Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע משתלם בתחנת דלק?

DJO
שימו לב! השרשור הזה בן 7603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

--

רקע: באלפא אנחנו ממלאים 98, יש מיכל גדול, האוטו אוהב דלק ויוצא שאנחנו משלמים מעל 300 שקל על מיכל. אני מחפש פתרונות להוזלת העלויות.

--

ביררתי היום בתחנת פז באיזור התעשייה ברעננה והם מציעים לי 98 במחיר 95 לחצי שנה בלי התחייבות ועם תשלום חודשי של 8 שקלים. ניתן למלא רק בתחנה הזו.

זו תחנה קרובה לבית ויחסית חדשה ונראית לי בסדר. שמעתי רעות על פז אבל אני מניח שזה לא כל התחנות. 95 (שזה מה שאני אשלם) עולה 4.50 לליטר, זה סביר?

קיצר, איך נשמע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי זה יופי של דיל, מבחינה כלכלית. ממש לא מעניין אותי שצריך לתדלק באותו מקום, אם הוא קרוב לבית.

8 שקל זה שטויות, אני הייתי חוסך 40 שקל למיכל אחד במחיר הזה, ולצערי אני ממלא הרבה יותר ממיכל אחד לחודש.

הבעיה היחידה זה עניין פז, שיש עליו טענות לגבי איכות הדלק. אם אתה ממלא 98 באוטו שממילא צריך 95 (לא יודע אם זה אכן המצב), אז מה שתקבל כנראה יותר טוב מסתם 95.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך 98 :o

והממ נראית לי תחנה רצינית וחדשה, אולי כדאי שאני אמלא פעם אחת מיכל מלא לפני שאני אתחיל עם המבצע הזה אצלם (שדורש חתימה על מסמכים וקבלת כרטיס שאיתו ממלאים) ואראה איך האוטו נוסע :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי הגיוני. מלא שם טנק פעם אחת, בדוק שהאוטו נוסע כמו שצריך ולך על זה.

אני ממלא בתחנת פז קבועה ואיכות הדלק שם בסדר גמור (והאוטו שלי רגיש מאוד לצלצולים. יש תחנות שתדלוק בהם גורם לצלצולים נוראיים)

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צריכת הדלק ב98 יותר טובה מ95?

האם האוטו ייסע יותר ק"מ לליטר מאשר ה 95? ואם כן כמה ? האם זה יהיה שווה לקזז את ההנחה שבאלון (15 אג' לליטר) בעד הגדלת יחס הק"מ לליטר ?

:idea::?::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צריכת הדלק ב98 יותר טובה מ95?

האם האוטו ייסע יותר ק"מ לליטר מאשר ה 95? ואם כן כמה ? האם זה יהיה שווה לקזז את ההנחה שבאלון (15 אג' לליטר) בעד הגדלת יחס הק"מ לליטר ?

:idea::?::idea:

דשו בזה בפורום כבר הרבה מדי, גם בזמן האחרון. תעשה חיפוש על 95 וגם 98 ותראה שתמצא מה שאתה מחפש.

בכללי, דלק באוקטן גבוה יותר לא עוזר בשום דבר לרכב שלא בנוי להשתמש בו, לא בביצועים ולא בצריכה.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממישהו שגר גם ברעננה אף פעם לא היו לי בעיות באוטו ממילוי בפז. ואני ממלא בדיזל ו 95

לא יודע כלפי 98, אבל התחנה בסדר גמור ומאוד נחמדים שם. אגב התחנה קיימת יותר מ 4 שנים היא פשוט נראית טוב ולא מוזנחת בכל זאת רעננה :king:

אגב הייתי רוצה לבוא איתך לאחד מהמפגשים למרות שאני לא יודע בדיוק מה אני יעשה שם אם הגולף 95 שלי (אפילו לא נראית טוב בצד אחד כי אמא שלי עיוורת בצד הזה אז כל הפגיעות שם :shock: )

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אבא שלי במשך 13 שנה ממלא באותה תחנת דלק באופן קבוע. אפשר לסדר איתם איזו הנחה? (95)

למה לא? דבר אם פז לא איתנו :D

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...