה, ההפרש בין הרכבים הוא בערך 7 אלף ש"ח, אבל זה לא משנה לי כי לדעתי התמורה הרבה יותר גבוהה בכל מקרה לטובת ההונדה.

יש לי רק שאלה בנוגע לתיקונים - מה היחס בין מחיר החלפים בין ההונדה לטויוטה? הבנתי שהודנה ו-וולוו מיובאות ע"י אותו יבואן, "מאיר" משהו... וכולנו יודעים עד כמה החלפים לוולוו יקרים. מה מחיר הטיפולים השנתיים בהונדה וכד'?

בתודה מראש!

גיא.

אתה רואה לא הפסדת מזה שהלכת לראות גם את ההונדה ועשית על שניהן נסיעת מבחן....:lol:

בכל אופן לסבא שלי יש וולוו לא כאלו יקרים. בוא נסכם את זה ככה:

החלקים של וולוו יותר יקרים מהחלקים של הונדה והחלקים של הונדה לא יותר יקרים מהחלקים של טויוטה.

בכל אופן אתה יכול ואני ממליץ לך שכמו שהמלצתי לך לעשות נסיעת מבחן אתהב יכול ללכת שוב לסוכנות ולקבל הצעות מחיר על

טיפולים תקופתיים וטיימינג גם בהונדה וגם בטויוטה, אם יהיה הפרש הוא לא יהיה משמעותי.

ותזכור גם שברכבים הללו כאשר אתה שומר על הרכב אתה אמור לראות מוסך רק בטיפולים תקופתיים!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...